מפרטים לגרפיקה - גרפיקאים כנסו! - עמוד 9 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרטים לגרפיקה - גרפיקאים כנסו!

Silencer

Recommended Posts

תראה, ה 260GTX עובד מצויין עם אדובי, ביחוד כי הוא מצוייד , ככה שאם מרנדרים בפרימיר פורמט HD H264 אז הרינדור דיי מהיר אמור להיות...

בעקרון הכרטיס משרת אותי נאמנה, כרטיסים זולים מדיי עשויים להוות בעיה ב LIVE VIEW בתוכנות כמו מאיה למשל, על רזולוציית מסך גבוהות יש קצת FPS נמוך (להבדיל המחשב שלי לשל חברה שלי)

לא יודע איזה פלאים עושה אצלי במשחב כי לא ניסיתי כרטיס מסך ישן יותר.... אבל אם היום הוא לא עולה הרבה כמו שבזמנו קניתי אותו זה כרטיס מאוד טוב לעריכה גרפית, אגב אני לא עובד באביד מהסיבה הפשוטה שאני לא מת על ה UI המאוד לא פרינדלי שלהם... חוץ מזה זה דיי OVERKILL לעריכות כלליות \ביסיסות לדעתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 279
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מנסה לברר שאלה טכנית פשוטה בהרבה ממה שאתה חושב KAKADU999.

לאילו כרטיסים ניתן לעשות SOFTMOD בטווח המחירים הנמוך, בינוני וגבוה?

בלי קשר להתאמתם לשימוש ספציפי כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והנה עוד סקירה דומה : http://www.tomshardware.com/reviews/quadro-fx-4800,2258-10.html

ומאידך, נראה שגירסאות התוכנה שעליהן מבוססת תוכנת הבדיקה (SPECviewperf 10) הנן ישנות למדיי, ואפשר להניח שאותן תוכנות כיום הנן שונות משמעותית גם מבחינת יכולתן להסתייע בתכונות חומרת-התצוגה בת-זמננו (כגון : GPU Computing).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נקודה חשובה - במדור "מפרטים מומלצים" אנחנו ממליצים לגרפיקאים לקחת GTX260 במקום כרטיסי ATI. נראה אם כן שזו אינה המלצה טובה במיוחד.

אילו כרטיסים הייתים ממליצים לטווח המחירים הנמוך/בינוני/גבוה?

מה הכרטיס החזק ביותר שמאפשר SOFTMOD למיטב ידיעתכם?

מהבירורים שלי עלה:

הכי חזק שאפשר להסב - (768) 8800 GTX/Ultra

לגבי GTX260 - נראה לי שזה עדיין כרטיס מומלץ כיון שכבר אי אפשר לקנות כרטיסי ג'יפורס חדשים שאפשר לעשות להם סופטמוד (שוב, למיטב הבנתי). נדמה לי שרוב התוכנות עובדות איתו, גם אם זה לא התאמה ברמה של קוודרו.

[br]פורסם בתאריך: 11.05.2010 בשעה 18:39:44

אני מנסה לברר שאלה טכנית פשוטה בהרבה ממה שאתה חושב KAKADU999.

לאילו כרטיסים ניתן לעשות SOFTMOD בטווח המחירים הנמוך, בינוני וגבוה?

בלי קשר להתאמתם לשימוש ספציפי כאן.

ממחקרי הלא מבוטלים עלה ש:

כשמדובר בכרטיסי ג'יפורס, G80 ומטה. עריכה: 8800GT/8800GTX/8800ULTRA ומטה

וזה כרוך ב rom flash - לא מומלץ! רק אם יש לך הרבה זמן, ידע וכרטיס גרפי חלופי - למקרה שהשבתת את ה8800...

ולא לכל דגם יש ROM שיתאים לו (לפעמים גם בין כרטיסים מאותה סדרה יש הבדלים ושדרוגי יצרן שמחייבים רום שונה)

9800 ומעלה כבר לא מאפשר את הפלאש :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שמתעניין בפלאש של כרטיסי GeForce ל QUADRO

יש מעט מאד אנשים שיודעים מה הם עושים בתחום הזה עד כדי עידודם של אחרים לעשות פלאש ומתן תמיכה לבעיות.

