תלמידים, צריך להילחם בכיבוש - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תלמידים, צריך להילחם בכיבוש

SaXtoR

Recommended Posts

לפי השימוש שלך בצמד המילים 'זכויות אדם' אתה או שלא מבין את פירושן או שמתנגד להם באופן עקרוני. אם אינך מבין מה זה 'זכויות אדם' אני מפנה אותך לגוגל וויקיפדיה בפרט, אם אתה מתנגד להם באופן עקרוני אשמח אם תוותר על זכות הדיבור, או במקרה הזה כתיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אני מצטער להגיד את זה אבל השאלה הזאת היא פשוט אחת המפגרות שיצא לי לראות פה...

או שאתה שטוף מוח חסר דעה חופשית או שאתה באמת מספיק בור בכדי לא להכיר את הדוגמאות שאיש קריות הביא.

אני מסכים לחלוטין עם מר כהן.

צריך להגיע למחסומים, וצריך לשמור על הגבולות, וצריך להביא לצה"ל רוח מתינות, וכל כך חבל לי על כל בעלי האדיאולוגיות והערכים שמותרים על שירות בצה"ל רק כי הצבא יצר קרקע פוריה לבעלי דעות ימניות, ומקשה על בעלי דעות הנוטות לשמאל להתקדם.

בתור שמאלני 'קיצוני' (חד"ש) שהתגייס לקרבי, אני יכול לאמר לכם ממקור ראשון שיש הרבה סתירות אדיאולוגיות והרבה החלטות קשות והרבה מאד התלבטויות בינך לבין עצמך, ובסופו של דבר אתה יודע שכשאתה נמצא בפלוגה של 70 איש, שאף אחד מהם בחיים שלו לא ראה שמאלני 'קיצוני', ופתאום הם רואים בן אדם כזה משרת בקרבי, ונותן מעצמו כמה שיותר, בדיוק כמו כל שאר החיילים אם לא יותר - יש לזה השפעה.

אני אמנם רק התגייסתי לפני חודש וחצי, ואני עדיין בטירונות, אבל אני יודע שכשאני אגיע לאימון מתקדם ולסדיר ההשפעה שלי על האנשים מסביבי תהיה עוד יותר חזקה. אנשים פתאום רוצים להבין מה אתה עושה בקרבי, ואיך הגעת לזה, והמ"פ (מסו"ל במקרה שלי) קורא לך לשיחה לא כי שיחקת בנשק או כי התחצפת למפקד, אלא כי הוא רוצה לדבר איתך תכלס על האדיאולוגיות שלך כי הוא מתעניין באמת..

קיצר - תשרתו בקרבי, ותעמדו במחסומים, ותכניסו קצת מתינות לצה"ל. אל תעודדו את הכיבוש, ואל תשפילו בני אדם, ותעזרו לחלשים אבל תדעו גם לעשות את התפקיד שלכם, כי בסופו של דבר אתם שומרים על בני אדם. ולא, שמאלנים הם לא "אוהבי ערבים", הם "אוהבי בני אדם", לא משנה אם הם ערבים או יהודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שאתה שטוף מוח חסר דעה חופשית או שאתה באמת מספיק בור בכדי לא להכיר את הדוגמאות שאיש קריות הביא.

אני מסכים לחלוטין עם מר כהן.

צריך להגיע למחסומים, וצריך לשמור על הגבולות, וצריך להביא לצה"ל רוח מתינות, וכל כך חבל לי על כל בעלי האדיאולוגיות והערכים שמותרים על שירות בצה"ל רק כי הצבא יצר קרקע פוריה לבעלי דעות ימניות, ומקשה על בעלי דעות הנוטות לשמאל להתקדם.

בתור שמאלני 'קיצוני' (חד"ש) שהתגייס לקרבי, אני יכול לאמר לכם ממקור ראשון שיש הרבה סתירות אדיאולוגיות והרבה החלטות קשות והרבה מאד התלבטויות בינך לבין עצמך, ובסופו של דבר אתה יודע שכשאתה נמצא בפלוגה של 70 איש, שאף אחד מהם בחיים שלו לא ראה שמאלני 'קיצוני', ופתאום הם רואים בן אדם כזה משרת בקרבי, ונותן מעצמו כמה שיותר, בדיוק כמו כל שאר החיילים אם לא יותר - יש לזה השפעה.

