חוות דעת על MAG H2209A - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על MAG H2209A

Gico

Recommended Posts

מישהו מכיר את המסך הזה? "22 כולל רמקולים מובנים.

הוא מוצע במחיר של כ-600 ש"ח ב-ynet-shops עם אחריות של 3 שנים דרך אמטל שהוא לפי הרשום היבואן הרשמי של MAG.

מצ"ב לינק http://www.ynet-shops.co.il/Sales/SaleDetails.aspx?AuId=7729854

אני מבין ש-MAG לא מצטיינת במסכים, אך מה על הקנייה הזו במונחי עלות\תמורה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיפוש בגוגל מוצא תוצאות מישראל בלבד כך שזה אומר שני דברים אפשריים:

1. חברת MAG החליטה שהיא תייצר מסך לארץ בלבד בייצור מיוחד.

2. היבואנית של מאג החליטה לקחת מסך ממותג אחר ולהלביש עליו את המותג MAG.

האופציה השניה היא כנראה הנכונה, מה שאומר בעצם שאף אחד לא יודע מהי איכות המסך (הביקורת בזאפ מריחה כמו פרסומת סמויה מסריחה במיוחד), מתי הוא יוצר או מי החברה שבאמת עומדת מאחוריו. במקרה כזה, אני אעדיף להימנע מהמסך הנ"ל ואבחר במותג ידוע, גם אם מדובר בתוספת כספית קטנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך הזה הוא כמו רוב המסכים בשוק, לא פחות טוב ולא יותר טוב, ממוצע, אין לכם מה לקטר פה יותר מדיי, בייחוד לאור המחיר המוצע.

מזה משנה מי מייצר את MAG, גם אף פעם לא היתה חברה כזו, זה בסה"כ TM , בזמנו היה מיוצר במפעל של PROVIEW, גם רוב ה"מותגים" לא מיוצרים במפעל החברה, רובם מורכבים מחלקים שונים שמיוצרים על ידי יצרנים שונים, מרכיבים כל דגם לפי סטוק, דגם אחד (אותו דגם) יכול להיות שונה בזמני ייצור שונים. יש מה שנקרא BIDS, כל חברה מגישה הצעות ל"ספקי כח למסך" למשל, מי שמציע להם מחיר\שירות טוב יותר, ממנו לוקחים, זה הכל. אותו הדבר עם הפאנלים, יש רק 4 יצרני פאנל בעולם, AUO, SAM, LPL, CMV. אז תפסיקו להשלות את עצמכם שקניתם מותג. אתן דוגמא, בזמנו למסך BW226 היה ביקוש לא מהעולם הזה, נגמרו לסמסונג הפאנלים, הם התחילו לרכוש מהמתחרים בשביל לעמוד בזמני ההספקה והביקוש. זה אומר שחלק מהאנשים קיבלו מסך עם פאנל סמסונג(שבמקרה היה יותר טוב בזמנים ההם) וחלק קיבלו של AUO וחלק של CHIMEI-CMV.

מספיק עם האשליות... העיקר איכות ואחריות. (ואני ממש לא מטעם אמטל ולא קשור לשום יבואן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...