מפרטים לגרפיקה - גרפיקאים כנסו! - עמוד 5 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרטים לגרפיקה - גרפיקאים כנסו!

Silencer

Recommended Posts

אני עובד על תוכנת revit שהיא תוכנה תלת ממדית לארכיטקטים

בסוף בניית המודל היא מסוגלת לבצע רינדור על 600DPI מקסימום.

אלא הם המלצות החברה למערכת עבודה (ההמלצות הן כנראה לפני שיצאו המעבדים החדשים ) :

System Recommendations for 32-bit Autodesk Revit Architecture

Windows Professional (SP2 or later)

Intel® Core™2 Duo 2.4 GHz or equivalent processor

4 GB

5 GB free disk space

Dedicated video card with hardware support for Microsoft® DirectX® 9 (or later)

Internet Explorer 6.0 (SP1 or later)

Two-button mouse with scroll wheel

System Recommendations for 64-bit Autodesk Revit Architecture

Windows Professional x64 edition (SP1 or later)

Intel Core 2 Duo 2.40GHz or equivalent processor

8 GB

5 GB free disk space

Dedicated video card with hardware support for 9 (or later)

Internet Explorer 6.0 SP1 (or later)

מצורפת פה דוגמא של תמונה על 300DPI שלקחה לי שעה וחצי רינדור על מעבד to quad

מקווה שתרמתי במעט :hi:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 279
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מצורפת פה דוגמא של תמונה על 300DPI שלקחה לי שעה וחצי רינדור על מעבד to quad

מקווה שתרמתי במעט :hi:

שעה וחצי זה המון זמן למודל כזה, ממליץ לך להמיר את המודל ל- 3D מקס ולרנדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני הסנט שלי

אני אתייחס לעבודה על 3DMAX כשתת הקטגוריה היא,הדמיות ואנימציות אדריכליות:

נתחיל ממערכת ההפעלה,מערכת של64 BIT,עדיפות מבחינת יכולות ניצול זיכרון בזמן הרנדר ובכלל יציבות יותר.

מערכות 32 BIT קורסות בסצינות כבדות וקורסות כאשר המחשב בזמן הרנדר מנצל מעל ל-2.5G זיכרון.

מהניסיון שלי,הייתי ממליץ כרגע על XP PRO 64 כעדיפה על ה7 64BIT מכיוון שלאחרונה עדין חסרים דרייברים לפלגינים שונים בתוכנה,אני מאמין שיפתר מתישהו.

לגבי מסכים,מהנסיון שלי,עדיף שני מסכים בינוניים על אחד טוב,ויותר מזה חשוב שהמסכים יהיו מכוילים ע"י מכשיר כיול (SPIDER לדוגמה),כיול המסכים חשוב גם בהיבט של העבודה השוטפת,ששני המסכים יפלטו הארה וגוונים שווים,וגם לכשסיימנו את העבודה ואנחנו שולחים ללקוח רנדר סופי להדפסה,ההדפסה תראה קרובה ככל האפשר למה שאנחנו רואים על המסך,הפתעות מהסוג הזה אף פעם לא מגיעות בעיתוי טוב,כי כבר סיימנו ואנחנו בערב שלפני הגשה,הקיצר לא נעים.

כרטיסי מסך-אין ויכוח שכרטיס מקצועי (קוואדרו) הוא טוב לעבודה על תלת,הויכוח הוא,האם זה שווה את המחיר?

שוב,מניסיון של 5 שנים לא מצאתי לפגם בכרטיסים הפשוטים,ההבדל היחיד הוא בכמות הזיכרון האמיתי שלהם,ככל שגדול יותר כך יהיה יותר פשוט לעבוד על סצינות מרובות פולי/טקסטורות. נכול להיום,ללא טכנולוגיית ה Fermi ,אין לכרטיסי המסך שום השפעה על זמני הרנדר,הכל נעשה על המעבד!

