ציון נמוך ב3dmark2001 עם כרטיס ASUS!!!! - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ציון נמוך ב3dmark2001 עם כרטיס ASUS!!!!

Stasik

Recommended Posts

עד כמה שאני מבין בין 4 423 פין ו256KB L2 Cache ובין 4 478 פין ו-256KB L2 Cache הביצועים יהיו שווים ונמוכים מאוד ;D אבל Northwood שזה 4 478פין ו-512KB L2 Cache יהיה כבר עם ביצועים גבוהים יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הלוח של אסוס טוב........

אבל אם כבר אתה מחליף מעבד לוח וזיכרון לא כדאי לך להחליף כבר לamd?

ואם אתה כבר מחליף לנותווד החדש זה טוב אם אתה אוברקלוקר ואם כן אז לך על p4t-e עם rdram כי 4 עובד הכי טוב עם rdram

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרו לי שהמעבדים של נשרפים מהר!

כשאין למעבד מאוורר הוא נשרף ובחנות ששאלתי הם מקבלים כל שבוע הרבה מעבדים שרופים של אז החלטתי שלא כדאי לי לקנות אלא שאותו אני מכיר הכי טוב מאז המעבד הראשון שלי ה66 מגהרץ!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאין למעבד מאוורר הוא נשרף ובחנות ששאלתי הם מקבלים כל שבוע הרבה מעבדים שרופים של אז החלטתי שלא כדאי לי לקנות אלא שאותו אני מכיר הכי טוב מאז המעבד הראשון שלי ה66 מגהרץ!

:-/ :'(

כמה עצוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אנשים מוכנים לעשות כדי למכור את השכורה .......

אם יש לך מספיק כסף כדי להחליף מעבד כל שני וחמישי אני בטוח שאתה יכול לגרד עוד איזה 150 שקל בשביל איזה וולקנו ואיזה משכה טרמיט טובה ולשלם לאיזה מקצוען(אם אתה ממש מתעקש)כדי שיחבר לך את זה הכל FIX והמעבד הAMD לא ינזק .... וגם יש לך אחריות 3 שנים מה אתה משקשק .... פ4 זה פשוט בזבוז של כסף ... תאמין לי כי היה לא פ4!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...