החתול טעם מהחמין, החייל בכלא כי בישל בשבת - עמוד 19 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החתול טעם מהחמין, החייל בכלא כי בישל בשבת

qwerty1987

Recommended Posts

אתה ואני אולי , אבל רוני מאמין שהוא יחיה לנצח נצחים ויאכל שור הבר ( הוא רק לא אומר לפי איזו שחיטה , של מחפוד או בד"ץ בית יוסף ואולי חלילה של אוירבך - חחח ) וליוויתן ( שמה זה כשר , זה ליויתן שהיה קיים עם סנפירים וקשקשת וזה האוכל של הפרווה - חחח ) וישב תחת עץ ( לא בשנת שמיטה ) וילמד גמרא - פפפחחחח , שאלתי אותו מה העונש על מי שלא מקיים מיצוות בגן עדן ובכלל מי הפוסק שם אלישיב או מרן ? חחחחח ואם לא אוכלים שם אז איך יהיה אפשר לקיים מצוות נטילת ידיים שם ? חחחחח , הם עדיין לא סגורים על החרטבונא של הבול שיט למכור לאנשים ! חחחחחח ,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 273
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

NocWis :

" אני לא מכיר את ההיסטוריה בינך לבינו אבל משהו אומר לי שהיה לכם איזה וויכוח והוא פשוט התיאש מלנסות להגיב בהיגיון "

היי, חביבי, אני לא התייאשתי,

אני הבנתי שרוני ( וחבורתו ) הוא עוד אחד, אהבל,

שחושב שאמונה בבל"ת הופכת אותו למיוחד ויחיד ומבין ומיודע בדרכי העולם והוא ואך ורק הוא ( וחבורתו ) בעל התכונה לקדושה וטהרה.

ואני מצטט :

" כך הוא האדם החי בפריצות כל כך הרבה זמן, עד שהוא לא רואה כל בעיה בכך -

אך אם הוא יעזוב את הפריצות ויחיה חיים של טהרה ושל קדושה, הוא מיד יבין את חומרת הנזק הרוחני של הפריצות "

אתה מבין, רוני ( וחבורתו ) קיבלו מנדט מהאלוהות בכבודה ובעצמה על - טהרה - ועל - קדושה - ועל - ידע בנזק רוחני - האאממ האאממ - בולשיט !!

רוני ( וחבורתו ) לא יענה לך שום תשובה שרוני חשב עליה כי רוני ( וחבורתו ) לא יכול לחשוב לבד ומשחק אותה סופר ידען מעלי ומעליך. ( רק שהוא לא יגיד את זה לך בפרצוף )

רוני ( וחבורתו ) מאמין בפרשנות שהוא ממחזר ( שלהם ושלהם בלבד ! ) ללא שמץ של עצירה לחשיבה ביקורתית ובדיקה של מהות העניין.

אתה מבין, רוני ( וחבורתו ) מיודע היטב בכתובים העתיקים והמחודשים ולא יענה לך שום וכלום ללא בדיקה מעמיקה באיזה ספר קדוש או אצל רב נדוש ( אלק, צדיק וישר וגאון בתורה )

ואף יצחק עליך ( ועלי ועל כולם ) על בורותינו וטיפשותינו ושאלותינו המפגרות שבאות לתקל אותו אבל זו לא תהיה תשובה של רוני,

זו תהיה תשוה ממוחזרת ומפגרת של איזה רבי פוץ בן קלוץ שבעצמו היה " ידען " מוסמך מהאלוהות

כמו כל כומר קתולי אירי בועל ילדים או כל שאמאן אמזוניאני אינדיאני מחולל ומקלל או כל קדוש הינדי שמתמרח בצואה ואפר ומשתין בגאנגס.

רונילה יגיד לך שאני ושכמותי מזלזלים ומקללים ולא שווים תגובה אבל לעצם העניין,

לרוני אין תגובה כי רוני הוא כמו תקול ולא יכול לחשוב מחוץ למסגרת התיכנות שלו

( חביבי רוני, זה לא אני פגום, זה אתה מוגבל, לא אנחנו צריכים ללמוד יהדות, אתה צריך ללמוד עולם ).

אל תכנס בעניין רוני ( וחבורתו ) כי תפסיד זמן על תשובות לא ראויות ופרשנויות לקויות ומיחזור מטופש של מוחות חולים והוזים ומנותקים מהמציאות

כמו בכל דת שהיא על פני כדור הארץ בכל זמן, בעבר, הווה ולצערי גם עתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...