Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 14 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תודה רבה סיימון.

נרשמתי לההזמנה שפתחת על ההתחלה וכנראה העברת את השמות

ובסוף יצאתי מההזמנה בגלל שלא היה אפשרות לשלם במזומן.

ארקדיה פנו אליי ביום ראשון ואמרתי להם על אמצעי התשלום שלי

והם אמרו שאני יישלם במקום(כשאני אקנה)

הלכתי היום וקניתי ב165

תודה סיימון,גדול

די מעצבן ההיערכות של הסטים

אני כבר אתקין מחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחרונה VALVE מפשלת עם בצורה מעוררת חלחלה. בהתחלה BORDERLANDS שהיה אמור לצאת ושעתיים לפני המועד יציאה הם דחו לנו אותו בעוד יומיים (אלוהים אני עדיין רותח על זה!!!! :pissed: :pissed: :pissed:) אח"כ הדמו של L4D2 שפתאום נדחה ביום ועד שהוא כבר יצא קיבלתי ERROR 35 והייתי צריך לחכות עוד יומיים עד שיצא התיקון של VALVE ועכשיו הבלאגן הזה......כש רק יצא ממש אהבתי אותו אבל השנאה שלי אליו כבר בוערת על אש מלאה.

[rant/]

ותודה רבה לסיימון שהשיג לנו את המשחק בחצי מחיר ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי הסמסטר.. מכל מקום ההתקנה אצלי היתה בסדר ברוך השם,משתתף בצערם של מי שלא,זה אחד הדברים הכי מעצבנים כשאתה כבר מת לשחק..לא תחסום שור בדישו. הסינגל לדעתי חביב אני עוד באמצע בפרק 2 במשימה בריו,אבל קוד4 היה יותר יפה לדעתי,לפחות ממה שראיתי בנתיים.מה שכן לא ששיחקתי במולטי של 4 אבל אני פשוט מחזיק את עצמי שלא להתמכר למולטי פה,שסוף סוף מביא אותה עם עקומת למידה הגיונית ופידבקים חיוביים למוות.כיף גדול ואפילו לא התחלתי את הSPEC OPS.

מי שרוצה שיניתי את השם שלי לs6|peacebringer7.

חבר'ה תהנו משחק אחלה,אני אומר כל הכבוד לסיימון בפעם האחרונה בנתיים, ואחליט אוטוטו אם לישון או להמשיך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכנסתי קצת למולטי עכשיו וזה פשוט חוויה....

החיסרון היחיד שאפשר כרגע לדבר עליו מבחינת ההשקה זה אי המוכנות של סטים להשקה הזאת , אני אישית לא נתקלתי בבעיות (רציניות) אבל זה נשמע שאני מהמיעוט שלא נתקלו...

הכינוי שלי הוא S6|Apollo

אני הולך לישון כדי שמחר אני יוכל לחרוש על המשחק מהבוקר עד הבוקר שאחריו.... :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי התגובות של אנשים פה בנוגע לגרסת הפיסי נראה לי שעשיתי את ההחלטה הנכונה בלקנות אותו ל- 360. בלי סטים וכל מה שמשתמע מזה. מכניסים את הדיסק והמשחק עובד כמו בובה. נראה מעולה. אולי קצת פחות נוח מעכבר ומקלדת לשחק ברשת אבל בהחלט מיהנה ואיכותי, מה גם שעובד בלי לאגים בכלל. בכל מקרה סיימתי אתמול את המשחק,ענה על הציפיות שלי.

עכשיו צריך להתחיל את ה-special ops.

ולאלה עם הבעיות הטכניות, אל תדאגו, זה ייפתר בטח ביום יומיים הקרובים. תכינו את עצמכם למשחק האקשן הטוב ביותר שיצא אי פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכה זה לא. יותר קשה זה בהחלט.

מצד שני, אחרי שחוזרים ל- מהקונסולות אז הרבה יותר קל לשחק. אין ספק, ההעדפה שלי בנוגע למשחקי FPS היתה ותישאר . הדבר שחבל הוא שכבר לא משקיעים בפלטפורמה הזאתי וגם קיימים כל כך הרבה באגים ובעיות טכניות בהמון משחקים שזה פשוט מוציא את החשק מהמשחק לפעמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.המשחק נראה מדהים אני עכשיו סיימתי את השלב בפבלות של ברזיל היה מהנה בטרוף

המלצה שלי לשחק ברמה אחת מעל לNORMAL ככה זה יחסית מאתגר . :smile1:

2.אני משום מה חוויתי כמה קריסות , עדיין בוחן את העניין .

בכל אופן פעם אחרונה שאני קונה משחק שמחייב אותי להתקין למרות שלא נתקלתי ביותר מדיי קשיים בהתקנה

ההגבלות שלו מביאות לי ת'עצבים .

בהנחה שמחר אני רוצה להשאיל את המשחק לחבר ,הוא חייב את ה"חשבון" שלי . :facepalm:

*ועוד דבר שמפריע לי

אין אפשרות להשען לצדדים , חסר לי מאוד . :(

נ.ב

ציון לשבח לחנות PCGAMES , הזמנתי אתמול בבוקר עם שליח של דואר .

היום בשמונה בבוקר הוא היה אצלי בדלת עם המשחק :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכה זה לא. יותר קשה זה בהחלט.

מצד שני, אחרי שחוזרים ל- מהקונסולות אז הרבה יותר קל לשחק. אין ספק, ההעדפה שלי בנוגע למשחקי FPS היתה ותישאר . הדבר שחבל הוא שכבר לא משקיעים בפלטפורמה הזאתי וגם קיימים כל כך הרבה באגים ובעיות טכניות בהמון משחקים שזה פשוט מוציא את החשק מהמשחק לפעמים.

אני מעדיף להתמודד עם באג פה ושם מאשר לוותר על רזולוציה (מה שמביא לוויתור בפירוט), שליטה נורמאלית וMP הרבה יותר טוב (עם שחקנים ברמה גבוהה יותר) ברוב הזמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...