העברת אנשי קשר ממכשיר למכשיר - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

העברת אנשי קשר ממכשיר למכשיר

zohar678

Recommended Posts

העברתי את כרטיס הסים שלי ממכשיר הנוקיה 6230I שברשותי למכשיר חדש שקניתי מדגם N85

משום מה רשימת אנשי הקשר שלי ריקה.

מישהו יכול להסביר לי האם יש איזה שהיא אפשרות כן לראות אותה או להעביר אותה באיזה שהיא דרך קלה למכשיר החדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שאנשי הקשר נמצאים על הזיכרון של ה- 6230I ולא על הסים.

אם זה המצב, יש לך 2 אפשרויות:

1. להעתיק את כל אנשי הקשר מהזיכרון לסים ואז להעביר לסים - זו דרך בעייתית מפני שהזיכרון של הסים מאוד מוגבל ביחס לזיכרון הטלפון. בנוסף, זיכרונות על הסים לא יכולים להכיל מידע נוסף כמו, יותר ממס' טלפון אחד לאדם, תוויות קוליות וכו'.

2. תוריד SUIT, חבר את ה- 6230I למחשב באמצעות כבל/BLUETOOTH ותעביר את הזיכרונות למחשב בקובץ CSV.

לאחר מכן תוכל לחבר את ה- N85 באותה צורה ולהעביר אליו את הזיכרונות מהמחשב.

* ההבדלים בסים אמורים להשפיע רק על מהירות וטכנולגיית הגלישה באינטרנט של החברה הסלולרית, זו לא הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס הזיכרון שלי ריק לגמרי כך שרשימת אנשי הקשר אמורה להיות אך ורק על כרטיס הסים.

עוד בעיה שנתקלתי בא זה המענה הקולי.

יש לי הודעה ואינני מצליח לשמוע אותה. אני מקבל הודעה מוקלטת מחברת פלאפון שעלי להקיש את מספר הפלאפון שלי ואחריו *. ואני בכלל לא שייך לחברת פלאפון אני מנוי של אך המכשיר נקנה דרך משווק פרטי שהזמין אותו עבורי דרך חברת פלאפון.

בקיצור כשאני ממלא אחר ההוראות אני לא מצליח לשמוע את ההודעה הקולית שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האנשים נמצאים בזיכרון הפנימי של הטלפון, עדיף שלא תעביר אותם לסים כי חלק מהפרטים יעלמו.

תעשה EXPORT בPCSUIT כמו שאמרו לך, או שתסנכרן את המכשירים עם הoutlook

לגבי המענה הקולי, אתה צריך לשנות את המספר שאתה מתקשר אליו (אני מניח ש1 ארוך..?) למספר של אורנג', תשאל לגביו ב*054

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...