Lucasarts Releasing Monkey Island 2: Special Edition - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Lucasarts Releasing Monkey Island 2: Special Edition

LazyBoy

Recommended Posts

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

LOOM = :sleep:

תנסה לחזור לשחק בו ותראה שתגלה שהוא ממש ממש משעמם

DOTT (אחד ה-משחקים!)

http://www.gamezine.co.uk/news/game-types/adventure-games/telltale-new-day-the-tentacle-feasible-$1305824.htm

פלוס רמז?

http://www.destructoid.com/added-idol-may-indicate-new-day-of-the-tentacle-release-s--140106.phtml

בתמונה מהמשחק המקורי אני חושב שרואים את SAM & MAX אז מי יודע.. אולי (למרות ההכחשה של החברה) מדובר ברמז כלשהוא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר לוקס ארטס נכנסו לעסקי המיחזור - שיחדשו את Grim Fandango

למרות שהוא ניראה סביר בהחלט כמו שהוא..

GF נראה לא רע.

עדיף שיעשו חידוש למשחקים יותר ישנים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע,שיחקתי בSE של 1 ולא כזה התלהבתי.אני לא כ"כ רגיל לפוינט אנד קליק וגם לא מצאתי את זה מצחיק מדי.זאת בניגוד לאי הקופים 4 ולסידרת TALES OF MONKEY ISLAND שהצחיקו אותי למוות למרות שהם נחשבים לפאנבויזם של הישנים יותר מאשר לקלסיקה בזכות עצמה.אבל ל1 לא כזה התחברתי? מה אתם אומרים יש קטעים מצחיקים מאוד במשחק או שהכל יחסי ובזמנו הוא נחשב משחק טוב ומקורי.שווה לנסות שוב? והאם 2 יותר טוב מ1?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא Loom משחק מאוד מעניין. קצר ממש, אבל עם עלילה וסגנון משחק מאוד ייחודיים.

Remake לא יהפוך אותו למעניין יותר, הוא פשוט יהפוך אותו ליפה יותר.

נ.ב. הידעתם ש-Loom תוכנן במקור כחלק מטרילוגיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...
לא יודע,שיחקתי בSE של 1 ולא כזה התלהבתי.אני לא כ"כ רגיל לפוינט אנד קליק וגם לא מצאתי את זה מצחיק מדי.זאת בניגוד לאי הקופים 4 ולסידרת TALES OF MONKEY ISLAND שהצחיקו אותי למוות למרות שהם נחשבים לפאנבויזם של הישנים יותר מאשר לקלסיקה בזכות עצמה.אבל ל1 לא כזה התחברתי? מה אתם אומרים יש קטעים מצחיקים מאוד במשחק או שהכל יחסי ובזמנו הוא נחשב משחק טוב ומקורי.שווה לנסות שוב? והאם 2 יותר טוב מ1?

TALES היה מצחיק? אה...לדעתי הראשון והשני פשוט משחקים קלאסים, אין עליהם. אבל כל אחד והטעם שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

peacebringer7 איך אפשר להסתבך עם point & click? הרי עושים את זה כל יום כל היום :nixweiss:

בכל מקרה המפתחים כבר אמרו שהם ישנו את השליטה בMI2 לשליטה בדמות ע"י מקשים/גויסטיק כי "יותר מידי אנשים לא הבינו איך לשחק בראשון" אז תוכל לתת לסדרה נסיון נוסף.

שינוי נוסף הוא הכנסה של כפתור שיאיר את כל החפצים/דברים במסך שאפשר ללחוץ/להשתמש בהם. מעולם לא הייתי לי בעיה למצוא דברים כאלה למעט

ערמת הזבל בSpace Quest V שאני בטוח שכל הוותיקים פה זוכרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...