Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 27 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

שיחקתי alliance of valiant arms לאחרונה והוא טוב פי 10 מהזבל עופות הoverrated הזה.

אנשים לא לקנות. לפחות תבדקו אצל מישהו שיש לו כבר את המשחק ואז לשקול.

פייי ומתפלאים למה יש ...

המשחק הזה רק יגביר אותה.

באמת, אף פעם לא היתי מאוכזב ממולטיפלייר בצורה כזו.

GTA IV עם כל הבאגים והבלאגן שהיה בו המולטי היה מעולה. (אפילו שהוא third person)

נראה לי שציפית גם לכמה טרוריסטים שיצאו מהמסך..

דבר בשם עצמך - אני שילמתי על המשחק 250 ש"ח ולפי דעתי הוא שווה כל שקל.

ודרך אגב, אם כבר אתה מזכיר את AVA, אז לפי דעתי עדיף לשחק בקאונטר סטרייק מאשר במשחק הזה כי קאונטר סטרייק לפחות כיף איכשהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אל תזלזל. יש שמועות די חזקות שזה יהיה בהרחבה, ואולי גם נזכה לראות את הכנסת בלהבות.

אז בוא נקווה שהם לא יגיעו לאיזור הבית שלי (לטובתם האישית, כי אז אני יצטרך להוציא את הShotgun שלי מהמשחק) :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רמה 3 :)

כשאני לוחץ על קטגוריה מסויימת,הוא מעביר אותי לסרבר מסכן שיש בו בקושי שחקנים.. [br]פורסם בתאריך: 13.11.2009 בשעה 00:17:53

פאק! 220 ש"ח איזה בזבוז !!! לא ידעתי שאני אתאכזב מהMP.

הכל הלך חלק עד עכשיו ופתאום IW המזורגגים האלה החליטו לעשות שינוי דפוק..

אז ככה זה ישאר תמיד בהתאם לרמה שלי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואללה התחלתי לשחק היום בMP ואני נהנה מכל רגע

פשוט לא יכול להפסיק לשחק

אני לא מבין למה יורדים ככה על המשחק

נכון אין DEDICATED אבל זה עדיין סבבה לגמרי ומאוד מהנה

אם היה DEDI אז זה היה פשוט מדהים אבל גם ככה זה טוב

בCAMPAIGN לא שיחקתי הרבה כי אני לא רוצה להרוס לעצמי בגלל שאני משחק מהנייד

אבל שיחקתי איזה 2-3 שלבים וגם מאוד נהנתי :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בדרך כלל נמנע מהלגיב על משחקים בצורה שלילית כזו או אחרת אך המולטיפלייר כ"כ מסכן שאני רוצה לבכות.

מסתובבים עם 17 נשקים עליכם רימונים ,פגזים ,מערכות טילים משוכללות ,לייזרים וטוסטר משולשים ובסוף ההרגשה הסופית היא של פספוס וריקנות בפעילות עצמה.

אין RECOIL אמיתי, הקילים קלים למדי, הפרקים הופכים אותך לסוג של גיבור על מבחינת תפקוד (ראיתי בקילקאם איך אנשים היו טוענים ודורכים את הנשק שלהם..)

יש מצב יתקנו את כל החרבנה הזו באיזה update כי אני אוהב את cod וחבל לי.

לגבי המאצט'מקינג- *מבחינת לאג - מינימום

*אתם לא יודעים באיזה מפה תנחתו וזה מסריח.

*לוקח ימבה זמן עד שמתארגנים על מפה.

*אם הhost נופל או מתחלף לוקח over 9000 שנים להתחבר.

הSP בסופו של דבר די סבבה חוץ מהעובדה שאני מרגיש כמו בשר.כמעט בכל נקודה אש 360* אין אף פעילות חריגה חוץ מלפוצץ ולשחוט הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה נסגר עם הMP ?

1.למה אין שרתים מסודרים ?

2.למה אין אפשרות לערוך את הקיט לחימה ?

25qahjm.jpg

תוסיפו אותי לרשימה שלכם.אני sniper434

המשך ערב נעים ומהנה !

חחחח אתה מצחיק אותי...

פשוט אתה בוחר סוג משחקיות שאתה רוצה ותיק תק תוך 3 שניות אתה בשרת.

היה כיף לשחק איתך ;).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר |

ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר | ספויילר |

השלב האחרון במשחק הוא שאני זורק את הסכין על שפרד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...