ה-ויכוח הגדול !!! {סלרון או את'לון } - עמוד 6 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה-ויכוח הגדול !!! {סלרון או את'לון }

KoM

Recommended Posts

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אורח athlon

אני מהמר על כי זה מעבד חזק ו CELERON זה... ...

אין לי מה לומר חוץ מטמבל.

אתה פשוט לא מבין את כל התמונה וממשיך באטימות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את מי את G@L או את הסלרון שלך? חחחח

אני תומך בסלרון, זה מה שיש לי להגיד ביצועים טובים מחיר טוב ואין תוכנה צריכה כזאת מהירות.

זה גועל נפש מה שקורה בארץ, שאומרים שיש מעבד סלרון או הם אומרים מה זה החרא זה?! כי הם דפוקים הם רגילים ל- שהם לפי דעתי(לפחות רובם) הם המעבדים עם התמורה הכי פחות טובה לכסף ולביצועים נכון להיום .

תגידו מה שאתם רוצים זאת הדעה שלי.

נ.ב

G@L אם כבר אומרים משהו אז צרכים לתת נימוק, לא למדת הבעה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

סלרון זה מעבד פנטיום עם פחות מטמון, זה מה שהוא היה ונשאר.

מעניין עד לא מזמן לישראלי הממוצע 256K מטמון משני בפנטיום 3 היה מספיק מאוד, אבל ברגע שאינטל החליטה לקחת את הפנטיום 3 המשופר של(טואלטיל) ולמכור אותו בתור עם 256K מטמון, פתאום כמות המטמון הזאתי לא מספיקה לצרכן הישראלי המפגר ולמוכר בחנות הקברים השכונתית ומתחילים להעליב את המעבד הזה, כי תמיד קוראים לו "חיקוי של פנטיום" ולAMD קוראים "זיוף של אניטל" או ההיפך, אני כבר לא זוכר.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

[ציניות בקול של מוכר עצבני] לך לך, מה הסלרון הזה שווה, זיופים של אינטל? בוא אני אראה לך מה זה מחשב טוב GEFORFCE 2 MX 200 עם 128 מגה של , 128 מגה של SDRAM, ופנטיום 4 2200 הדבר האמיתית[/ציניות בקול של מוכר עצבני]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או לחילופין : וזה מניסיון...

" מה אתה מתפשר לי על דבים קטנים ? אתה לא יודע מה זה סלרון ? לוקחת את כל המעבדים הדפוקים מפס היצור, משנה בהם כמה דברים ושולחת אותם למכירה במחיר מצחיק, מה אתה רוצה להדפק ? תשקיע עוד טיפה בפנטיום 4 1.8 ג'יגה הרץ, וזכרונות SDRAM בתקן החדש ותראה איך אתה יודע עם מחשב נורמאלי, תראה אתה מקבל אחריות על הפנטיום לכל החיים !!!"

"AMD ? עזוב עזוב, חוזרים אליי כל כך הרבה אנשים עם שרופים או כאלה שלא עולה להם המחשב עם המעבד הזה, מה אתה מחפש צרות ? "

עצוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...