***ארגון קבוצתית של LG W2220P -1290 במקום 1484 - הזדמנות אחרונ&# - עמוד 4 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

***ארגון קבוצתית של LG W2220P -1290 במקום 1484 - הזדמנות אחרונ&#

SnakeBite

Recommended Posts

• תגובות 137
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוקיי חבר'ה אני מעוניין לסגור את המכירה אז בנתיים יש 4 בטוחים שסיפקו מייל ויש עוד הרבה שאמרו כן אבל לא סיפקו מייל אז לכולם נשלחו הודעות אנא ספקו מייל ואני מארגן עם העשרה הראשונים שיבואו אז נא למהר.

בנתיים מי שבטוח קונה וסיפק מייל:

snakebite

sagron

elidr1

rita74

עידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכונים נוספים, על מנת שתבינו כי המחיר כן מחיר יפה.

הצעות נוספות שקיבלנו:

נעה מחשבים - "אני יכול להציע למכירה קבוצתית של 10 יחידות את המחיר 1390 ₪ למסך

לא כולל משלוח.

ניתן לאסוף לבד מהחנות בנשר או לקבל במשלוח עד הבית בתוספת של 40 ₪.

אחריות של ח.י כמובן 3 שנים

התחייבות ל0 פיקסלים בשבוע ראשון."

cobrapc - אז ככה , המסך הנ"ל יעלה 1390 ₪ לאיסוף בחנות לאשראי !

למזומן יש 2% הנחה (1360 ₪)

משלוח יעלה 30 ₪

זמן האספקה עד 3 ימי עסקים במשלוח ואיסוף בחנות יהיה מיידי במידה ויחליטו לרכוש

תנאי האחריות – 3 שנים

אחריות על פיקסל ראשון עד שבועיים מיום הקנייה החלפה בחדש , לאחר מכן מפיקסל רביעי החלפה !

אלו הם תנאי האחריות של ח.י !

עידו, תדאג לעדכן גם בעמוד הראשי את המחירים ואת המזמינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אני כבר 3 שבועות סורק כל אתר אפשרי בודק כל אופציה קורא כל דבר בדיוק בגלל שאני מעוניין לקנות עכשיו מסך.

עכשיו האמת למרות שאני חושב ש22 זה קצת קטן יחסית במיוחד לסרטים אני עדיין נראה לי מעוניין להישתתף בקנייה .

אבל יש לי המון המון המון שאלות ואם מישהו יוכל לענות לי אני אשמח.

האמת חיבור אחד מספיק אבל מימה שקראתי אי אפשר לחבר אותו למחשב רק את הdvi אז השאלה אם יהיה אפשר לחבר אותו לממיר hd?

הדבר השני קראתי במאמרים בכל מיני pdf ובלה בלה שהרזולוציה שלו היא 1650 אבל רשום שהוא תומך ב1080p משמע משהו מוזר מאוד מאוד.. גם פה אשמח לתשובה.

חוץ מיזה.. אולי הפאנל אותו דבר כמו של הdell לפי נתונים. אבל תאכלס מימה שלמדתי אין כמו לראות בעין. מישהו באמת בדק איך רואים במסך הזה? מישהו באמת בדק שהוא עומד בציפיות חוץ מלקרוא ביקורות?

הכל פה בעייתי... אשמח לתשובות קצת.

לדוגמא הlg2486l כולם אומרים הוא פאנל tn בלה בלה הוא לא led אמיתי בלה בלה

אבל הם שוכחים שמין הסתם הוא לא יהיה כי אני בספק אם ייצא דבר כזה למסכי מחשב בקרוב אבל הצורה שלו יפה הוא אכן דק הוא אכן חסכוני בחשמל (בניגוד ל2220p ) וגם הוא מסך יותר עדכני ואני ראיתי בעיניים שלי שהאיכות לא כזאת יורדת מהזוויות צפייה השונות ואני אחזור ואומר שוב למרות שהוא פאנל tn!!

השחור שם מדהים וגם הוא full hd אז עדיין אשמח להסבר למה פוסלים אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה לא לדאוג בנוגע לפרטי המכירה הכל בטיפול בימים הקרובים אני אברר (אולי אפילו מחר ).

