מפרטים לגרפיקה - גרפיקאים כנסו! - עמוד 19 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרטים לגרפיקה - גרפיקאים כנסו!

Silencer

Recommended Posts

העצלנות של אדובי ואנוידיה בנושא היא מכעיסה ועצובה.

שימו לב שכדי לקדם מכירות יש קניבליזציה. ה-GTX 780 TI שלי לא מופיע שם כי מי הפראייר שישלם פחות ויקבל יותר מטיטאן ברוב המשימות? רוצה עוד כח? תשלם לטיטאן.

קצת גועלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 279
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כל התוכנות של אדובי תומכות בכרטיסי מקסוול (אם אין את הכרטיס ברשימה - פשוט מוסיפים אותו), הבעיה פה היא אחרת.

הבעיה היא שכרטיסי מקסוול לא כוללים את ספריית אופטיקס, שהיא ספריית ה-ray trace של אנוידיה שתוכנות אדובי (וכנראה תוכנות נוספות) נעזרות בה ע"מ לבצע רינדורי V-RAY דרך ליבות ה-.

לא מדובר על תקלה או אי תמיכה זמנית, אלא נעשה בכוונה ע"י . ככל הנראה החברה רצתה לבצע הפרדה נוספת בין סדרת קוואדרו לג'יפורס. לאחר שככל הנראה מכירות הקוואדרו נפגעו קשות ע"י כרטיסי פרמי (סדרה 400 ו-500) שכן הם היו מעולים לתוכנות הנ"ל, ארכיטקטורת קפלר (סדרה 600 ו-700) הייתה פחות יעילה עבור התוכנות הללו, וכן החברה עשתה עדכון לכרטיסי הקוואדרו שלה (K). לאחר שכנראה גם זה לא ממש עבד, אני מניח שהיא פשוט עשתה צעד דראסטי והורידה לחלוטין את אחד מספריות הרינדור וכן ביצעה מראש עדכון נוסף לכרטיסי קוואדרו, כך שאנשים יצטרכו לרכוש בלית ברירה את הסדרה המקוצעית והפחות משתלמת. ככל הנראה הדבר ימשך גם בסדרות כרטיסי הגיימינג הבאות.

לא מדובר על סוף העולם, ועדיין יש תמיכה בכרטיסי הגיימינג בתוכנות הגראפיקה, פרט למנוע v-ray.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאפ, לאחר חקירה קטנה ברשת עושה רושם שהחברה זונחת את שיטת הרינדור הנ"ל ע"י כרטיס המסך, שכן מדובר על שיטה פחות נפוצה. אני אמנם מסכים איתם, אבל בפעמים שכן השתמשתי בה, זה חסך לי טונות של זמן המתנה. חבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור לאפטר אפקטס, זה קשור לשיטת הרינדור הנ"ל (לדוגמא, זה לא יעבוד גם בפרימייר).

אם מישהו עובד עם שיטת הרנדור הזאת - או שיקנה כרטיס אחר שכן נתמך, או שישקיע על מעבד חזק במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, כל דבר שקשור לספריה הזו בפרימייר לא עובד, כי מדובר על אותה הספריה.

שים לב שאני לא מדבר על vray ב-realtime.

בנוגע לעדכונים של האתר, לא הבנתי למה אתה מתכוון. למאגר המפרטים המומלצים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...
  • 3 שבועות מאוחר יותר...
  • 6 חודשים מאוחר יותר...

לא מספיק איכותי לחלופה עבור CPU מאוד מצומצם ביכולות שלו.

שאדריכלים יעברו לרנדר על GPU, אשמח להשתמש באפשרות הזאת גם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...