Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

אנסה מאוחר יותר.

אני היחיד פה שקנה אותו דרך STEAM ?!

לא עדיף?

הרי גם ככה אתם צריכים STEAM כדי לשחק בו, וההיתרון ב STEAM שהוא תמיד שמור בשרת, לא צריך לדאוג לדיסקים של DVD מקולקלים או שאר "ירקות"

אתה לא צריך את ה DVD בכונן בשביל לשחק בכל מקרה.

ביקורת של IGN -

8.5 Presentation

The graphical presentation is great, but campaign’s storytelling needs work. Single player is short, and doesn’t entirely live up to the Call of Duty standard.

9.5 Graphics

What was already an impressive graphical engine has only improved over the last two years. We’ve seen better on PC, but it’s a beautiful package to say the least.

10 Sound

Along with graphical design, Modern Warfare 2’s audio is upped substantially. Authentic weapon sounds and more in-game chatter mix with a beautiful adaptive score by Hans Zimmer.

9.0 Gameplay

There’s no single AC-130 “wow” moment in single player, but it’s fun throughout. Special Ops mode and multiplayer are must-play, and completely make the package.

10 Lasting Appeal

While campaign is short, Spec Ops mode is an awesome addition to the package. PC gamers won’t get any special treatment, but they will get one amazing FPS package.

9.5

Incredible OVERAL

http://uk.pc.ign.com/articles/104/1043744p1.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שני הדברים שמטרידים אותי הכי הרבה במשחק הם:

1) אורך החיים של משחק היחיד: כן הייתי מצפה ליותר משימות, אולי גם אפשרות לבכלל קפגיין שונה שאתה משחק נניח חייל רוסי או משהו, ובכלל שיהיה אורך חיים של לפחות 16 שעות (לדוגמא משימות בונוס, שלבים צדדים ועוד)

2) מנוע גרפי - המנוע הוא טוב, אפילו טוב מאוד אבל כבר מיושן!!! זה עדיין אותו מנוע של COD4, וכבר יצאו טובים ויפים יותר מאז, הייתי רוצה מנוע חדש יותר, אולי אפילו עם תמיכה ב DX10.1 או DX11, עם חישובים פיסקלים ועוד "ירקות".

ברור לי שההיתרון שזה רץ מהר ויפה אצל כולם, מצד שני אני חושב שתמיד צריך לנסות ולשפר, והמנוע של COD4 כבר "נטחן" מכל הכיוונים האפשריים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין שפספסתי את היציאה של המשחק הזה.

לצערי אני די תקוע בבית ולא יכול לצאת לקנות את המשחק, אבל כמובן שרכשתי אותו מsteam.

הניק שלי בסטים הוא 1nStall

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קוס אמאק!!!!!

שני צעדים לפני הסיום של הSP המשחק קורס בגלל איזה באג מטומטם שכותב שאין מקום לטקסטורות, למרות ש33% מהזיכרון פאקינג פנוי!!!

אאאההההההההההההההההההההההההה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק!פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק!פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק!פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק!פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק!פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק!פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק!פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק!פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק!פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק!פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק!פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק!פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק!פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק!פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק!פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק!פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק!פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק!פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק!פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק!פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק!פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק!פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק!פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק!פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק! :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קוס אמאק!!!!!

שני צעדים לפני הסיום של הSP המשחק קורס בגלל איזה באג מטומטם שכותב שאין מקום לטקסטורות, למרות ש33% מהזיכרון פאקינג פנוי!!!

אאאההההההההההההההההההההההההה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק!פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק!פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק!פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק!פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק!פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק!פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק!פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק!פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק!פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק!פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק!פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק!פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק!פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק!פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק!פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק!פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק!פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק!פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק!פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק!פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק!פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק!פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק!פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק!פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק פאק! :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed:

מקסימיליאן, קפרעות, זה כולה משחק... :errrr:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני הדברים שמטרידים אותי הכי הרבה במשחק הם:

1) אורך החיים של משחק היחיד: כן הייתי מצפה ליותר משימות, אולי גם אפשרות לבכלל קפגיין שונה שאתה משחק נניח חייל רוסי או משהו, ובכלל שיהיה אורך חיים של לפחות 16 שעות (לדוגמא משימות בונוס, שלבים צדדים ועוד)

2) מנוע גרפי - המנוע הוא טוב, אפילו טוב מאוד אבל כבר מיושן!!! זה עדיין אותו מנוע של COD4, וכבר יצאו טובים ויפים יותר מאז, הייתי רוצה מנוע חדש יותר, אולי אפילו עם תמיכה ב DX10.1 או DX11, עם חישובים פיסקלים ועוד "ירקות".

ברור לי שההיתרון שזה רץ מהר ויפה אצל כולם, מצד שני אני חושב שתמיד צריך לנסות ולשפר, והמנוע של COD4 כבר "נטחן" מכל הכיוונים האפשריים.

שיחקת במשחק? כי אתה מדבר כאחד שלא

למרות שהמנוע לא תומך בDX10 הוא ניראה פאקינג מצויין, אני לא מדבר על רמת פירוט של קריסיס, אבל האנימציות, התאורה,אפקטי מזג האוויר, פיזיקה של עצמים קטנים,העשן כל האפקטים הללו דרושים בשביל לשחזר סצנת קרב עוצרת נשימה.

בקטעים במשחק שהיו נפילות מנקודת המבט של הנופל הייתה לי הרגשה שזה אני פאקינג נופל...

אבל המשחק מאוד קצר... התחלתי ב11 ועכשיו אני במשימה שניקראת ENDGAME

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...