איתור כתובת בארץ ע"פ כתובת IP - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איתור כתובת בארץ ע"פ כתובת IP

ohadico

Recommended Posts

שלום,

יש לי חנות באינטרנט וכבר פעם שלישית שעקצו אותי.. פעם ראושנה זה היה ב800 שקל פעם שנייה ב1100 שקל ופעם שלישית ב1450 שקל.

פעמיים הפסדתי כסף וחוייבתי ע"י חברת האשראי ועכשיו אני לא מוכן לוותר.

אז ככה במקרה האחרון שלחתי את החבילה ע"י דואר אקספרס וכנראה היה פה תיאום מראש עם המספר טלפון ומישהו אחר קיבל את החבילה.

עכשיו יש לי את הכתובת והכל של הבן אדם שלא מכחיש שהכרטיס אשראי הזה שלו רק מה שהוא אומר זה שלא גנבו לו את האשראי אז איך יכול להיות שאם לא גנבו לו את הכרטיס אשראי ולא את הארנק ולא את הת.ז. אז למישהו יש את הפרטים שלו ולמה שמישהו שרוצה לגנות פה כמה מוצרים ירצה שזה ישלח דווקא לכתובת האמיתית של אותו בן אדם.. הרי הכתובת תואמת את פרטי האשראי במדיוק רק הבן אדם טוען שזה לא הוא ונשמע דיי אמין אבל אולי יש פה קומבינה מוזר שהגנב שלח דווקא לכתובת של בעל האשראי.

בקיצור אני סתם טוחן פה מים יש לי את הכתובת אייפי שממנה בוצעה ההזמנה באינטרנט :

84.228.109.121

יש פה אתר במאתר בגוגל MAP אבל הוא נותן אזור נקודתי לא מדוייק אני לא יודע לאיזה רחוב זה מפנה וגם אני לא יודע עם זה אמין האתר הזה כי על הכתובת שלי הוא אומר שאני גר בהוד השרון וזה לא נכון..

זה האתר:

http://whatismyipaddress.com/staticpages/index.php/lookup-results

והמוצרים נשלחו באמת לת"א כפי שמופיע.. אבל זה לא עוזר לי כי אני צריך כתובת מדוייקת של האיפיי הזה עכשיו השאלה היא איך אני מאתר דבר כזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר להשיג כתובת אמיתית של כתובת IP

אפשר רק לגלות לאיזה ספק זה שייך באמצעות אתר כמו האתר שהבאת.

אם אתה רוצה לדעת למי ה-IP הזה שייך בזמן מסויים אתה צריך שהספק אינטרנט

שהכתובת הזאת שייכת לו יגלה לך למי הכתובת הזאת הייתה מוקצית בזמן מסויים.

כמובן שהספק לא יסכים לעשות את זה סתם וכנראה שתצטרך צו בית משפט בשביל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שעה מדשוייקת ותאריך 27/10/2009 22:15:14

ולפי האתר הזה אני יודע שזה 015 זהב..

בשביל צו בית משפט צריך לשלם בטח... השאלה אם זה משתלם לי בסוף ז"א אם אני אמצע את הבן אדם שקיבל את החבילות אז אני תובע אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהוא אומר זה שלא גנבו לו את האשראי אז איך יכול להיות שאם לא גנבו לו את הכרטיס אשראי ולא את הארנק ולא את הת.ז. אז למישהו יש את הפרטים שלו ולמה שמישהו שרוצה לגנות פה כמה מוצרים ירצה שזה ישלח דווקא לכתובת האמיתית של אותו בן אדם.. הרי הכתובת תואמת את פרטי האשראי במדיוק רק הבן אדם טוען שזה לא הוא ונשמע דיי אמין אבל אולי יש פה קומבינה מוזר שהגנב שלח דווקא לכתובת של בעל האשראי

מספיק שאותו גנב עובד בספקית אינטרנט/פיצריה (שתי דוגמאות מיני רבות) ויש לו גישה לנתוני אשראי + כתובות, תעודות זהות ואפילו למספרי CIV (שלוש ספרות בגב הכרטיס). הגנב הזמנה, מספק את כתובת הלקוח האמיתית בצירוף פרטי האשראי התואמים, אתה בתור בעל עסק בתומך מספק לאותו גנב את מס' המעקב, איך שמסתיימת השיחה הוא מתקשר לחברת השליחויות ומשנה את כתובת ההפצה. לרוב זה אפילו לא כתובות אלא הוא מסכם עם בלדר חברת השליחויות שהוא פוגש אותו באיזו תחנת דלק או בנקודה כלשהי באמצע הדרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקשרתי למחלקת חקירות משטרת ירקון ברחוב שלמה סת"א אמרו שאני צריך להגיע לשם ולרשום מכתב עם הפרטים שיש לי..זה יעזור לדעדכם עם יתנו יעלו על הכתובת הפיסית של הגנב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...