אני אמנם רק התגייסתי לפני חודש וחצי, ואני עדיין בטירונות, אבל אני יודע שכשאני אגיע לאימון מתקדם ולסדיר ההשפעה שלי על האנשים מסביבי תהיה עוד יותר חזקה. אנשים פתאום רוצים להבין מה אתה עושה בקרבי, ואיך הגעת לזה, והמ"פ (מסו"ל במקרה שלי) קורא לך לשיחה לא כי שיחקת בנשק או כי התחצפת למפקד, אלא כי הוא רוצה לדבר איתך תכלס על האדיאולוגיות שלך כי הוא מתעניין באמת..

קיצר - תשרתו בקרבי, ותעמדו במחסומים, ותכניסו קצת מתינות לצה"ל. אל תעודדו את הכיבוש, ואל תשפילו בני אדם, ותעזרו לחלשים אבל תדעו גם לעשות את התפקיד שלכם, כי בסופו של דבר אתם שומרים על בני אדם. ולא, שמאלנים הם לא "אוהבי ערבים", הם "אוהבי בני אדם", לא משנה אם הם ערבים או יהודים.

דבר ראשון אני התייחסתי לתגובה של Judas Iscariot שבעצמו אמר שהוא התבלבל ונתן תגובה לא קשורה.

דבר שני אני שטוף מוח? אתה כלכך תופס מעצמך שאתה שמאלני קיצוני שזה מגוחך, וואוו יש לך אידיאולוגיות שבעולם מושלם אכן היו מתקבלות. מה לעשות שבפועל אתה מצדד עם אנשים שהיו יורים בך בלי לחשוב פעמיים אם אתה נגדם או בעדם, אנשים שלא מבינים מה זה דרך ארץ וערכים, אנשים שמשתמשים בילדים ונשים כמגן אנושי ורוצחים אזרחים חפים מפשע בצעקות "התנגדות לכיבוש ולרצח עם" כשהם הביאו את זה על עצמם.

או אם להיות קצת יותר בוטה, אם אתה רוצה לתת לערבים שלא מכירים במדינה שלך ובזכות שלך לחיות בה ואתה (אם כל הכבוד שהתגייסת לקרבי ויש כבוד) רוצה להתכופף ולקבל אותם אז לך על זה. אבל אל תקרא לי שטוף מוח כי אם הצבא היה חושב כמוך אז לא היינו שורדים פה 10 דקות. :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, יש לסיים את הכיבוש. הכיבוש הזה הוא גרוע ומזיק לכולם. יש לסיים את הכיבוש, אני בטוח שכל הקוראים והכותבים מימין ומשמאל יסכימו שצריך לסיים את הכיבוש.

הכיבוש הזה התחיל עוד במאה השביעית לספירה, כאשר שבטי ערבים אחוזי טירוף הדת חדשה שהומצאה זמן קצר לפני כן עלו וניצלו הזדמנות להתפשט מאיזור חיג'אז (מערב האזור הידוע כערב הסעודית) צפונה. הם כבשו את איזור פלשתינה (הנכתבת במקור בפ"א דגושה, שערבים כלל אינם יכולים לבטא מה שמוכיח כי אין השם הזה קשור כלל אליהם או להמצאותם באיזור לפני הכיבוש). השם פלשתינה ניתן לאיזור בכלל על ידי הרומאים, שכבשו אותו וקראו לו על שם ה PILISTIN עם שהיה ונעלם שנים שנים שנים רבות קודם לכן. הכיבוש הזה גרם לשחיטה הדדית בין שבטים שונים של הערבים שהשתתפו ונטלו בו חלק. בעיקר שלטו באיזור שבטים צפוניים ואכן רוב השטח כונה חלק מסוריה הגדולה.