שיטות תשלום , אחריות , איך תתבצע המכירה בפועל הכל בבירור.

אוקיי אני כבר 3 שבועות סורק כל אתר אפשרי בודק כל אופציה קורא כל דבר בדיוק בגלל שאני מעוניין לקנות עכשיו מסך.

עכשיו האמת למרות שאני חושב ש22 זה קצת קטן יחסית במיוחד לסרטים אני עדיין נראה לי מעוניין להישתתף בקנייה .

אבל יש לי המון המון המון שאלות ואם מישהו יוכל לענות לי אני אשמח.

האמת חיבור hdmi אחד מספיק אבל מימה שקראתי אי אפשר לחבר אותו למחשב רק את הdvi אז השאלה אם יהיה אפשר לחבר אותו לממיר hd?

הדבר השני קראתי במאמרים בכל מיני pdf ובלה בלה שהרזולוציה שלו היא 1650 אבל רשום שהוא תומך ב1080p משמע משהו מוזר מאוד מאוד.. גם פה אשמח לתשובה.

חוץ מיזה.. אולי הפאנל אותו דבר כמו של הdell לפי נתונים. אבל תאכלס מימה שלמדתי אין כמו לראות בעין. מישהו באמת בדק איך רואים במסך הזה? מישהו באמת בדק שהוא עומד בציפיות חוץ מלקרוא ביקורות?

הכל פה בעייתי... אשמח לתשובות קצת.

לדוגמא הlg2486l כולם אומרים הוא פאנל tn בלה בלה הוא לא led אמיתי בלה בלה

אבל הם שוכחים שמין הסתם הוא לא יהיה oled כי אני בספק אם ייצא דבר כזה למסכי מחשב בקרוב אבל הצורה שלו יפה הוא אכן דק הוא אכן חסכוני בחשמל (בניגוד ל2220p ) וגם הוא מסך יותר עדכני ואני ראיתי בעיניים שלי שהאיכות לא כזאת יורדת מהזוויות צפייה השונות ואני אחזור ואומר שוב למרות שהוא פאנל tn!!

השחור שם מדהים וגם הוא full hd אז עדיין אשמח להסבר למה פוסלים אותו?

קודם כל ברוך הבא לפורום!

1. כן ואפשר גם לחבר למחשב עם מתאם DVI HDMI אם אין לך כרטיס חיבור HDMI ישיר.

2.לא יודע איפה ראית את הפרטים האלאבל אלי קראת חלק מהמידע באתרים עם מידע ישן כי בהתחלה LG תכננה שהמסך יהיה FULL HD אבל אחר כך מסתבר שהוא לא בסוף לא יודע למה.

3. יש ביקורת של המסך תסתכל בדף 3 או 2 .

3.אף אחד לא פוסל שום דבר . יש עוד מליון מסכים איכותיים אי שם ..אני החלטתי שהמסך הזה הוא היורש הכי ראוי לדעתי ל 2209WA הן מבחינת ביצועים וה מבחינת מחיר. לא חסר מסכים יותר איכותיים ממנו ואתה רוצה אתה מוזמן לקנות מסך אחר אם אתה חושב שהוא לא איכותי מספיק אבל דעתי האישית הוא שהוא נתן תמורה לא רעה לכסף.המסך שהזכרת הוא 24" ואני חושב שלהרבה אנשים זה כבר יותר מידיי חוץ מזה כל השטויות שאנשים חושבים שיותר טוב בהכרח לקנות FHD זה ממש לא נכון הנה לדוגמא לי יש מסך FHD של ואני לא משתמש בכלל ברזולוציה הזאת.

מקווה שהבנת ואם אתה מעוניין אנחנו פה רק תזדרז

עידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח תודה על הברוך הבא אבל הייתי פה גם מזמן פשוט שכחתי את המשתמש חח..

