Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 18 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב אנשים אני קניתי את המשחק למולטי אבל ברור שאני יסיים את הסינגל..

המולטי פשוט אדיר, עקשן בלתי פוסק גם עם 6 על 6 או 5 על 5 ,כנראה ש9 על 9 זה לרמות גבוהות.

כמו שכתבו פה לפני, הכוונות החדשות לנשקים עוזרות , אני אישית אוהב את הנשק שלי חלק בלי תוספות כמעט..אבל האמת התרגלתי מהר מאוד לכוונות האדומות...הצלפים מאוד ריאליסטים הרבה recoil ,את הKillstreaks של שליטה על מסוק או ac130 קשה להשיג כמובן 11 הריגות או יותר...

המפות מאוד מאוזנות .

אני מאמין שהמנוע תומך במחשבים ישנים בלי יותר מדי בעיות,יש לי מחשב בן שנתיים עם כרטיס מסך gts 250, המשחק רץ על 1024x768 הכל על מקסימום עם 85 fps קבוע ולא יורד

בקיצור ענה לי על כללל הציפיות ואף יותר

כמובן שיש גם דברים שליליים להגיד:

-כן מה לעשות המערכת הזאת לא חסינה לאגים יש פה ושם לאגים זה כמו לשחק בחו"ל עם 100 פינג , אני מעריך שיתחילו לארגן פה קבוצות של ישראלים אולי זה יהיה יותר טוב אבל רוב הזמן היה לי קו 4-5 (ירוקים) ,לעיתים רחוקות היה לי קו צהוב שגורם ללאגים יותר כבדים.

בסך הכל זה שחיק+++ ואפשר גם להשתמש ברובה צלפים בלי בעיות , פעם ב..כשאתה זורק רימון אתה מרגיש טיפה לאג עם מדברים על רימונים אז אין יותר grande spam .

-אני מרגיש את החוסר בקונסול....לשנות טיפה את הגרפיקה דרך הקונסול או לעשות binds נחמדים ..קצת חסר לי האמת :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה

יש לי מעבד 3 גיגה הרץ דואל קור...

כרטיס 8800GTS

ו 2GB זיכרון

רזולוציה 1440

ויש לי הרבה מאוד תקיעות...לדוגמא אני נכנס למשחק לשלב הראשון של האימון,

זה נתקע איזה 3-10 שניות ואז לכל כיוון שאני מסתקל זה שוב נתקע, ואחרי שעשיתי סיבוב של 360 מעלות בכל האיזור שלי (עם הרבה תקיעות)

זה עובד חלק.

למישהו אם מפרט זהה יש את הבעיה?

אני חושב שזה חוסר הזיכרון...האם זה הגיוני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

STEAM ID : SonicAngel

אני גם אצטרף לקבוצה של HWZONE.

מדכא שהשליח היה אצלי היום בבוקר ואני הייתי בעבודה >:( ,נקווה שיחזרו אליי זריז...

איזה באסא

אחותי כל היום הייתה בבית אמרתי לה לא לזוז רק להמתין לשליח :nono:

ירדה רק 20 דקות עם הכלב ונחשו מי בדיוק הגיע בזמן הזה !!!!!!!

השליח השאיר פתק להגיע לדואר באסא !!! :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...