שדרוג חינם לכל נייד לווינדוס 7 - בואו לבדוק אם גם לכם מגיע - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג חינם לכל נייד לווינדוס 7 - בואו לבדוק אם גם לכם מגיע

Access Denied

Recommended Posts

אני בטוח כן.

אפילו בספר ההדרכה רשום לך שניתן לבחור בהתקנה חדשה מ 0 אך היא תגרום למחיקת כל המידע ו ממליצה לעשות שדרוג, ושאתה מתחיל את ההתקנה הדיסק שואל אותך שדרוג או התקנה "נקייה".

אבל יש בעיה אחרתי שאל תשכח אותה על המחשבים של לרוב יש מחיצת שחזור שמותקן עליה ויסטה והמצב שקורה הוא הפעלת המחיצה-->כלומר התקנת ויסטה--> לאחר מכן התקנת ה 7.

אולי ינחו אותנו איכשהוא למחוק את השחזור להתקין 7 נקי ולעשות נק' שחזור מחדש זה יהיה מצויין!

אוי, שכחתי מזה באמת.

אני די משוכנע שאי אפשר יהיה להפוך את מחיצת השחזור מויסטה ל-7... אבל...

מישהו יכול להגיד לנו אם ברגע שעושים התקנה נקיה של חלונות 7 על מחשבי שבאו עם במקור, האם תהיה גישה למחיצת הויסטה כדי להפעיל את הגיבוי משם, במקרה הצורך ?

קצת מטרידה אותי האופציה להתקע בלי מחיצת שחזור, לא משנה של איזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן ניתן להשתמש...ההוראות עובדות ככה בעצם, כי במקרה הצורך ובמקרה של בעייה ההוראות אומרות להפעיל את מחיצת השחזור..ואח"כ להתקין את -7 ככה שהיא עובדת במקרה הצורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, הזמנתי לי עותק.

למי שהזמין למחשה ה- שלו, כמה זמן לקח מרגע שהעלתם את הוכחת הרכישה עד שקיבלתם אישור ?

כי עשיתי את זה לפני 4-5 ימים, הקבץ עלה אבל טרם קיבלתי אישור.

זה אמור לקחת כל כך הרבה זמן ?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי כבר יום אחרי הייתה תשובה...ולשאלתך עשיתי התקנה נקייה וייצא מצויין.

אפילו נפטרתי מהתוכנות של שלא רציתי, מה שרציתי התקנתי, תענוג!

אני שמח לשמוע. ולשאלה ששאלתי, האם איבדת גישה למחיצת השחזור ? או שאץה מסוגל לראות אותה ולהתחיל ממנה שחזור ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את הפבליון dv5-1060 ושידרגתי ל7... אבל עשיתי התקנה נקייה מאפס שזה הכי טוב אבל אני בכל זאת רוצה שיהיו לי את התוכנות של HP על המחשב, אז הלכתי לאתר וזה מה שמצאתי http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareList?os=4062&lc=en&dlc=en&cc=us〈=en&product=3773655

וזה בסדר, יש שם בערך את כל הדרייברים, אבל לא את כל התוכנות המגניבות שבאו עם הנייד... יש איזה דרך להשיג אותם?

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שבלחיצה על F11 בעליית המחשב אני ייכנס אליה...היא קיימת עדיין...

frustrated יחד עם הדרייברים חייב להיות גם את כל התוכנות שבאות עם המחשב כמו MEDIA CENTER וכל אלו חפש שוב אם לא שלח מייל לתמיכה של והם ייתנו לך קישור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנובו האלה... גנבים לא קטנים. מילא 26 יורו לישראל (אני יכול להבין אם הם מתעקשים על חברות שילוח/ביטוח משלוח/כל המסחרה הנ"ל) אבל 17$ דמי טיפול בתוך ארצות הברית? הרי את השדרוג עצמו הם מקבלים ממיקרוסופט בחינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...