ספק שקט למערכת מבוססת Athlon II x 3 וכרטיס מסך בסיסי - תקציב 400 ש"ח - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספק שקט למערכת מבוססת Athlon II x 3 וכרטיס מסך בסיסי - תקציב 400 ש"ח

About:blank

Recommended Posts

אני מתכוון לקנות בקרוב את המערכת המבוססת (בגדול, כי יתכנו שינויים קטנים) על רכיבי הליבה הבאים:

•AMD II X3 425

• לוח אם GA-785GMT-USB(שימוש בכרטיס המסך המובנה) או GA-770TA-UD3 ואז אוסיף ככל הנראה כרטיס מסוג 4350 silent.

• זיכרון: 4GB DDR3

• שניים או שלושה כוננים קשיחים. (כנראה מדגם F3 500GB).

המערכת מיועדת בעקרון לעבודה, רובה משרדית, אם כי משלבת גם הצגת תכני ווידיאו מפעם לפעם (כולל HD) ועריכת תמונות די בסיסית. לא למשחקים.

בעקרון לא מתוכנן OC, אם כי יתכן שאעשה OC למעבד עד לערך של 2.9-3.0MHz שהוא תדר השעון הגבוה ביותר של הדגמים הנמכרים. אני מניח שזה לא מעלה משמעותית את צריכת האנרגיה של המעבד.

אני מחפש ספק שקט, אם אפשר גם מודולורי אז עוד יותר טוב - אבל זאת לא דרישה. אני לא בקיא כל כך בשוק הספקים וכרגע הספקים שעומדים על הפרק, למרות שאני מניח שיש עוד אפשרויות וחלקן אולי אפילו עדיפות, הם:

SEASONIC 400W : SS-400ET מניסיון שלי הוא די שקט, אבל לא חרישי.

SEASONIC S12II 430W BRONZE שהבנתי שהוא מסדרה שקטה מאוד ויעילה.

אני מניח שגם ספק של פחות מ-400W יהיה מספיק למערכת הזאת, אבל אני מעדיף להשקיע קצת יותר היום ולאפשר לעצמי אופק שדרוג מסוים למעבד חזק יותר בעתיד, עוד , אולי כרטיס מסך מעט חזק יותר, ועוד אחד (לא שמתוכנן משהו מסוים, פשוט שתהיה את האפשרות). אפשר לחרוג מהתקציב ב-10-20% אם קיימת סיבה לעשות זאת.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדובר פה על הליברטי מהסדרה הישנה כמו שהתמונה מרמזת.

זה - http://www.enermaxusa.com/catalog/product_info.php?products_id=81&osCsid=ad867df1af4390bdfdcfc08d580b90fe

אלא על הספק הזה - http://www.enermax.com/home.php?fn=eng/product_a1_1_2&lv0=1&lv1=8&no=60

מסדרת LIBERTY ECO המודולרית לעומת ה - LIBERTY ECO +80 הלא מודולרית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה

אז למעשה הספק LIBERTY ECO (הגרסה החדשה או הישנה - תלוי בזמינות הרכיב בחנויות) עדיפה על שני הספקים של Seasonic שציינתי גם מבחינת שקט וגם מבחינת יעילות, או שבעיקר מבחינת שקט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...