את הכיבוש הזה אכן יש להביא לסיום. הכיבוש הזה הביא במאה העשירית להגירה גדולה של שבטי ערבים בעיקר ממצרים (עת השתלטו על האיזור בני משפחות מצריות, וברור באיזו דרך דמוקרטית עשו זאת כלומר כל אחד יכל לבחור באיזו צורה ישחטו אותו או שיקבל שלטונם).

היהודים שהיו כאן מאז ומימי קדם קיבלו את הערבים באהדה וסייעו להם, בתקווה להשתחרר מעול האימרפיה הביזנטית המדכאה אותם (יותר מאשר המחסומים והמצור על עזה), אבל הפכו חיש קל לאנשים מדרגה שלישית ומטה מכך כנתינים בחסות האיסלאם, הרי האיסלם אינו מתיר שלטון לא איסלאמי בכל האיזור הזה.

כבר אז אסרו הערבים על היהודים לקיים מצוות דתם ואת רעיון הטלאי הצהוב הביאו לשימוש בעצמם כבר אז (לאו דווקא כטלאי צהוב במתכונת הגרמנית אלא כסימן מיוחד על הבגד).

אכן, יסכימו איתי גם אנשי השמאל כי את הכיבוש הזה יש לסיים. הכיבוש הזה של האיזור הידוע בשם ארץ כבר מימי הרומאים שהשתמשו גם בשם PALISTIN אותו העתיקו הערבים שאינם מסוגלים לבטאו כהלכה, באמת מביא רק רע.

גם בתקופה מאוחרת יותר, במאה ה-19, היה זה מוחמד עלי ממצרים שערך מסע כיבוש נוסף באיזור זה במסגרת פעילותו בשלטון העות'מאני ובעקבותיו התעורר גל הגירה גדול ממצרים ומעיראק (מכאן משפחות מסראווה ומשפחות עיראקי, שהן הבולטות בישבים טירה וטייבה, שכולן צאצאי מהגרים מארצות אלו שאין מקורן כאן.)

מאוחר יותר, במאה העשרים, היה זה הכיבוש שגרם למנהיג הערבים בפלשתינה-א"י ונציגם הבלתי מעורער לנסוע לגרמיה כאורחו של היטלר בבונקר שלו משנת 1941 עד 1943 כאשר המתין לכיבוש האיזור על ידי הגרמנים, במהלך זמן זה התמחה בפתרונות היעיים ביותר להשמדת העם היהודי ומימוש תוכנית זו בשטחי פלשתינה-א"י.

אכן, כיבוש באמת לא טוב.

וכמובן שאין בכל ההודעה הזו דבר וחצי דבר בקשר ליחס ולתיפקוד של החיילים במחסום, למציאות החיים לעומת טענות של תמימים או מרושעים למיניהם, וכד'.

רק איזה הערה על שימוש היתר במושג "כיבוש" בעיקר כדי להסביר כל מצב ושטות.

מענין רק אם מפגיני הכיבוש יודעים להסביר את איזו מדינה כבשה מדינת במחלמת ששת הימים מה היתה עיר הבירה שלה והאם היתה חברה באו"ם ומה בדיוק זכויות הנקראים "פלסטינים" בענין זה.

ולגבי החבר איש חד"ש אזכיר רק אימרה ידועה: מי שלא היה קומוניסט עד גיל 20 אין לו לב. מי שנשאר קומוניסט אחרי גיל 20 אין לו שכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בלונדון יש כיבוש? גם בניו-יורק?

הרי כל העולם סובל מטרור איסלאמי, במה אנחנו מיוחדים?

והעותמנים לא כבשו? והמנגולים? היפנים? הבריטים? האמריקאים?

כולם בעולם יצאו מהשטחים שהם כבשו?

אנחנו לא נחזיר כלום, אנחנו כאן ונשאר כאן ואם אתה לרגע חולם

שבאיזשהו שלב הערבים יקומו ויאמרו "טוב, חלאס, הבאת לנו מספיק בוא נחייה בשלום"

אתה חי בסרט ובתוך הסרט הזה, אתה חי בעוד סרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...