***ארגון קבוצתית של LG W2220P -1290 במקום 1484 - הזדמנות אחרונ&# - עמוד 3 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

***ארגון קבוצתית של LG W2220P -1290 במקום 1484 - הזדמנות אחרונ&#

SnakeBite

Recommended Posts

• תגובות 137
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ח.י. יבואן בסדר גמור.

מישהו יכול לתת הסבר הגיוני לזה שצריך לשלם יותר בגלל חיבור HDMI? ל 90% מהמסכים היום יש חיבור , לא הגיע הזמן להפסיק עם הגנבות המפגרות האלה :kopfpatsch:

אם היתרון שלו על ה הוא רק החיבור HDMI והוא עולה יותר מה אז לא שווה לקנות אותו, אפשר למצוא היום את ה ב 1300 שקל ואפילו פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, אני חוזר ואומר ואני מקווה שזאת פעם אחרונה שאני אגיד את זה ! לכל אלה שחושבים שהמחיר ירק מתחת ל 1300 אני מציע שיצאו מהר מהסרט כי אין כמעט שום סיכוי שזה יקרה. אז כל התגובות של "אם יורידו מחיר ל..." לא רלוונטיות בכלל . הפוסט הזה מיועד למי שחיפש תחליף ל 2209WA (שכמו שאמרתי בהתחלה הפסיקו לייצר אותו ולכן האחריות עליו דיי רעועה לטווח הארוך) וגם ככה התכוון לקנות את ה- ורק רוצה הורדה קלה במחיר.

מקווה שזאת הפעם האחרונה שאני אזכיר את זה

עידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול לתת הסבר הגיוני לזה שצריך לשלם יותר בגלל חיבור HDMI? ל 90% מהמסכים היום יש חיבור , לא הגיע הזמן להפסיק עם הגנבות המפגרות האלה :kopfpatsch:

אם היתרון שלו על ה הוא רק החיבור HDMI והוא עולה יותר מה אז לא שווה לקנות אותו, אפשר למצוא היום את ה ב 1300 שקל ואפילו פחות.

ההסבר הוא מאוד הגיוני - מדינת ישראל החליטה שכל מסך שיש לו נחשב כטלוויזיה ועקב כך ישלם מכס + מע"מ, בניגוד למסך רגיל למחשב בלי חיבור כזה שעליו משלמים מע"מ בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, אני חוזר ואומר ואני מקווה שזאת פעם אחרונה שאני אגיד את זה ! לכל אלה שחושבים שהמחיר ירק מתחת ל 1300 אני מציע שיצאו מהר מהסרט כי אין כמעט שום סיכוי שזה יקרה. אז כל התגובות של "אם יורידו מחיר ל..." לא רלוונטיות בכלל . הפוסט הזה מיועד למי שחיפש תחליף ל 2209WA (שכמו שאמרתי בהתחלה הפסיקו לייצר אותו ולכן האחריות עליו דיי רעועה לטווח הארוך) וגם ככה התכוון לקנות את ה- ורק רוצה הורדה קלה במחיר.

מקווה שזאת הפעם האחרונה שאני אזכיר את זה

עידו

הוא נניח שאנחנו קבוצה של חמישים איש

באים לקנות אצלו מכה של 50 מסכים

להוזיל מ1400 ל 1100 זה עדין שווה לו במקרה כזה

מיכוון שה2209 היה מאוד פופולרי

והמסך הזה הוא המתחרה שלו מבית LG

במידה ונשאיר את הקניה הזו פתוחה מספיק בזמן אני מאמין שנגיע למספר גבוה של קונים ובמקרה כזה אני לא רואה סיבה למה שלא יוזילו את המחיר עוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא נניח שאנחנו קבוצה של חמישים איש

באים לקנות אצלו מכה של 50 מסכים

להוזיל מ1400 ל 1100 זה עדין שווה לו במקרה כזה

מיכוון שה2209 היה מאוד פופולרי

והמסך הזה הוא המתחרה שלו מבית LG

במידה ונשאיר את הקניה הזו פתוחה מספיק בזמן אני מאמין שנגיע למספר גבוה של קונים ובמקרה כזה אני לא רואה סיבה למה שלא יוזילו את המחיר עוד

הכל טוב ויפה אבל:

א.אין כמעט סיכוי שנהיה בסוף מספר כזה של אנשים.

ב.יש הרבה אנשים שלא מוכנים לחכות עוד הרבה זמן למסך הזה והם צריכים אותו דחוף.

ג. אל תהיה כל כך בטוח שזה שווה לו. איך אתה יודע בכמה הוא קונה את המסך מהיבואן וכמה הוא מרוויח על כל מסך??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל טוב ויפה אבל:

א.אין כמעט סיכוי שנהיה בסוף מספר כזה של אנשים.

ב.יש הרבה אנשים שלא מוכנים לחכות עוד הרבה זמן למסך הזה והם צריכים אותו דחוף.

ג. אל תהיה כל כך בטוח שזה שווה לו. איך אתה יודע בכמה הוא קונה את המסך מהיבואן וכמה הוא מרוויח על כל מסך??

אוקיי, אז עזוב ספקולציות באויר אחי

בואו לפחות ננסה לחכות מספיק זמן שיהיו כמות רצינית של אנשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חבר'ה המחיר הנמוך ביותר שהצלחנו להשיג הוא 1290 ש"ח מפנדה מחשבים האחריות כוללת אחריות מהפיקסל הראשון למשך השבוע הראשון ויכול להיות שזה יגיע לעד חודש כמובן שיש גם אחריות בלי קשר ל 3 שנים למסך בכללי.

הנה ציטוט ממה שאמרו לנו

"מחיר לחברי הפורום לקנייה קבוצתית של 10 יחידות 1290 שקל "

אז כל מי שביטל שיגיד לי אם הוא סוגר או שהוא מוותר עכשיו.

בתודה רבה לדנדן על כל העבודה מול החנויות

עידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...