Modern Warfare vs Modern Warfare 2 Single Player - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Modern Warfare vs Modern Warfare 2 Single Player

r1plet

Recommended Posts

אז באיזה סינגל פלייר בעצם נהנתם יותר?

לפני כמה ימים סיימתי את הסינגל של MW2, והיום החלטתי לעבור מחדש את הסינגל של MW, ובאמת שקשה לי לומר איזה מביניהם טוב יותר!

מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי אומר ששניהם באותה מידה אבל:

כשיצא MW לראשונה, זה היה המשחק הראשון שבו הכניסו כל כך טוב סצינות, כאילו שאתה רואה סרט רק שאתה משתתף בו!

שזה בעצם נותן ל-MW הראשון יתרון על השני.

אבל כשיצא MW2, עדיין כמו בסרט, רק שהפעם יש נשקים חדשים וסצינות חדשות.

אז הייתי אומר ששניהם באותה מידה, אבל בסופו של דבר, הראשון לוקח את כל הקופה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז באיזה סינגל פלייר בעצם נהנתם יותר?

לפני כמה ימים סיימתי את הסינגל של MW2, והיום החלטתי לעבור מחדש את הסינגל של MW, ובאמת שקשה לי לומר איזה מביניהם טוב יותר!

מה דעתכם?

זהירות ספוילרים

טוב אז ככה.

הפתיחה של MODERN WARFARE 1 היא פשוט מדהימה.

בהשוואה אליו, ההתחלה של MW2 פשוט עלובה. כל המערכה הראשונה היא פשוט עלובה יחסית למערכת הפתיחה של MW1.

על אחת כמה וכמה שMW1 הציע כמה וכמה משימות בלתי נשכחות שהיה ממש כיף לשחק איתן אובר אנד אובר. כאשר משימות ההילייט הן: משימת הפתיחה [בספינה] + סצינת ההוצאה להורג המשימה של הפיצוץ הגרעיני וכמובן כמובן - 2 המשימות בצ'רנוביל מדהימות.

הבעיה של המשחק היא שבערך מאמצע המערכה השנייה הוא נהיה בנאלי יחסית וממש מתדרדר לקראת הסוף.

זאת בניגוד מוחלט לMW2, שרק הולך ומשתפר. בייחוד המערכה השלישית, שמצליחה להשאיר אותך BREATHLESS, ביחוד הסצינה בוושינגטון עם הפיצוץ ומשימות הסיום המאוד מאוד מוצלחות.

עם זאת, הבעיה של MW1 היתה לינאריות יתר ללא מרחב תנועה. וכאן נכנס היתרון המרכזי של MW2 - מעבר לגיוון המוצלח שהמשחק מציע [הן בסביבות המשחק והן באופי המשימות עצמן, נכלול על כך גם את האקסטרא פיצ'רים כגון אופנועי השלג, הסירות ומרדפי המכוניות שהצליחו להרשים], המשחק מציע מפות גדולות בהרבה, עם מרחב תנועה גדול בהרבה והזרמת אויבים בצורה הרבה יותר רנדומאלית. כל פעם שאתה משחק מרגישה מעט שונה מקודמתה. היו כמה משימות שכאלה בMW1 אבל הן היו מעטות. אינפיניטי הבינו שזה רק תורם למשחק ואימצו את זה.

אם לסכם, מבחינת הWOW FACTOR, אין מה להשוות בכלל, MW1 הצליח הרבה יותר ונחקק הרבה יותר טוב בזכרוני מבחינת משימות שקשה לשכוח. יש הרבה פחות רגעים כאלה בMW2. אולם MW2 מפצה על כך במשחקיות יותר מגוונת, ובמשימות שמבחינת עיצוב השלב ומבחינת משחקיות, מתעלות על קודמו.

הייתי נותן תיקו, אבל אני חושב שMW1 פשוט הצליח יותר להרשים אותי. לא יעזור.

[לא שMW2 חא טוב, כן? הוא מצוין!]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם במשחקים זה כמו שבסרטים

הראשון תמיד יהיה טוב יותר מהאחרים

כי הראשון מציג תמיד את הדבר הכי חדש והכי טוב והשני רק ממשיך אותו

ובשביל שהשני יהיה יותר טוב היוצרים צריחים ממש להתעלות על עצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הראשון הרבה יותר טוב!!

אתה מכיר לראשונה את הדמויות

אתה נכנס לקטע של משחק/סרט בפעם הראשונה

יש המון קטעי אקשן כמו המסוק במשימה הראשונה

אהבתי את הסוף של הראשון יותר (השני הרגיש כבר כמו מיחזור)

שלבי צלפים דומים, אבל בראשון זה פעם ראשונה אז יש משהו מרגש יותר.

יש בראשון את השלבים של ההפצצה מן מטוס שאין בשני

בכלל לא יודע, אולי זה רק אני, אבל נהנתי מן הראשון יותר.

ועדיין, בגלל שאהבתי כל כך את הראשון, השני גם כן משחק מעולה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי MW1 יותר טוב מבחינת גיוון ואורך הסינגל, ויותר מזה אם היה משהו שמוחק לי את הזכרון ואז יכולתי לשחק ב MW1 שוב ושוב הייתי עושה את זה!

MW2 גם טוב אבל פחות רגעים מרגשים ומענינים יש בו והוא הרגיש לי ממש ממש קצר! הייתי בשוק שהוא נגמר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MW1, אני בחיים לא אשכח כמה התבאסתי אחרי שנספיתי בפיצוץ הגרעיני, פשוט הרגשתי חרא xD

בMW2, כשהתעלפתי בוושינגטון חשבתי "עוד פעם הורגים אותי?".

MW1 פשוט משחק מדהים, MW2 ממוחזר לטעמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם כל מה שנאמר פה, במיוחד עם ההודעה:

הסינגל של המשחק הראשון טוב יותר, בעיקר בגלל העלילה ההגיונית (לעומת העלילה המטופשת והמסורבלת ב-MW2).

MW2 הוא משחק מצויין, ובהחלט יש לו רגעים מדהימים, אבל בקרב ביניהם מבחינת הסינגל MW מנצח ללא ספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...