עמיר בניון: "אדון בלאו וגברת קם, חדל!" - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עמיר בניון: "אדון בלאו וגברת קם, חדל!"

Bebush

Recommended Posts

http://reshet.ynet.co.il/%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%95%D7%AA/News/Domestic/CultureEntertainment/Article,41990.aspx

כתבה מערוץ 2 שבו עמיר בניון מסביר לתשקורת הסמאלנית למה שהשיר הזה לא קשור לפולטיקה ובכל הזאת היצור\הטרול הזה עודד בן עמי לא מבין את זה ומנסה בצורה עלובה ביותר "להפליל" אותו.

ומי שעדין לא מבין גם לאחר ההסבר של בניון המקרה שלו אבוד.

השיר המלא כולל מילים,

http://www.kikarhashabat.co.il/%D7%A2%D7%9E%D7%99%D7%A8-%D7%91%D7%A0%D7%99%D7%95%D7%9F.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שיר חשוב,למרות שאני לא שומע מזרחית(טעם וריח,אבל כבודם במקומם מונח),

חוץ מזה קצת ביקורת לא תזיק,ואם השמאל מנסה להשתיק אותו-אז זה פאשיזם שמאלני.

אבל בניון הוא רק אחד ואנחנו צריכים לעמוד לצידו,ולקנות את האלבומים שלו כדי שהוא יוכל להמשיך וליצור

יישר כוח :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם מזרחית זה לא הטעם שלי, אני אישית מאוד אוהב את השירים שלו ואת הקול שלו. מאז ומתמיד.

ביקורת זה תמיד טוב, אבל לא כפי שנעשה לבניון בראיון הזה.

השמאלנים ידועים בפאשיזם שלהם, שולטים בכל כלי התשקורת במדינה וזה ככה כבר עשרות שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם מזרחית זה לא הטעם שלי, אני אישית מאוד אוהב את השירים שלו ואת הקול שלו. מאז ומתמיד.

+1

בדר"כ שאומרים מזרחית מתכוונים ל"מוזיקאים עלאק" שעושים פופ-מזרחי-קיקיוני והשם משפחה שלהם הוא פרץ, עמיר בניון הוא by far לא שם, לא בתוכן לא במילים ולא בלחן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידעתי שיזכירו את זה,עדיין יותר טוב מכל אלה שלא שירתו אפילו יום אחד.ומתחבאים מאחורי "אידיאולוגיה"(בשבילי זאת פחדנות,פרזיטיות)

מה לעשות שהצבא שלנו איכותי ולא כל אחד מתאים,זה לא שוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיר נחמד אולי כדאי לכתוב גם שיר על איך שמתי שהפצצה האיראנית תגיע לפה היא לא תבחין בין שמאלנים לימנים ;).

"אני שומר עלייך ואתה יורק לי בפרצוף" הוא כותב - אבל שירת יום וחצי ושוחרר על "אי התאמה". מצחיק הבחור.

וטוב שכך ענת קם שירתה שירות מלא ותראה מה יצא לנו מזה . אולי גם אותה היה צריך לשחרר על אי התאמה. גם האויבים שלנו יסבלו מהמחדל שלה. (כשנגמרות התחבולות עוברים לנשק פחות סלקטיבי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אני שומר עלייך ואתה יורק לי בפרצוף" הוא כותב - אבל שירת יום וחצי ושוחרר על "אי התאמה". מצחיק הבחור.

לא הייתי ממהר לשפוט אותו, גם לא אף בן אדם אחר בעולם.

הוא אמר ששיחררו אותו על רפואי מי אתה שבכלל תשפוט בן אדם כזה? נכנסת במקרה לתיק הרפואי שלו?

אני לא מצדיק ולא מאשים.

מישהו אמר לך שהוא רשם את השיר הזה עליו? כל אחד מתקשר לשיר הזה בצורה שונה.

באמת? איזה אפס.

אם היית טורח בכלל לראות את הסרטון היית מבין.

וגם אתה תפסיק לשפוט אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם אפס קטן ועלוב שמנסה לעשות פרובוקציות כדי למשוך תשומת לב, זה שאחר כך הוא אומר שהוא לא התכוון למה שהוא אומר זה באמת נחמד, ממש נחמד, אבל שלא יצפה שמישהו יאמין לו..

ממש "אתה שונא אותי אבל אני אוהב" ממש שיר אהבה וקירוב לבבות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פאקינג שיר, מה זה משנה בכלל מה הוא עושה בחיים הפרטיים שלו? איך זה קשור למילים של שיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...