Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 77 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

DAMMIT

מה מקס אמר? הא??

תוריד את הגדרת הSPEC MAP לMEDIUM, את הAA ל2X ותוכל לשחק בכיף על הרזולוצייה המקסימאלית בלי לפגוע קשות במראה המהמם (שישאר עדיין יפיפה).

מצאתי את הבעיה.

תבטלו את הSYNC EVERY FRAME.

הFPS עולה דרסטית אני עם AA X4 והכול MAXED OUT והמשחק עובד חלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך המאזן שלי עד כה?

אני לא יודע אם הוא טוב, נראה לי שלא..

הוא סבבה... כלומר הוא לא גרוע ולא מצויין (אבל גם לא טוב)[br]פורסם בתאריך: 21.11.2009 בשעה 14:11:00

מישהו יודע אם המשחק הזה רץ חלק על 7 כולל המשחקים הקודמים? :)

אצלי כל סדרת COD רצה חלק ואני עם WIN7 32

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו אני חייב להגיד שהמשחק פשוט מצויין, כל כך כיף הכל ריאליסטי, המוזיקה ברקע שמלווה את כל הקרבות, הנשקים הגרפיקה הכל הכל.. פשוט כיף ענק.

רק חבל שהוא נגמר כ"כ מהר, אני חושב ששיחקתי בו משהו כמו 8 שעות אולי אפילו פחות.

הסוף באמת קצת "דל" וציפיתי למשהו יותר בומבסטי.. אבל בסה"כ המשחק ענה על כל הציפיות, ואני בטוח שהשאירו עם הסוף הזה מספיק מקום לעוד כותר המשך שאני בטוח שיגיע :).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סחטיש..dark-paladin הזה גם תותח במולטי אני תמיד מתפלל בתחילת משחק שהוא לא יהיה נגדי..

ובקו אופ,toxin יכול להעיד על זה שפיתחתי פרנויה מכלבים..מאז ימי AVP הטובים לא נלחצתי ככה.

לגבי הריאליזם,תלוי מה מתכוונים בריאליסטי..מבחינתי זה מדמה בצורה ריאלסטית סרט הוליוודי,בד"כ של מייקל ביי...

ובפינת משבית השמחה(לא למעריצים בעלי עצבים חלשים ושונאי ביקורתיות למינם..):

אני מסכים גם עם B.D.B שהעלילה לא מספיק ברורה וחבל כי לא היה מסובך מדי להסיר את העמימות בBRIEF שיש בתחילת כל משימה,פשוט להסביר את סיום הקודמת ומה בדיוק האובג'קטיב בבאה,אפילו במשימות באמריקה שהיו לכאורה הרבה יותר פשוטות עלילתית מאלה של 141,(כי בדומה לאמריקנים בראשון הם פשוט מדמות מלחמה(הוליוודית..))לא היה ברור לי מספיק מה אני עושה ולמה.

בנוסף,לא אהבתי את העובדה שהמשחק מתקמצן בסקריפטינג ומנסה לעשות את השלבים יותר "פתוחים",הרעיון כשלעצמו נחמד,אבל הרווח כביכול בריפלייבילטי בא על חשבון כמות הדברים המגניבים שקורה במשימה עצמה ועל כל אוירת הסרט ששורה על הקודים בכללי,ככה שמשימות נפתחות בצורה מגניבה ואחרי זה נותנות לך "סתם" להלחם בעדרים של אויבים שוב ושוב ושוב,ומשחקים שנותנים לי את זה יש לי מלא,אני בא לקאל אוף דוטי בשביל לשחק בסרט,גם אם זה אומר יותר סקריפטינג.לכל הפחות,זו דעתי.

לבסוף,הפסקול.למרות שאני רואה שאנשים מתלהבים ממנו לפעמים נדמה לי שזה יותר הרפיטיישן של זימר מאשר הפסקול הספציפי של המשחק שגורר את התגובות האלה,אמנם שיחקתי בסינגל רק פעם אחת,אבל בשום שלב לא הרגשתי שהמוזיקה מדהימה ומפילה אותי מהרגליים,ואפילו הרגשתי שהיא תורמת פחות מבסינגל של הראשון,שלפעמים היתי שם את התפריט שלו בתור סקריןסייבר מרוב שאהבתי את המוזיקה.גם המוזיקה של ריינבו סיקס שלוש יותר נתחבבה עלי..כל זה לא היה מפריע לי אלמלא היה מדובר בהאנס זימר שעשה לי כמעט כל סרט פעולה שהוא חתום עליו!אבל בקטע הזה בנתיים כנראה שזה רק אני ,אולי כשנשחק בסינגל שוב נשנה את דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...