לשם דוגמא והרחבת אופקים, אפשר להתרשם מהמדריך הבא של גורו ההקינטוש אקווהמק:

http://www.s155158671.websitehome.co.uk/nvidia512cardrom.html

ומהצלחותיהם וכשלונותיהם של קהלו כאן:

http://aquamac.proboards.com/index.cgi?board=graphics1&action=display&thread=712&page=1

(זה בפורום האקינטוש לכן הכל נראה, איך לומר, של , אבל זה לא מק)

עצתי: הנמך ציפיות והתרגל לרעיון שאין לך קוודרו במחיר של ג'יפורס - וזה לא נורא.

(ומצד שני, אם יש לך זמן וכרטיס 8800 מיותר - לך על זה. לפחות תשפר את האנגלית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתחיל לפקפק בכל נושא הQuadro.

חקרתי את הנושא לפני כשנה, שנה וחצי, ולא מצאתי כלום.

ממה שהולך כאן אני מבין שגם מכאן כנראה לא תצמח הישועה.

הפכתי 8800GTX ל- FX 5600 ולא קיבלתי כלום. :facepalm:

אם מישהו נתקל באיזה מבחן שמשווה כרטיס Quadro ל בתוכנה ספציפית,

יואיל בטובו לעדכן כאן.

אני תוהה, אולי ההבדל היה פעם, כשכרטיסים לשוק הביתי לא היו כ"כ חזקים? כשהמשחקים לא צרכו כח עיבוד כמו היום?

אולי נשאר רק מותג ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באתר של אדובי - מצוין במידע על הפרימייר כי להאצת חומרה ישנם מספר כרטיסים נתמכים

http://www.adobe.com/products/premiere/systemreqs/

פרט לקוואדרו-ים נמצא גם GTX 285 שמגיע באיזו שהוא מחיר סביר - יחסית כמובן לקוואדרו-ים שברשימה...

אני מתעניין ברכישת מערכת שתריץ CS5 לעריכת - ולעיסוקי זוגתי באילוסטריטור ופוטושופ - ושאלתי בנוגע לכרטיס זה:

ראיתי שיש מספר דגמים - ושמעתי מפה ומשם שלמשחקים לא מרגישים הבדל בין גיגה לשני גיגה - האם לישומי CS5 יש הסיבה לרכוש את הכרטיס עם הזיכרון הגדול?

כל תובנה תתקבל בברכה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי מרוב עצים פספסת את.... :lol:

הנה לינק שהבאתי בעמוד הקודם, לנוחיותך :

http://www.techarp.com/showarticle.aspx?artno=539&pgno=9

מקווה שזה עוזר לך, לכאן או לכאן . :nixweiss:

אם תהיינה מסקנות, אשמח להתעדכן.

:xyxthumbs:

האם יש השוואה מצויינת כזו גם ל- After Effects?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, מה שלמדתי עד עכשיו, כדאי רק למי שעובד עם 3D אמיתי.

כל האחרים, יכולים להסתפק בשמחה ב GeForce

כרטיס מסוג קוואדרו אינו כדאי לכל מי שלא עובד ב - 3D , כגון מאיה ו - 3D MAX ושות'.

צר לי לקלקל לכם את חגיגת הפוסטים, ואין בי שום שמץ של רצון להעליב, אז אל נא תעלבו -

אבל המסקנות שלכם באנליות, וגובלות בספאם לטעמי.

באותה מידה אפשר "לסכם" שמסך זה טוב להצגת תמונות.

"בדיקה" אם מרוויח מקוואדרו היא מגוחכת בעיניי... טוב שהוא לא בדק אם היה שיפור בWORD.

השאלה הזו דווקא ראויה לעוד התייחסות-

עד כמה הקוואדרו כן נחוץ לעבודה עם 3D ?

במיוחד בנצ'מרקים כלשהם של קוואדרו אל מול כרטיסי גיימינג מובילים של הדור הנוכחי, דורות קודמים, ומוסבי קוואדרו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב "עוד אחד":

אנחנו מנסים להסיק כאן מסקנות. כל אחד תורם את הידע שיש לו, גם אם הוא קטן, ומנסים לבנות כאן משהו.

עד עכשיו מסתבר שQuadro לא מועיל לעריכת .

