Mass Effect 2 -הדיון הראשי - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mass Effect 2 -הדיון הראשי

LazyBoy

Recommended Posts

הנקודה שלי היא שבגלל שהעלילה כ"כ קצרה הגעתי מהר למשימה האחרונה. אני עשיתי את המשימות העלילתיות בשילוב עם המשימות הצדדיות,

פשוט אין מספיק משימות שקשורות לעלילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 367
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עשיתי כבר את המשימה של ג'ייקוב ולא קיבלתי את זה, ניראה לי אני אקנה את זה..

תבוא תדבר איתו ואז בINVESTIGATE תיהיה לך אפשרות [uPGRADES]

ככה עם כל חבר צוות, את האפגרייד שתבחר תקבל בחינם.[br]פורסם בתאריך: 31.01.2010 בשעה 07:17:05

אחד המשחקים היפים ביותר והמושקעים ביותר ששיחקתי אם לא הטוב ביותר.

אני כ"כ שמח שקניתי עכשיו מחשב חזק שמריץ את המשחק על ההגדרות הכי גבוהות,גרפיקה מדהימה!

איך אני זוכה באמון של החברים לצוות?

לכל חבר צוות תיפתח משימה שאם תעבור אותה טוב תזכה באמונו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי את המשחק.

עשיתי את כל המשימות הצדדיות - כל הקבוצה נאמנה ועשיתי כמעט את כל השדרוגים (חוץ מכאלה שלא הייתי צריך כמו שידרוגים לצלף).

האקשן אדיר, שיפור ענקי מהמשחק הראשון .

לעומת זאת העלילה אכזבה אותי קצת. היא קצרה מידי ולא מושכת כמו במשחק הראשון.

רוב המשחק עושים גיוסים וזה לא משאיר מקום למשימות שקשורות לעלילה הראשית, שלדעתי BW הייתה צריכה להשקיע בה יותר וככה לגוון בסוגי משימות.

בקיצור נהנתי מאוד מהמשחק אבל אפשר להגיד שהתאכזבתי קצת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לזכור שהמשחק הזה הוא האמצעי מבין השלושה, כלומר אמצע הסיפור מבין כל השאר, ככה שסביר להניח שיהיו בו יותר דיבורים, התקווה היא לראות איך יהיה השלישי והאם זה יהיה כמו בסרטי הטרילוגיות (שברובם הסרט האמצעי הוא תמיד כולל הכי הרבה דיבורים והסברים).

אני אזמין את המשחק דרך , מקווה שהוא יהיה שווה את זה.

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אותי מעצבן שלנשקים יש רק תיאור ואין "תכונות"? איך אני אמור לדעת איזה יותר חזק? אני פשוט אמור להסתמך על זה שהאחרון שקיבלתי הוא החזק ביותר? די מטופש ולא נוח - אינכם מסכימים?

בנוסף - רק אצלי כשעוברים בספינה בין הקומות (או שיורדים לכוכב וחוזרים ממנו) זמן הטעינה ארוך בצורה יוצאת דופן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אותי מעצבן שלנשקים יש רק תיאור ואין "תכונות"? איך אני אמור לדעת איזה יותר חזק? אני פשוט אמור להסתמך על זה שהאחרון שקיבלתי הוא החזק ביותר? די מטופש ולא נוח - אינכם מסכימים?

מסכים, זה ממש דפוק.

גם זה שהורידו את הרימונים והשדרוגים די מפריע, למרות שאין כלכך מה להתלונן - האקשן ממש מעולה.

fogrid:

אתה תסתדר פחות או יותר אבל יש דמויות מהמחשק הקודם שיהיה לך קשה להבין מה קרה איתם במשחק הראשון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף - רק אצלי כשעוברים בספינה בין הקומות (או שיורדים לכוכב וחוזרים ממנו) זמן הטעינה ארוך בצורה יוצאת דופן?

