מפרטים לגרפיקה - גרפיקאים כנסו! - עמוד 6 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרטים לגרפיקה - גרפיקאים כנסו!

Silencer

Recommended Posts

מסכים עם SILENCER, מפרטים יהיו מאוד תלויי שימוש.

סה"כ אסופה נאה של פרטים ומידע. (אולי כדאי להוסיף פרטים כלליים, שמתאימים למשתמשים שלא מבינים במחשב, ולקשור את כל הידע טוב יותר - אבל זה לאחר סיום האיסוף של כל המידע...)

חבל שאין לי ידע באזור התלת מימד והסרטים לתרום לדיון. אני חושב שכרגע יש "בור" בידע (בתרד) בעיקר בנושאים הללו...

אין פה מי שמרנדר שטויות למחייתו ? :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 279
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אולי כדאי להוסיף פרטים כלליים, שמתאימים למשתמשים שלא מבינים במחשב, ולקשור את כל הידע טוב יותר - אבל זה לאחר סיום האיסוף של כל המידע...

:) עשיתי כמיטב יכולתי לרכז ולסדר את כל הידע בפוסט הראשון, אם יש לך רצון לשפר על הקיים - please do. שלח לי בהודעה פרטית (חבל להציף פה סתם) את הנוסח החדש ואני אשמח לשפר את הנוכחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולכם צודקים לטעמי... :xyxthumbs:

מצד אחד רוצים שתהיה פה "שורה תחתונה", מצד שני יש יותר מדי וריאציות על אותה "שורה תחתונה" מכדי שיהיה ניתן לתחזק כזה דבר.

אני מציע שכל מי שמתמצא בתחום מסויים יתחיל מפרט ואנחנו נעזור לו להשלים אותו. נראה איך זה ילך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המטרה שלי בפתיחת הת'רד הייתה לאפשר ליושבי הפורום מקור ממנו יוכלו לשאוב מידע לבניית מפרטים טובים לאותם גרפיקאים חסרי מושג שרק רוצים מחשב שיעבוד טוב עם תוכנה כלשהי בתקציב מסוים.

עד היום הם היו מקבלים הרבה ניחושים והיה מתפתח ויכוח (אם היה להם מזל). היום יש את כל הידע מרוכז, יש לא מעט תשובות, והת'רד הזה נועד לשמש בסיס ידע שעליו אפשר להישען. גרפיקאים לא צריכים לנסות לבנות לעצמם מחשב, הם צריכים שאלו שבונים להם מחשב ידעו מה הם עושים.

אם במקרה נמצא בפורום גם גרפיקאי שמבין בחומרה - אדרבה. שיהנה מהקיים ויוסיף לשירשור אם יש לו מה לתרום.

זו דעתי בעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אחרי באמת שעות שישבתי על הבעיה המטרידה הזאת הגעתי למסקנות, אני מקווה שאני לא מטעה אף אחד, אני לא כזה מומחה במחשבים

אל פי הנאמר בפורומים, אוטוקאד עובד על ולא על OPENGL לכן כרטיסים גראפים יחסית "פשוטים" יתנו את אותה תמורה

כמו הכרטיסים היקירים (quadro). אולם מי שמשתמש בתוכונות שדורשות OPENGL מוטב שישקול לקחת כרטיס יקר יותר.

הרבה מקומות ממליצים על 9800GT HD4850 (סדר גודל של 500 ש"ח) דרייב שאותו ניתן להשיג באתר של AUTODESK, זה אמור לענות על הצרכים של 99.9% מהמשתמשים, כמובן אני מדבר על עיקר עבודה ב 2D ואפילו קצת 3D.

סדר החשיבות שלהם הוא כזה:

1) מעבד חזק ככל הניתן עם עדיפות ברורה ל I7 אולם אם התקציב טיפה לוחץ כמו במקרה שלי אז I5 הוא התמורה הטובה ביותר לכסף.

2) זכרון , 4GB זה המינימום הנידרש, עדיפות ל6GB עד 12GB

3) 64BIT על מנת לנצל את הזכרון

4) כרטיס מסך כמו שכתבתי למעלה.

כל האמור להעיל, נכתב בשביל אוטוקאד 2008 ומעלה, CIVIL3D ורוויט בסיסי +

גונן אם אתה רואה מידע חדש שלא מופיע בסטיק אתה מוזמן להוסיף את זה,

שוב פעם, אני מקווה שאני לא מטעה אף אחד, ישבתי על פורומים מ 16:00 עד 24:00 ורובם כתבו אותו הדבר.

לילה טוב ובאמת עזרתי לי המון

[br]פורסם בתאריך: 16.03.2010 בשעה 00:50:50

נ.ב

כל כרטיס גראפי שהוא ניתן לבדיקה באתר של AUTODESK האם הוא עונה על הדרישות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נערך:

לגבי SOLID WORKS

מקור - המאמר הזה: (נתרם ע"י hw-joe)

http://www.capinc.com/pages/support/tips_hardware.cfm

טבלה שמראה תמיכת כ. מסך ב SOLID WORKS

http://www.solidworks.com/sw/support/videocardtesting.html

SOLIDWORKS ותמיכה ב HYPER THREADING:

In our experience hyper-threading is a waste of performance. It treats a single processor as two, effectively cutting your performance in half for those tasks which cannot be run in parallel. You should disable this feature on your system for better results with SolidWorks.

צריכת זכרון - מספרי אצבע:

At a minimum, SolidWorks 2008 will grab about 340 MB of RAM when launched. The size of the files you open consumes additional RAM. Many tasks in the software will consume additional RAM.

1 GB of RAM is reasonable for a basic workstation. 2 GB is reasonable if you plan on working with larger assemblies (1000 parts), complex parts (300 features), or COSMOS analysis.

שימוש בדיסק הקשיח

Hard drive subsystems generally have relatively little impact on CAD system performance.

אבל

However, if you want to see benefits from a multi- or dual-processor CPU, recognize that many tasks in CAD and FEA are file I/O bound. No matter how many CPU’s you have, if there is only 1 hard drive with only 1 seek/write head, then many of your CAD save, open, journal, etc. processes will have to queue up in single-file. So a second physical drive is of value if you have 2 or more processors, and if you configure your swap space, scratch files, and CAD working folders to be evenly split across the available drives.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...