מסך 19 ומעלה. המלצות. - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך 19 ומעלה. המלצות.

se7en

Recommended Posts

נכון..... ניתן לזהות בקלות אם המסך שלך משתמש ב Aperture Grille. באמת שאני לא מבין מה הבעיה עם שני הפסים האלה... הם ממש אבל ממש לא מפריעים!

זה עדיף על קבוצת פיקסלים מתים שמופיעים באקראי במקומות מסויימים בשפופרות ה Diamondtron...

זה פשוט מוזר, בכל מסך שיוצא מהקרטון, הנקודה מופיעה במקום אחר.

מגה, כשרכש את ה VisionMaster PRO 413 נתקל בנקודה הזאת נראה לי בחלק העליון הימני של המסך... אחרי שהוא החליף לאחד אחר היא הופיעה במרכז שורת המשימות בתחתית.

הוא ניסה להחליף רזולוציות, לעשות Degauss ולא הועיל... פשוט ככה זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 94
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם המסכים של iiyama משתמשים בשפורפרת trinitron ?

כי גם אני מתכוון לקנות iiyama בקרוב..ואני לא ממש נדלקתי על הפסים האלה..

כל מסך שאתה רואה שהMask שלו הוא Aperture Grille, יהיו לו שני פסים נקודה!!!

לא משנה איזו שפופרת זאת.

יש כל מיני סוגים, יש את ה Shadow Mask, יש Pure Flat וכו'...

כנראה כמעט ענית בלי כוונה על שאלה ששאלתי בעבר ולא נענתה. אני קונה מסך PROVIEW 19" שטוח PF ולא ידעתי איזו

שפופרת מסך יש בו. אז הבנתי ש-PF זה Aperture Grille? אבל שאלת המנורה נשארה פתוחה.

אני אראה את המסך בקרוב ואבדוק את עניין הפסים. מקווה שאתאכזב לטובה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם המסכים של iiyama משתמשים בשפורפרת trinitron ?

כי גם אני מתכוון לקנות iiyama בקרוב..ואני לא ממש נדלקתי על הפסים האלה..

כל מסך שאתה רואה שהMask שלו הוא Aperture Grille, יהיו לו שני פסים נקודה!!!

לא משנה איזו שפופרת זאת.

יש כל מיני סוגים, יש את ה Shadow Mask, יש Pure Flat וכו'...

כנראה כמעט ענית בלי כוונה על שאלה ששאלתי בעבר ולא נענתה. אני קונה מסך PROVIEW 19" שטוח PF ולא ידעתי איזו

שפופרת מסך יש בו. אז הבנתי ש-PF זה Aperture Grille? אבל שאלת המנורה נשארה פתוחה.

אני אראה את המסך בקרוב ואבדוק את עניין הפסים. מקווה שאתאכזב לטובה...

תעיף את ה Pure Flat, הוא בכלל לא קשור. ככל הנראה זאת שפופרת בפני עצמה פשוט לא מופץ עליה מספיק מידע...

ה Apeture Grille וה Shadow Mask וכו'... ;)

בקשר לשפופרות ה Pure Flat, לא נראה לי שהן משתמשות בA.P מאחר וביררתי עם מס' אנשים שרכשו את ה MAG 786PF ולטענתם, לא נראו שום פסים... מה שכן, הם התלוננו על איכות תמונה בינונית ומטה (נו טוב... למה ציפית ממסך 17" ב1100 שקל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שה LG 915FT יתאים לך Se7en... אין פסים, אין פיקסלים מתים... לטענת כל רוכשיו, איכות תמונה מדהימה ולא נראה לי שהוא עולה מעבר ל2.5K.

להלן... אתר הבית של המסך ונראה לי שהוא ניתן למכירה בזיגזג.

אם הוא יקר מדי בשבילך תמיד יש את ה 995FT שמבוסס על אותה שפופרת אבל מסוגל להגיע לתדרי רענון ורזולוציות נמוכים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש MAG 810FD WEGA עם מנורת מסך של וכמובן שיש לי 2 פסים, אבל זה ממש לא מפריע והתמונה מדהימה.

אמת ויציב,גם אני גם משתמש בMAG 810FD (איכות התמונה פשוט מ- ד -ה-י-מ-ה)

אני גם באותה דיעה, תמיד חשבתי שהטריניטרון על כל דורותיהן נחשבו לשפופרות איכותיות ביותר.

ישנה התלבטות הקשה בין ה CTX PR960F ל Flatron 915FT והיא קיימת רק בגלל ששמעתי שה CTX נשרפים ולא ממעט אנשים...

לעומת זאת הMAG 810FD נחשב לחשוך... :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש Flatron 915FT ואני מאוד מאוד מרוצה מהמסך התמונה פשוט מעולה

כמה עלה לך... והאם הוא מסוגל להחזיק 100 הרץ ב 1280x1024 (חשוב ביותר!!!)?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עדיף על קבוצת פיקסלים מתים שמופיעים באקראי במקומות מסויימים בשפופרות ה Diamondtron...

זה פשוט מוזר, בכל מסך שיוצא מהקרטון, הנקודה מופיעה במקום אחר.

מגה, כשרכש את ה VisionMaster PRO 413 נתקל בנקודה הזאת נראה לי בחלק העליון הימני של המסך... אחרי שהוא החליף לאחד אחר היא הופיעה במרכז שורת המשימות בתחתית.

הוא ניסה להחליף רזולוציות, לעשות Degauss ולא הועיל... פשוט ככה זה.

גם אצלי.. יש לי מאג די ג'י 707 דרעקי.. גם לי יש "פיקסל מת" בשורת המשימות... רציתי להחליף את המסך אבל האקסלדרעק האלה לא רצו לתת לי מסך חילופי ואמרו שהתיקון יקח חודש ימים....

בקיצור התרגלתי לזה.. זה לא ממש מפריע אחרי כמה זמן..

(אם זה היה במרכז המסך זה היה יותר מפריע.. אבל בגלל שהשורת המשימות אצלי בצבע אפור אני לא רואה אותו בכלל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה DJ 707 בכלל לא מבוסס על השפופרות של או של מיצובישי... נראה לי של היטאצ'י מייצור מאוד מיושן ואם יש לך פיקסלים מתים, בלי שום ספק משהו נדפק במסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...