אם אתה טוען שהוא גם לא מועיל לWord, נשמח לדעת זאת, למען אלה שבונים מפרט למשרד. :screwy:

בקיצור - מה אתה רוצה לומר ???

יש לך משהו להוסיף מניסיון? אישית - אשמח לשמוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרי ביקשתי שלא תעלבו...

לא ניסיתי לזלזל חלילה באף אחד מכם. כבוד הידע שלכם במקומו מונח.

יש טעם בניסוי כלשהו, אם יש טענות לכאן ולכאן.

פוטושופ לא מבצע חישובים על כרטיס המסך ואדובי גם לא מתהדרים בזה בשום מקום, הם בפירוש מציינים מה הכרטיס עושה, ומה נחוץ להפעלה (נכתב גם כאן בפוסט). (למיטב הבנתי גם לא תוכנות עריכת , אם כי אסתייג ואומר שאיני יודע)

לכן אני לא מבין את הצורך ב"בדיקה" איך משפיע קוואדרו על ביצועי .

אחרי 17 עמודים, לחזור למסקנות ש "כרטיס מסוג קוואדרו אינו כדאי לכל מי שלא עובד ב - 3D " זה 100 צעדים אחורה.

זה כמו להבליח פתאום עם מסקנה ש "מי שרוצה לעבוד בתלת מימד, כדאי שיהיה לו כרטיס מסך"

לבנות ידע מחתיכות קטנות זה נהדר.

לפרסם כל פיסת מידע סטנדרטית תטביע את החתיכות הקטנות הנהדרות שאתם נותנים פה (ובהחלט נתתם פה כאלו).

מי שרוצה להמשיך להתדיין איתי מוזמן לפרטי במקום שנלכלך כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרי ביקשתי שלא תעלבו...

לא ניסיתי לזלזל חלילה באף אחד מכם. כבוד הידע שלכם במקומו מונח.

יש טעם בניסוי כלשהו, אם יש טענות לכאן ולכאן.

פוטושופ לא מבצע חישובים על כרטיס המסך ואדובי גם לא מתהדרים בזה בשום מקום, הם בפירוש מציינים מה הכרטיס עושה, ומה נחוץ להפעלה (נכתב גם כאן בפוסט). (למיטב הבנתי גם לא תוכנות עריכת וידאו, אם כי אסתייג ואומר שאיני יודע)

לכן אני לא מבין את הצורך ב"בדיקה" איך משפיע קוואדרו על ביצועי פוטושופ.

אחרי 17 עמודים, לחזור למסקנות ש "כרטיס מסוג קוואדרו אינו כדאי לכל מי שלא עובד ב - 3D " זה 100 צעדים אחורה.

זה כמו להבליח פתאום עם מסקנה ש "מי שרוצה לעבוד בתלת מימד, כדאי שיהיה לו כרטיס מסך"

לבנות ידע מחתיכות קטנות זה נהדר.

לפרסם כל פיסת מידע סטנדרטית תטביע את החתיכות הקטנות הנהדרות שאתם נותנים פה (ובהחלט נתתם פה כאלו).

מי שרוצה להמשיך להתדיין איתי מוזמן לפרטי במקום שנלכלך כאן.

לפי מה שהבנתי, מטרת הפוסט היא לעזור לאנשים שעובדים עם תוכנות ספציפיות ורוצים לבנות מפרט.

לדוגמא - אני עובד עם AVID, ואם תעיין בדרישות החומרה שלהם, הם דורישם QUADRO. וכך זה גם בתחנות העבודה המומלצות של HP וDELL.

(רק לאחרונה הם הוסיפו כרטיסי מסויימים)

אחרי בדיקות וניסיון רב התברר לי שאין כל צורך, ואין טעם כרטיס כזה.

עכשיו, הדבר הזה לא ידוע לרוב האנשים שרוצים לקנות מחשב לעריכת . וכבר נתקלתי ברבה אנשים שהתעקשו דווקא על זה, כי כך כך כתוב באתר החברה.

אני אף פעם לא שולל לגמרי עד שאני בטוח שאכן יש צדק בדברי.

ואכן התברר לי סופית שבאמת אין צורך.

זה יכול לעזור לא?

עכשיו, אני סתם תוהה לגבי עבודה עם After Effects, שגם איתה אני עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...