בעיה נורא מעצבנת בווינדוס 7 32 ביט. - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה נורא מעצבנת בווינדוס 7 32 ביט.

asiofjiojqwr

Recommended Posts

כל כמה זמן (דיי אקראי, אבל זה קורה אחת לשעה בערך) הווינדוס שלי מפסיק להגיב, התוכנות לא מגיבות (פיירפוקס לא מתחבר לאתרים, לעיתים מפסיק להגיב, ה uTorrent גם נהפך ללא מגיב), הווינדוס לא מגיב ללחיצות מקשים (לדוג' ctrl+alt+del או לחילופין win + L) ואז אחרי כמה זמן (בערך 5 דקות) הוא חוזר לעבוד והכל נפתח לי בבום (לדוגמא הוא מתחבר לכל האתרים שפתחתי בפיירפוקס, המסך של ה קונטרול אלט דיליט עולה לי, בעיקרון כל המשימות שעשיתי והוא לא הגיב אליהם נפתחות.)

השאלה היא.. מה עושים??

המפרט שלי הוא

i5 720

4 gb ddr3

radeon 5850

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי כנראה שפתיחת הדיון שלי פה הרתיעה את המחשב כי מאז הוא לא עשה לי את הבעיה הזאת...

עוד שאלה, לפעמים שאני מנסה להריץ דברים הווינדוס רושם לי not enough memory to process xxx למה זה קורה?

שאני פותח את מנהל המשימות אני רואה שהמעבד בכלל לא עובד על יותר מ 20 אחוז והזיכרון הפיזי בתפוסה של 60 בערך

אגב זה מה שזה רושם לי על הבעיה הזאת בלוג:

Catalog Database (1304) Catalog Database: An attempt to read from the file "C:\Windows\system32\CatRoot2\edb.log" at offset 0 (0x0000000000000000) for 4096 (0x00001000) bytes failed after 0 seconds with system error 8 (0x00000008): "Not enough storage is available to process this command. ". The read operation will fail with error -1011 (0xfffffc0d). If this error persists then the file may be damaged and may need to be restored from a previous backup.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...