רכישה של מחשב Dell מארה"ב, ואחריות - מקווה שזה יעזור למישהו - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישה של מחשב Dell מארה"ב, ואחריות - מקווה שזה יעזור למישהו

anatoli

Recommended Posts

שלום ,

רציתי לשאול האם יש הבדל בתשלומי מס במידה אני מקבל את המחשב "במתנה " - (אבי הוא תושב חו"ל)

ומה תהליך העברת בעלות מקנדה - לא ארה"ב - האם האתר המצויין נותן כיסוי גם למחשבים שלא נקנו בארה"ב .

לתשובתכם אודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה תשלם מע"מ גם אם זה מתנה, זכייה, ירושה, ואפילו אם שלחת מחשב ישן לתיקון וקיבלת במקומו חדש. או אפילו משומש ....

ולגבי העברת הבעלות - בשביל מה ? אם המחשב יקבל דו"ח תנועה אז שהדו"ח יגיע לבעלים הנוכחי ? או שאולי אתה חושב שהחבר/משפחה שקנו לך את המחשב בחו"ל פתאום יגישו תלונה במשטרה שגנבת אותו מהם ואז תיאלץ להוכיח בעלות ?

או אולי אתה חושב שהאחריות היא לא למחשב אלא לאדם שמחזיק אותו ? זה לא ביטוח חיים. אם המחשב יתקלל בתקופת האחריות אז המחשב יתוקן. ממש לא משנה מי קנה אותו. לא צריך להציג קבלה ולא להוכיח בעלות. האחריות מוזנת במערכת של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק התבלבתי בניסוח

-עוד סיבה למה ישראל היא מדינת עולם שלישית - משלמים מס על מתנות-איפה נשמע הדבר

כולה LAPTOP ב 1400$ (5110 שח )שפה בארץ הרשתות רוצות לגנות עליו עוד $ 1200 למה - גונבים את כספם של התמימים.

מדובר בדולרים קנדים שהם פחות מארה"ב המחשב שאני רוצה לקנות הוא של ASUS שכיום יש לו את אחד מבין כרטיסי המסך החזקים -(אני לא מדבר על EE ) לפי אתר http://www.notebookcheck.net/ שםיש השוואות בין כרטיסי מסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

שלום

אני מעוניין לברר בנוגע לזרם החשמל במחשב שמוזמן מארה"ב. אני עומד להזמין VOSTRO 3700 מדל האם צריך לציין בהזמנה שהמחשב עומד לפעול בזרם חשמל שונה מאשר שם? אשמח לקבל פרטים

שלוש שנים אחריות NBD זו תוספת של 80$ האם בארץ יהיה זול יותר?

אני עומד להשתמש בשירותי חב' מסטופ האם יש חוות דעת בעניין?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

שלום לכולם, חשבתי לשתף אתכם, כתבתי מדריך מקיף לאיך להזמין DELL מארה"ב (במקרה שלי זה היה ALIENWARE)

בלינק הזה - http://forum.notebookreview.com/alienware/452304-how-order-dell-us-non-us-citizens-post5755191.html

זה באנגלית.

הALIENWARE שלי נקנה בדיוק לפי התאור שבלינק, והוא כבר בארץ ועובד יופי. אגב כבר יצא לי לעשות לו servicing בברזיל, וDell הגיעו בלי שום בעיה.

אחריות בינלאומית היא חובה לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...