כשהתחלתי לשחק במשחק רציתי לראות אם יש שינויים גרפיים בין הגדרות של המשחק להגדרות של הדרייברים של ATI, לא ראיתי ממש שינויים מהותיים

אך שמתי לב בצורה ברורה שכשאני מפעיל הגדרות דרך הדרייברים זמני הטעינה בין "מעברים" נהיים ארוכים וכשאני מבטל את השינוי מהדרייברים(הדרייברים על ברירת מחדל) זמני הטעינה שלי מתקצרים באופן משמעותי. אני לא יודע אם יש לזה קשר אך אצלי זה עובדה שזה משפיע על זמני טעינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למירנדה

כבר השגתי את הנאמנות שלה

אבל אז באיזה שלב הייתה סצנה שהיא רבה עם גק ובחרתי בדיאלוג להשתיק אותה

מאז היא לא רוצה לדבר איתי ואני רואה שהנאמנות שלה כבר לא שם שאני בוחר צוות

יש לי כבר את כל החברי צוות נאמנים

מה הייתי צריך לעשות בדיאלוג ההוא?

וגם שאני הולך לתא שלה לדבר אין לי את האפשרות שיחה הכחולה או האדומה אפילו שהפראגון שלי די גבוה אבל כנראה לא מספיק

לא ברור

בנוסף עוד משהו

יש משימה באומגה שאיזה אחד חייזר שקשור למירנדה מבקש ממך לאסוף לו חבילות מ איליום והסיטידל

הבאתי לו חבילה ולפני שהספקתי לתת לו אותה נכנסתי איתו לשיחה ושכנעתי אותו להפסיק לעשות את מה שהוא עושה והוא נעלם

עכשיו השורה של המשימות עדיין מופיעה לי וכתוב שאני צריך למסור לו את החבילה אבל הוא כבר לא קיים

ודבר שלישי

ראיתי באיזה סרטון ב GT את מינרדה בחזיה דופקת סטרפטיז או משהו חח

ועוד לא הגעתי לזה במשחק אחרי 40 שעות האם פספסתי את החלק הזה? איזה כשלון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא סיפקתי שום פרטים מעניינים או חשובים רק דברים כללים

עוד שאלה

כמה מפות כוכבים אפשר לקנות?

בנתיים מצאתי רק חנות אחת אני חושב באיליום שקניתי כמה מפות כוכבים שפתחו לי כמה משימות צדדיות

יש עוד מקום לקנות מפות כוכבים חוץ מאיליום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף עוד משהו

יש משימה באומגה שאיזה אחד חייזר שקשור למירנדה מבקש ממך לאסוף לו חבילות מ איליום והסיטידל

הבאתי לו חבילה ולפני שהספקתי לתת לו אותה נכנסתי איתו לשיחה ושכנעתי אותו להפסיק לעשות את מה שהוא עושה והוא נעלם

עכשיו השורה של המשימות עדיין מופיעה לי וכתוב שאני צריך למסור לו את החבילה אבל הוא כבר לא קיים

זה קרה גם לי, לא הצלחתי להיפטר מזה ופשוט וויתרתי.

בכל מקרה, סיימתי את המשחק, קל מדי ברמות היסטריות, אני אנסה אותו עכשיו אולי על HARDCORE

היה נחמד, מאוד "סרט", אבל מאכזב לטעמי לעומת הקודם, בעיקר עניין הנשקים\UPGDRADES ובעצם כל אלמנט RPG אחר :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגמר המשחק :'( עברתי ברוב המקומות ועשיתי הרבה דברים שלא חובה לעשות ובכל זאת הוא היה קצר יותר מ DRAGON AGE ששם בקושי עשיתי חצי מהדברים :pissed:

אהבתי יותר את הראשון, זה מרגיש רגיל יותר. פחות RPG יותר TPS, הנשקים הם עם כדורים ולא מתחממים כמו במשחק הקודם (חבל, ההתחממות היה הרבה יותר טוב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...