Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 13 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בשעה טובה גם אני מתקין את המשחק , לוקח בינתיים באיזור ה15-20 דקות , היה לי סיפור קטן עם ההתקנה (השגיאה שכולם קיבלו) אבל אז התחכמתי ועשיתי לו Reinstall מהדיסק והוא פשוט מריץ את ההתקנה עם שני הדיסקים.

יאללה לעבודה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שמקבל שגיאות, ממתין לעדכונים ושאר דברים הזויים- לצערי אין פיתרון מלבד להתאזר בסבלנות עד שהעומס מסטים יירד.

אם יש שגיאה או הורדה שנתקעה, פשוט תנסו לצאת מסטים ולהיכנס מחדש, עד שזה יצליח להיכנס.

החדשות הטובות- ברגע שהמשחק יפעל בפעם הראשונה, הסטים לא יטריד אתכם יותר ובפעמים הבאות המשחק יעלה במהירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע שאתה גורם לאנשים פה לשנוא אותך? :P

קנינו 4 עותקים, ל-2 ההתקנה הייתה חלקה ומיידית, ל-2 האחרים הייתה סיוט וארכה כמה שעות של נסיונות חוזרים ונשנים של התקנה/התחברות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סטים כבר היה מותקן בשני המחשבים שלא הלכו חלק?

אמרתי גם קודם , ההתקנה לא הייתה חלקה , הוא בהתחלה התקין לי רק דיסק אחד וניסה להוריד את שאר המידע מהרשת , עשיתי לו זריז ReInstall מהדיסק ואז זה רץ , סיים את זה ועשה עדכון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או!

נפלא!

אחרי כמעט 6 שעות של התקנה והורדת העדכונים, 3 נסיונות התקנה בלתי מוצלחים ועשורת התרסקויות של , המשחק הגיע למצב של 100% קומפליט.

הפעלתי את המשחק..ו....הפתעה!

"error: incomplete installation of call of duty:modern warfare2 (16)"

המשחק לא רץ.

מחקתי אותו כדי להתקין מחדש, אבל במקום למחוק אותו, הSTEAM עשה לי log out מהמשתמש.

נכנסתי שוב פעם וגיליתי שCALL OF DUTY הוסר מרשימת המשחקים המותקנים בסטים, אבל לפי הקונרטול פאנל המשחק עדיין מותקן. אם אני מנסה למחוק אותו דרך הקונטרול פאנל אז זה פשוט מתחבר לי לSTEAM, עושה LOG OUT ממנו ולא עושה כלום.

אז עכשיו צריך למחוק ידנית את הרג'יסטרי, למחוק ידנית את הקבצים, להפעיל מחדש, לקוות שזה לא ידפוק את [כי אם כן צריך למחוק אותו ביחד עם ה-20 משחקים שמותקנים עליו] ואז לנסות להתקין את COD:MW2 מחדש, בתקווה שהפעם, בפעם ה-5 בערך, הוא יותקן כמו שצריך.

מזעזע, פשוט...מזעזע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע למה יש לכם כל כך הרבה בעיות בהתקנה...

אני פשוט הכנסתי את הדיסק והתקנתי. לקח 20 דקות בערך וזהו. בלי בעיות :P

מה שכן שנכנסתי פעם ראשונה הכל היה ג'יבריש וכל הפונט היה דפוק, אבל התקנה מחדש של הדרייבר סידרה את זה :)

ד"א סיימתי עכשיו את הסינגלפלייר משחק גדול!!! שווה כל אגורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בניתי על ליקנות את המשחק אבל עכשיו ממש אין מצב אחרי כל התגובות האלה

גם כל כך יקר וגם בעיות בהתקנה חבל על כל שקל

ועוד אחרי כל הרעש שעשו על המשחק הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א סיימתי עכשיו את הסינגלפלייר משחק גדול!!! שווה כל אגורה

הסינגל אכן פנטסטי.

עברתי רק חצי ממנו בינתיים ויש בו כ"כ הרבה רגעים שגורמים לך להגיד "וואו".

ואני משער שהעלילה והאקשן עוד יתעלו לקראת הסיום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בניתי על ליקנות את המשחק אבל עכשיו ממש אין מצב אחרי כל התגובות האלה

גם כל כך יקר וגם בעיות בהתקנה חבל על כל שקל

ועוד אחרי כל הרעש שעשו על המשחק הזה...

תמשיך לשכנע את עצמך שלא שווה

חח... אחד המשחקים בכלל התקין לי תוך רבע שעה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...