ולא עניין של מתאם hdmi-dvi או מה שלא יהיה לפי מה שהם רושמים הhdmi החיבור שלו פשוט לא יפעיל דרך המחשב משמע יש כרטיסי מסך שיש להם חיבור hdmi ואם פשוט תחבר את הכבל מהמסך לתוך הכרטיס מסך ישירות ככה אז זה לא יפעל ושוב אני חוזר לפי מה שהם רושמים... בתאכלס לא יודע מה הולך.

אוקיי עכשיו אני אראה לך פה רשום שהוא full hd

http://www.flatpanelshd.com/downloads/LG_W2220P.pdf

למרות שכבר די הבנתי שהוא לא ... אבל השאלה מוזרה רשום באחד ה.pdf שראיתי שכן הוא 1650 אבל הוא תומך ב1080p וזה מה שלא הגיוני...

ומי שרוצה לראות קצת על הw2486l יש פה קצת (הרבה) מידע

http://lgled.lge.com/ ובסטייל.. חחח

תשמע אני יודע שהרבה אומרים שfullhd לא ממש משמעותי ברזולציות האלה.. ואני כן די מיתלבט בן ה22 ל24 גם בגלל שבינתיים בא לי שהוא ישמש לי כטלויזיה וגם אני מיתכוון לראות איתו המון .

ועכשיו גם אני קראתי ביקורות וגם אני הבנתי שהוא היורש של הdell וכל זה.. אבל השאלה אם מישהו ראה אותו בעין וראה את הביצועים שלו

והבנתי שהזמן תגובה שלו בעייתי ואני מיתכוון יחסית לחברה. יעני כל חברה ואיך שהיא מגדירה את הזמני תגובה שלה אבל אצלו זה בעייתי

כי אולי הזוויות צפייה שלו טובות והאיכות צבע ועומק תמונה אבל זה יותר לגרפיקאים לפי דעתי שלא צריכים את הזריזות ופשוט בודקים כל דבר לעומק

לא לבן אדם שמתכנן לשחק משחקים ולראות (שזה אני..)

אשמח שתתקן אותי אם אני טועה.

השאלה גם היא אם אני אריץ סרט שהוא 1080p אם הוא יהיה חתוך כמו שהרבה אמרו לי על המסך ה2220p

אני שואל אותך דוגרי תענה לי ואולי תעזור לי סופסוף בהחלטת קנייה

lg w2486l vs 2220p

מי יותר יעני לי לצרכים לשימוש בו גם כטלויזיה וגם לשחק משחקים ביותר הנעה ... והכי חשוב לראות בflhd

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח תודה על הברוך הבא אבל הייתי פה גם מזמן פשוט שכחתי את המשתמש חח..

ולא עניין של מתאם hdmi-dvi או מה שלא יהיה לפי מה שהם רושמים הhdmi החיבור שלו פשוט לא יפעיל דרך המחשב משמע יש כרטיסי מסך שיש להם חיבור hdmi ואם פשוט תחבר את הכבל מהמסך לתוך הכרטיס מסך ישירות ככה אז זה לא יפעל ושוב אני חוזר לפי מה שהם רושמים... בתאכלס לא יודע מה הולך.

אוקיי עכשיו אני אראה לך פה רשום שהוא full hd

http://www.flatpanelshd.com/downloads/LG_W2220P.pdf

למרות שכבר די הבנתי שהוא לא ... אבל השאלה מוזרה רשום באחד ה.pdf שראיתי שכן הוא 1650 אבל הוא תומך ב1080p וזה מה שלא הגיוני...

ומי שרוצה לראות קצת על הw2486l יש פה קצת (הרבה) מידע

http://lgled.lge.com/ ובסטייל.. חחח

תשמע אני יודע שהרבה אומרים שfullhd לא ממש משמעותי ברזולציות האלה.. ואני כן די מיתלבט בן ה22 ל24 גם בגלל שבינתיים בא לי שהוא ישמש לי כטלויזיה וגם אני מיתכוון לראות איתו המון סרטים.

