שדרוג חינם לכל נייד לווינדוס 7 - בואו לבדוק אם גם לכם מגיע - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג חינם לכל נייד לווינדוס 7 - בואו לבדוק אם גם לכם מגיע

Access Denied

Recommended Posts

מדהים. כמה רעש עשתה בחודשים האחרונים על שדרוג חינם לוינדוס 7 בעלות משלוח (של כביכול 50 שקל שהתבררו כ50 דולר), כאילו היא היחידה שעושה את זה, והנה דל, בלי יותר מידי רעש, לא גובה אפילו שקל מלקוחותיה.

עוד דוגמא לשירות הנפלא של דל, ומנגד הבעייתי משהו של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שאלה לי לבעלי דל שקיבלו את העדכון או לכל היודעים דבר.

שקיבלתם את השדרוג ל WIN 7 אתם משתמשים באותו המס רשיון ששימש אתכם לויסטה? או שקיבלתם מס' חדש?

כי מאד מתמהמהים בשליחת המערכת ואני רוצה כבר להתקין הם פירסמו באתר את כל הדרייברים המתאימים.

אז אם אני אמור להשתמש באותו המס' אני אקח דיסק ממישהוא ואכניס את הרישיון החוקי שלי.

אשמח לתשובה!

תודה רן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע אם ה vostro 1220 זכאי לשדרוג חינם לWIN7?

אני עדיין לא קניתי, וזה מאוד חשוב לי, כי בנוטבוק קלאב מוכרים בלי ... או בתוספת של כסף מוכרים את הויסטה

ואני יכול לשדרג(רק לשדרג) לWIN7 דרך ארגון המורים ב100 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתם בחצי שנה האחרונה? :xyxthumbs:

יכול להיות שגם אתם זכאים לקבל שדרוג חינם לווינדוס 7 חינם!

-----------------------------------------------------------------

גם שהבטיחו "שדרוג חינם" גובים "רק" $50 "דמי טיפול"

-----------------------------------------------------------------

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון:

לכל בעלי היום קיבלתי את ערכת השדרוג עם שליח עד הבית.

כוללת בתוכה דיסק שדרוג ל 7 + דיסק תואמים וספר הדרכה.

שווה 50$ ?

אני בדיוק מתלבט אם להזמין ערכה. אני משתמש כבר בחלונות 7 מאז שקניתי את הHP הזה.

כמה זמן לקח ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה עצבים איתם! ממש עיצבנו אותי...

הזמנתי גם את העדכון ב 6/11, וכבר עודכן באתר שלהם שזה נשלח, והופיע tracking number של חברת UPS.

אחרי כמה ימים הופיעה באתר של UPS המילה exception, שזה אומר שיש איזה בעיה במשלוח. ולמרות שעודכן באתר של UPS שנעשו כבר הכנות בישראל לקבלת המשלוח, אחרי בירור די נרחב איתם, החבילה עדיין לא הגיעה אליהם, ואפילו לא יצאה מתחומי ארהב.

התקשרתי עשרות פעמים לשירות הלקוחות של (בארה"ב) עד שמישהו בגלל הבין מה אני רוצה וגם יכל לעזור לי (השאר פשוט העבירו אותי כלאחר יד, פתאום התחלתי להתגעגע לשירות לקוחות בישראל חחח)...עד שהגעתי לבחור שלמרות כל הנתונים אומר לי שהם בכלל לא שולחים את זה מחוץ לארהב, ובפרט לישראל. התחלתי להתווכח איתו שהמשלוח כבר יצא, כבר הם שילמו ל UPS עבור המשלוח, כבר יש לי מספר הזמנה מדל על החבילת העדכון, אבל הוא המשיך להתווכח איתי שהם לא שולחים לישראל. התעצבנתי עליו ממש עד שהוא העביר אותי למנהל שלו שאישש את מה שהוא אמר שהם לא שולחים לישראל :(

כרגע המצב על הפנים.

החבילה כבר שבוע תקועה (והכי מצחיק שאני לא יודע אם היא בכלל יצאה מהמחסנים של , ואם היא הגיעה בכלל ל UPS, או תגיע בעתיד)...

דל לא יודעים כלום על זה ולא עוזרים בגרוש, וגם לא החבר'ה ביוון שלא יודעים יותר מדי על העניין....

הקיצור, נשארתי עצבני ובלי 7...:(

אם למישהו יש עצות (ובמיוחד לך, בתור אחד שקיבל את החבילת עדכון המ*דיינת הזאת, כבר יצא לי כל החשק מזה, נשיג את זה בדרך אחרת בסופו של דבר)...

זה ממש ממש יעזור. די נשבר לי הראש איתם, והקטע היותר מייאש פה, שאתה לא יודע למי לפנות, כי אפחד לא יודע אם הוא יכול לעזור לך (ושזה שהעברתי את האחריות לישראל בהחלט לא תרמה לעניין, בקושי רצו לעזור לי כי אמרו שתחומי האחריות של המחשב הם לא בתוך ארהב אלא בישראל....

אופפפפפפפפפ!

אני בשוק... לי קרה בדיוק אותו דבר! הזמנתי ממש מזמן את הערכת שדרוג מדל (הלפטופ נקנה בארה"ב) ועדיין כתוב לי exeption. בפירוט כתוב לי שזה נמצא בלוד... עוד לא דיברתי עם UPS. אשמח אם תעדכן אותי מה קרה עם זה בסוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי שווה 50$ ויש לי מערכת חוקית בלי לרדוף כל היום אחרי פריצות, מחיר של כזו ערכ הוא 530 ש"ח וכאן אתה מקבל גם דיסק עם כל הדרייברים המותאמים למחשב ול -7.

וזה לקח די הרבה זמן חודש וחצי עד שהגיע, לפחות עד פתח הדלת!

כן זה עם רשיון חדש S\N כלומר אתה בעצם מחזיר ב 2 מערכות הפעלה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח כן.

אפילו בספר ההדרכה רשום לך שניתן לבחור בהתקנה חדשה מ 0 אך היא תגרום למחיקת כל המידע ו ממליצה לעשות שדרוג, ושאתה מתחיל את ההתקנה הדיסק שואל אותך שדרוג או התקנה "נקייה".

אבל יש בעיה אחרתי שאל תשכח אותה על המחשבים של לרוב יש מחיצת שחזור שמותקן עליה והמצב שקורה הוא הפעלת המחיצה-->כלומר התקנת --> לאחר מכן התקנת ה 7.

אולי ינחו אותנו איכשהוא למחוק את השחזור להתקין 7 נקי ולעשות נק' שחזור מחדש זה יהיה מצויין!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...