המעבד-דירוג המעבדים המומלצים של אינטל I7,I5,CORE 2 QUAD

כולם טובים,תלוי לאיזו מטרה. אם אתה דל תקציב/מתחיל לעבוד על מקס/עובד לצורכי תחביב/הקף את התשובה הנכונה,הייתי ממליץ על מערכת זולה מבוססת

C 2 Q,אם אתה אדריכל/מעצב/עובד על מקס ברמה גבוהה/סטודנט עם שאיפות/הקף את התשובה הנכונה,הייתי ממליץ על מערכת מבוססת I5 עם התמורה הגבוהה ביותר עבור התועלת.אם אתה כל השאר/מקצוען שעובד למחייתו מהדמיות/עשיר/מתלהב/חושב שני צעדים קדימה/הקף את התשובה הנכונה,הייתי ממליץ על מערכת מבוססת I7,מרובת נימים,בהחלט מקצרת תהליכים,בעיקר ברינדורים.דרך אגב,במשפחה הזאת,שני מעבדים מתחרים על התואר "איזה מעבד כדאי יותר" ה-860, יושב על לוח 55 דואל צ'אנל VS ה-920 יושב על לוח 58 יקר יותר טריפל צ'אנל. אני עוד מתלבט מי עדיף....

כמובן שיש גם מערכות טובות יותר-

http://www.gamepc.com/shop/systemfamily.asp?family=ds5

לגבי ,אולי כלל אצבע 4G ומעלה.

זהו מקווה שעזרתי במשהו.כל הכבוד על הת'רד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממליץ בכלל על חלנות XP במהדורת 64 ביט, המון דרייברים שלא עברו אופטמיזציה!

חלונות ויסטה או חלונות 7 במהדורת 64 ביט עדיפות.

הייתי שמח אם תוכל להרחיב מעט,באיזה דרייברים מדובר,מנסיון לא נתקלתי בשום בעיה.

חוץ מזה מצורף קישור http://www.3datstech.com/למפרטי מחשב להדמיות אדריכליות

שמצאתי היום,מעניין מה שהם מציעים שם,ומעניין שהם בחרו ב-I7 920 ולא ב-860.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק הזמן להתחיל לסדר את הפוסט הראשון, לרכז את הידע/לינקים מועילים ולארגן את הנאמר עד כה.

:xyxthumbs:

לא נראה לי שיצא לי להגיע לזה בימים הקרובים, אבל קצת סבלנות וגם בזה נטפל. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפוסט הראשון בשירשור נערך ועכשיו מרכז את עיקר הידע שבת'רד.

אנא עיברו עליו בשביל לוודא שלא השמטתי משהו מדבריכם בשוגג, ומי יודע, אולי בקריאה שניה תיזכרו במשהו ששווה להוסיף.

שוב תודה לכולכם, ולקוראים שמצטרפים לשירשור - שימרו אותו חי. עידכונים יתקבלו בברכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קצת דוחף תוכנה שלא דיברתם עליה אבל זה חשוב לי...

בעבודה בזמן אמת, לא רינדור אחרי שסיימתי תסרט, Vegas יודעת להשתמש בכרטיס מסך?

או שעדיף להשקיע במעבד בשביל זה?

הרינדור בסוף הוא במשך הלילה אז לא אכפת לי. רק הPreview משנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חידוד לגבי 64 ביט ופוטושופ:

וינדוס 32 ביט - יגביל גם את השימוש בזיכרון עבור פוטושופ ל1.7 GB.

פוטושופ גרסת 32 ביט - יגביל את השימוש ל 3.2 GB.

בעקבות הערה פה של מישהו שאמר שמקומות עבודה לא מחליפים גירסאות, כי זה לא משתלם כלכלית - כדאי להם לדעת שעוד זיכרון לא ינוצל אם לא משתמשים ב WIN 64 & PS 64.

לגבי השיפור במהירות בשימוש ב 64 ביט (מאתר אדובי - שם את זה כאן רק כי כתוב שנדרש ציטוט בפוסט הראשון...):

Although the 64-bit version of Photoshop will speed up some operations, it won't speed all of them, nor will it speed the operation equally. Generally, operations will run approximately 8-12% faster. Overall, processor speed is not the main advantage of using the 64-bit version.

כאמור השיפור העיקרי הוא השימוש ביותר זיכרון לביצוע caching ובעריכת תמונות גדולות במיוחד.

מקור :http://kb2.adobe.com/cps/404/kb404439.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חידוד לגבי 64 ביט ופוטושופ:

וינדוס 32 ביט - יגביל גם את השימוש בזיכרון עבור פוטושופ ל1.7 GB.

פוטושופ גרסת 32 ביט - יגביל את השימוש ל 3.2 GB.

