סמן עכבר גדול ב WINDOWS 7 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סמן עכבר גדול ב WINDOWS 7

oferplace

Recommended Posts

קניתי מחשב חדש , לאחר התקנת 7 , עם כרטיס מסך ATI HD 5670 , עם הדרייברים שקיבלתי , קיימת בעייה טורדנית במיוחד

לאחר זמן מה , סמן העכבר משתנה מגודלו הטבעי לגדול יותר , ללא כל התראה או סימן מסויים , ורק אם אני עושה ריסטרט \הפעלה מחדש , המצב חוזר לקדמותו עד שזה קורה מיד שוב.

עשיתי קצת חיפוש בגוגל על הנושא , וראיתי שהבעייה קיימת בכרטיסי המסך הללו או בדרייברים שלהם אך לא מצאתי שום פיתרון למטרד המציק הזה.\

האם תוכלו לעזור לי בבקשה מכם , אני מודה לכל עונה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד מודה לך ידידי , אני רוצה לדעת , האם אתה מכיר את הבעייה הזו אישית מאצלך ? כך שאתה יודע שזה פותר את הבעייה המזורגגת הזאת באופן ודאי ?

ושוב תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך לוח של GIGABYTE? זו בעיה מאוד מוכרת בזמן האחרון - נדרש לעדכן את הדרייברים של הלוח, לא כרטיס המסך אם אני זוכר נכון.

חפש בת'רד הזה, לקראת הסוף:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=388754.msg3882909

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג איך לעשות את זה , אני אתקשר לחנות ושהם ישברו את הראש , רק בשבוע שעבר קניתי את המחשב הזה , אני אעמוד על כך שאם הם לא יודעים לסדר את זה אז שיחליפו כרטיס לחברה אחרת וזה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתם סתם מתעצלים?

העדכון ביוס ללוחות של ג'יגה בייט הוא זה שפותר את הסמן הגדול של העכבר, לא הדרייבר... הדרייבר פותר את התקיעות / מסכים אפורים לכדומה

החלפת כרטיס לא תעזור לך - עדכון ביוס ללוח האם כנראה שכן.

אפשר לעשות זאת לבד תוך 2 דקות:

http://www.gigabyte.com.tw/FileList/NewTech/old_motherboard_newtech/tech_a_bios.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי זה קרה עם באטלילד וקרייסיס אי אפשר כאילו לבחור עם העכבר כלום והוא נהיה גדול והמסך נהיה על רזולצייה נמוכה.

אני אנסה עם הדרייבר הזה מקווה שהבעייה תיפתר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

tmpusr , ע"פ התבוננות חוזרת על המפרט של המחשב שרכשתי , כתוב שזה לוח אם intel desktop board DH55TC

האם זה של חברת גיגה בייט? חוששני שלא

ד"א כרטיס המסך הוא ATI SAPPHIRE HD 5670 1GB PCI-E 128BIT

אני עושה חיפוש על כך בגוגל , אתה לא מבין , כל בעל כרטיס ATI מהסדרה של 5XXX קיבל את המתנה הזאת .

כמה שזה מעצבן .....

מחכה לשמוע עצתך בשנית

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...