V-Sync In Direct 3d & OpenGL - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

V-Sync In Direct 3d & OpenGL

אורח ^Rockford

Recommended Posts

אורח ^Rockford

מישהו אמר קבר? ::) ::)

............................ :AR15:

אם המצב ימשיך ככה, אני אדאג שתחפור את שלי בקרוב... :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"כאשר ה V Sync כבוי, כאשר אין תנועה רבה מדי במשחק... הFPS מגיעים ל130 ו140 (להזכירכם, יש לי MX 32mb)...

באמת לא רואים כמעט שיפור אבל חשבתי שזה יפתור לי בעיה מעצבנת אחרת."

אתה באמת רואה הבבדל בין 85Hz לבין 130-140Hz ?

אתה יכול לעשות בשבילי ניסוי קטן (זה ממש חשוב). תשחק בקצב ריענון של 75Hz איזה דקה, ואז תצא ותשחק בקצב הרגיל שלו (130-140, או מה שלא יהיה), ותגיד אם אתה רואה הבדל באמת (ותגיד אם אתה היית יכול לשחק משחק של איזה שעה שעתיים ב75Hz, או שזה בלתי נסבל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

אני מאמין שיכאבו לי העיניים מהר מאוד...

דבר שני אין הבדל רציני ואת זה כבר ציינתי, פשוט רציתי לבדוק אם זה מונע את בעיית האיטיות הרצחנית שמופיעה מדי פעם כשיש עומס בקרב משתמשי ה MX הצולע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אני מאמין שיכאבו לי העיניים מהר מאוד...

דבר שני אין הבדל רציני ואת זה כבר ציינתי, פשוט רציתי לבדוק אם זה מונע את בעיית האיטיות הרצחנית שמופיעה מדי פעם כשיש עומס בקרב משתמשי ה MX הצולע."

דווקא המכאוב בעיניים זה לא הדבר שישנה (אני רוצה לדעת איך זה לשחק במסך LCD, שפועל ב75Hz, ובמסכי LCD כמובן לא כואבות העיניים). אני מדבר על מהירות, אני אפילו אם סתם תשב רחוק מהמסך, אני רוצה לדעת אם מרגישים הבדל במהירות בין 75 ל130? זאת אומרת מבחינת מהירות תזוזה של המשחק, נגיד היה לך כרטיס מסך 4 Ti4600 והיית עושה את זה כל הזמן על 75Hz אז מבחינת המהירות הכל היה בסדר או שהיית מרגיש הקצב ריענון מגביל אותך?

אני רוצה לדעת אם הקצב ריענון 75Hz מגביל בביצועי המהירות של המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(אני רוצה לדעת איך זה לשחק במסך LCD, שפועל ב75Hz, ובמסכי LCD כמובן לא כואבות העיניים).

אם תשחק במסך LCD ב 75Hz ברזולוציה גבוהה דיי זמן אני רוצה לראות אם לא יכאבו לך העניים...

רמז: יכאבו גם יכאבו.

בחיבור VGA אנלוגי רגיל (xxHz) אם התדר האנכי נמוך מדי התמונה תרעד (והעניים יסבלו) אולם בחיבור DVI אין כל חשיבות לתדר סריקה (אין סריקה) וזאת משום שכל פיקסל במסך מקבל את ערכי ה שלו ומואר על ידיהם וכך יוצר תמונה חלקה לגמרי.

:hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(אני רוצה לדעת איך זה לשחק במסך LCD, שפועל ב75Hz, ובמסכי LCD כמובן לא כואבות העיניים).

אם תשחק במסך LCD ב 75Hz ברזולוציה גבוהה דיי זמן אני רוצה לראות אם לא יכאבו לך העניים...

רמז: יכאבו גם יכאבו.

ב75Hz ב1280*1024. רזולוציה סטנדרטית למסך 19", זה גבוה מידי?

נ.ב.

למה בדיוק ייכאבו העיניים?

הרי המשחק עצמו ירוץ חלק ומהר בלי שום בעיות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה:

מניסיוני בשעות על משחק הרשת של RtCW אשר הורץ על המחשב של אחי הגדול שכולל מסך LCD "17.4 מבית IIYAMA המשחק היה מאוד מהנה על המסך הגדול (אולי אפילו גדול מידי בשביל LCD), המסך מחובר בחיבור אנלוגי רגיל ולא היו לי שם כאבי עיינים לאחר כמה שעות משחק (וזה בא מבן אדם שלא יכול לסבול 75Hz ושם לב להבדל ברור בין 100Hz ל- 85hz).

בעיקון משחק על מסכי LCD הוא אפשרי אבל יש לשים לב כי בחלק מן המשחקים יש בעיות צבעים קשות (אל תנסו לשחק Q3A על מסך כזה).

כמו כן מומלץ לקנות מסך LCD בעל השהייה נמכוה ככל האפשר (ברוב המסכים זה 50ms) כמו המסכים היקרים של EIZO, , IIYAMA ועוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...