תנו דעתכם על דיסק קשיח - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תנו דעתכם על דיסק קשיח

michaelsko

Recommended Posts

שלום.

אני מתכוונן לקנות דיסק קשיח חדש, התקציב הוא 500 ש"ח.

אני די נעול על WD 80GB 7200RPM 8 MB special version

שבא עם שלוש שנות אחריות ועולה 495 ש"ח בפנדה(אם מישהו יודע איפה ניתן להשיג אותו בפחות אז תידעו אותי).

אני אשמח לשמוע על התנסויות אישיות עם הדיסק, רעות כטובות, כמו כן אשמח לקבל הצעות לדיסקים אחרים באותו תקציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאין הרבה מה להגיד על הארדיסקים . אןי הרבה חברות והבולטות שבניהן - WD וMAXTOR ממש טובות.

יש לי ה HDD שאתה מדבר עליו. מה אפשר להגיד . הוא רגיל ומתפקד כמו שהוא אמור לתפקד ב 7200 סל"ד

וב8 MB בפאר . אם זה התקציב - לך עליו אתה לא תתחרט אם זה דיסק רק לאכסון נתונים (ללא מערכת הפעלה)

הייתי מציע לך לרדת ל2MB באפר ול5400 סל"ד אבל עזוב ... לך עליו ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך דיסק כמה שיותר מהיר, כי הוא ישמש אותי גם למערכת ההפעלה, גם למשחקים וגם לאחסון של קבצים גדולים.

אני אבהיר את השאלות :

1. האם הוא שקט?

2. האם הוא מהיר (יחסית לחברות אחרות)?

3. האם ה8MB באפר משפרת ביצועים באופן ניכר?

4. האם למישהו היו בעיות מיוחדות איתו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך דיסק כמה שיותר מהיר, כי הוא ישמש אותי גם למערכת ההפעלה, גם למשחקים וגם לאחסון של קבצים גדולים.

אני אבהיר את השאלות :

1. האם הוא שקט?

2. האם הוא מהיר (יחסית לחברות אחרות)?

3. האם ה8MB באפר משפרת ביצועים באופן ניכר?

4. האם למישהו היו בעיות מיוחדות איתו?

1. אצלי שקט מאוד

2. יחסית לחברות אחרות אין לי מושג כי לא היו חברות אחרות - אבל לא אמור להיות הבדל משמעותי במהירות לפי מה שאני יודע.

3. הוא משפר אבל אתה לא תרגיש אותו ממש - אני לא מרגיש אותו אבל אני יודע שהוא עושה משהו - ומשהו טוב

4. בנתיים לא היה לי (בנתיים=3 חודשים) חכה לתגובות . בכלליות לא אמור להיות בעיות אבל לכל סדרת ייצור כלשהי יצא מוצר כושל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער להחיות נושא זה מחדש, אבל אני צריך לשאול משהו :

האם הוא מתחמם ?

יש לי מאוורר 120 מ"מ מקדימה שנושף אוויר על המקום שבו יהיה את ההרד-דיסק, אז האם אני צריך לקנות מיוחד ?

תודה לכל העונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...