עזרה בבחירת מכשיר GPS תוצרת QUE בגודל 4.3" - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת מכשיר GPS תוצרת QUE בגודל 4.3"

MishaK

Recommended Posts

היי חבר'ה,

החלטתי לקנות לאבי לכבוד היום הולדת מכשיר GPS, מכל מה שבדקתי ה-MIO החדשים עם התוכנות המחורבנות שלהם אני ממש לא אגע, למכשירי FUJICOM אני לא אתקרב בגלל היבואן והשירות הגרוע, אבל דווקא מכשירי QUE באים עם שנתיים אחריות של ח.י., שזה ממש מתאים לי.

הגודל האופטימלי ל-GPS לדעתי הוא 4.3", מתחת לזה זה קטן מידי, מעל זה זה גדול מידי, וגם ככה יהיה דבוק על השמשה בנוסף גם Valentine 1.

בכל מקרה, ישנם כמה דגמים שאני לא מצליח להבין מה ההבדל ביניהם, והכי חשוב מה עדיף מביניהם:

NQ431

GPS4300

NQ430

NQ450

אלה עם התוספת דיבורית BT אין בהם פלוס מבחינתי, מכיוון שיש לי באוטו כבר דיבורית BT.

מבחינת תקציב - 1000 ש"ח.

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי TheHunter,

כעיקרון, הדבר תלוי בכמות השימוש. אם אתה צריך מכשיר לטווח ארוך יותר וניווט מורכב (כמה נקודות, זמינות כתובות מהירה וכו') אז כדאי ללכת על NQ450

בתקציב העומד לרשותך הייתי ממליץ לך ללכת על הדגמים GPS4300 ו NQ450.

ל NQ450 יש דיבורית בלוטות' והו בעל תוכנת IGO AMIGO ופועל תחת 40 לוויינים, אולם הוא מעט יקר יותר מ 1000 ₪.

GPS4300 הוא מכשיר פשוט ונוח הפועל תחת 30 לוויינים ותוכנת IGO MORE, והנו עומד בתקציב שברשותך.

שאר המכשירים אותם ציינת כבר לא נמצאים יותר בשוק.

נשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה במייל online@hye.co.il

בברכה,

אורי, נציג קבוצת ח.י, יבואנית מכשירי הניווט של QUE בישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי אורי,

אם כך כדאי שתורידו אותם מהאתר שלכם, זה מבלבל.

השימוש יהיה Casual. אבא לא עובד בדרכים, אבל כשהוא צריך לסוע לאן שהוא זה בד"כ במקומות שהוא לא מכיר מראש, ובנתיים הוא נעזר בניווט עם טלפון סלולארי, שזה נכה לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי TheHunter,

אם אתה צריך מכשיר לטווח ארוך יותר וניווט מורכב (כמה נקודות, זמינות כתובות מהירה וכו') אז כדאי ללכת על NQ450

ל NQ450 יש דיבורית בלוטות' והו בעל תוכנת IGO AMIGO

טיפה סתרת את עצמך,

עד כמה שאני יודע באמיגו אין אפשרות לתכנון מסלול מרובה נקודות/כתובות, למרות שלדעתי היא תוכנה מצויינת ומתאימה לרוב האנשים, חבל שהמחיר שלה גבוה כל כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם,

המכשירים הישנים נמצאים באתר, הם לאותם הלקוחות שקנו בעבר את המכשירים ואנחנו עדיין מעוניינים לתת להם את המענה והשירות בכניסה לאתר ח.י

לאחר שתעבור תקופה של זמן מהירידה אנו נדאג להוריד את המכשירים הישנים יותר.

MisterL - לשאלתך, NQ450 הוא אכן מכשיר מומלץ ולאחרונה הוא ירד ירידה משמעותית במחיר והוא בהחלט מתאים לתקציב שברשותך.

בברכה,

אורי, נציג קבוצת ח.י, יבואנית מכשירי הניווט של QUE בישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...