בעקבות הערה פה של מישהו שאמר שמקומות עבודה לא מחליפים גירסאות' date=' כי זה לא משתלם כלכלית - כדאי להם לדעת שעוד זיכרון לא ינוצל אם לא משתמשים ב WIN 64 & PS 64.[/b']

כאמור השיפור העיקרי הוא השימוש ביותר זיכרון לביצוע caching ובעריכת תמונות גדולות במיוחד.

מקור :http://kb2.adobe.com/cps/404/kb404439.html

אגב, למי ששוקל לרכוש מחשב Pro או כל מקינטוש אחר... צריך לקחת בחשבון שאין כרגע גרסת 64 ביט לפוטושופ על .

אולי בגרסת CS 5 של אדובי, אין לי כרגע משהו מוצק לגבי תמיכה ב-64 ביט על סנולפרד במק בצאת CS 5.

אומנם זה קשור לפורום מקינטוש, אבל היום מחשבי מקינטוש הם כמעט הבררת מחדל של הגרפיקאים ובתי-סטודיו לעיצוב גרפי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Avid

לשימוש ב-Avid כרטיסי מסך ייעודיים לגרפיקה חיוניים וההבדל בביצועים משמעותי מאוד.

אשמח לדעת על מה מסתמכת הטענה המצוטטת.

לדעתי, לא צריך להאמין לכל הכרזה באתר של אויד. הם בודקים את עצמם ותומכים כרטיסי קוואדרו, אבל,

מעדויות שקראתי עולה שבמציאות כרטיסי ג'יפורס עובדים טוב עם אויד. זו עובדה מקרית ולא מתוכננת אבל עובדה. ברור שלשימושים מקצועייים מול לקוחות לא צריך לקחת סיכונים אבל לשימוש לימודי\ביתי, כנראה שכמעט כל ג'יפורס יספיק.

בקיצור, מניסיונם של אחרים, לא חייבים קוואדרו.

למתעניינים, עדויות:

http://community.avid.com/forums/p/60631/340207.aspx#340207

והנחיות:

http://community.avid.com/forums/p/61129/342973.aspx#342973

שימו לב במיוחד לשיטה השלישית - "Turn OFF Threaded Optimization" לא דורשת שום האקינג - הכל דרך ה control panel.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שכמעט כל ג'יפורס יספיק.

בקיצור, מניסיונם של אחרים, לא חייבים קוואדרו.

בציטוט שהבאת נאמר במפורש - ההבדל בביצועים משמעותי מאוד.

אולי הייתה פה אי הבנה. למרות שבאתר Avid טוענים ש- הוא דרישת מערכת, בפוסט הראשון לא טענתי שהוא הכרחי אלא רק הבאתי את דבריהם כלשונם. להפך, אם היית קורא את הדיון היית מוצא כבר בפוסט השני קישור לדיון שבו אני (במקרה) מספר על הניסיון שלי עם הרצת Avid על כרטיס שאינו . אז אין ויכוח שהדבר אפשרי.

מה שכן, לא הייתי ממליץ למי שמחפש מחשב בשביל עריכת וידאו לעבוד עם כרטיס שאינו .

צירפתי את הלינק להנחיות לדף הראשי תחת Avid. תודה על הקישור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שכשאתה נכנס לתחום הגרפיקה\עריכת יש לא מעט תוכנות (כמו ששמת לב) ולעיתים נדירות אדם שמתעסק בגרפיקה עובד רק עם אחת.

גם בתוך אותו תת-תחום ישנן תוכנות עם דרישות שונות תוסיף לזה את העובדה שכל אדם מגיע עם תקציב שונה וקיבלת כמות מטורפת של מפרטים אפשריים. לדעתי הגבלה ל-4 מפרטים תהיה פשטנית מכדי להתאים לרוב המשתמשים ("שימוש כבד לגרפיקאי מקצועי"? קראת את הת'רד.. גרפיקאי לדפוס? גרפיקאי ל-web? אין לזה סוף) בגלל זה הגבלתי את עצמי להמלצות על רכיבים ולא על מפרט כולל. וכמובן יש הערות ספציפיות לכל תוכנה כמו שבודאי ראית.

אם אתה עדיין חפץ לתרום, נותרו אמירות לא מבוססות (הכוונה - נטולות לינקים) ונותרו תוכנות שלא זכו לפירוט דרישות חומרה מלא. לדעתי כדאי יותר להתמקד בנושאים האלו, וכל עזרה תתקבל בברכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...