ועכשיו גם אני קראתי ביקורות וגם אני הבנתי שהוא היורש של הdell וכל זה.. אבל השאלה אם מישהו ראה אותו בעין וראה את הביצועים שלו

והבנתי שהזמן תגובה שלו בעייתי ואני מיתכוון יחסית לחברה. יעני כל חברה ואיך שהיא מגדירה את הזמני תגובה שלה אבל אצלו זה בעייתי

כי אולי הזוויות צפייה שלו טובות והאיכות צבע ועומק תמונה אבל זה יותר לגרפיקאים לפי דעתי שלא צריכים את הזריזות ופשוט בודקים כל דבר לעומק

לא לבן אדם שמתכנן לשחק משחקים ולראות סרטים (שזה אני..)

אשמח שתתקן אותי אם אני טועה.

השאלה גם היא אם אני אריץ סרט שהוא 1080p אם הוא יהיה חתוך כמו שהרבה אמרו לי על המסך ה2220p

אני שואל אותך דוגרי תענה לי ואולי תעזור לי סופסוף בהחלטת קנייה

lg w2486l vs 2220p

מי יותר יעני לי לצרכים לשימוש בו גם כטלויזיה וגם לשחק משחקים ביותר הנעה ... והכי חשוב לראות סרטים בflhd

הרבה שאלות שאלת אנסה לענות על כולם.

בקשר ל PDF דנתי בזה זה PDF שגוי ולא מעודכן ואין טעם לדון בזה עוד.

גם אני רואה סרטים הרבה יותר ממה שאני משחק ואני חוש ש22 זה בסדר גמור אבל זה גם תלוי במרחק שאתה נמצא מהמסך אם אתה רוצה להתרווח על הספה במרחק של 2 ממטר אז לך על ה 24" אבל אם אתה חצי מטר מהמסך אין טעם לדעתי.

אני לא מאמין שמישו ראה אותו בעיין מכיוון שהוא רק הגיע לארץ לפני שבועיים בערך ואני לא מאמין שמישהו קנה אותו אומרים שהרמת צבעים שלו טובה מאוד אחרי כיול. ל יש בדיוק אותו זמן תגובה ואני יודע ש 6MS נשמע הרבה אבל תאמין לי שגם במשחקים תתקשה לראות הבדל בין 2MS ל 6MS - בכללי מתחת ל 12MS העין לא שמה לב להבלים מכיוון שהם מזעריים עד לא קיימים.

אפשר להריץ גם סרט FULL HD על מסך CRT רגיל אומנם על מסך FULL HD הוא יראה יותר טבעי אבל אני לא חושב שזה מצריך לקנות מסך יעודי וחוץ מזה כמה כבר סרטי FULL HD תראה אנשים לא טורחים להוריד סרטי FULL HD בגלל שכל אחד מהם מינימום 30GB וזה לדעתי לא שווה את זמן ההורדה (אלא אם כן זה שר הטבעות) לרוב אתה תראה סרטי DIVX או מקסימום ולדעתי בשביל ה 2% האלה לא מצריך להשקיע עוד מאות שקלים ותאמין לי שאני חוויתי על בשרי מה זה לקנות מחשב שיהיה גם לזה וגם לזה בסוףיצא לי מחשב ב 9000 (לפני שלוש וחצי שנים) שמה שהייתי צריך זה חצי מזה וברוב הדברים בסוף לא השתמשתי.

לצערי אני לא מכיר מספיק את המסך שציינת כדי להכריע בעיניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ע"פ האתר של פנדה:

משלוח עם חברת UPS עם שליח עד הבית 68 ש"ח

משלוח עם אביב שיגור שליח עד פתח הבית 49 ש"ח

מגיע לקחת את המוצרים מסניף בקיסריה 0 ש"ח

מגיע לקחת את המוצרים מסניף חיפה 0 ש"ח

איסוף המוצר מסניף באר שבע דרך חברון 60 (מתחם ביג) 0 ש"ח

איסוף המוצר מסניף קניון "מול זיכרון" יעקב כביש 4 0 ש"ח

משלוח עם שליח 14 ימי עסקים 0 ש"ח

* באפשרותך לבחור שיטת משלוח בעת ביצוע ההזמנה. שיטות המשלוח מתואמות למוצרים בהזמנתך

מה ההבדל בין אביב שיגור ל-UPS. מה עדיף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...