רשת ה-UFI של הוט תושק ככל הנראה מחר, ה-21 לאוקטובר - עמוד 12 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשת ה-UFI של הוט תושק ככל הנראה מחר, ה-21 לאוקטובר

Nemesis

Recommended Posts

החבילה הכי משתלמת באופן כללי זה ה 32מגה כי אז מחליפים לכם את המודם ל DOCSIS3.0 חוץ מזה שזה טכנולוגיה חדשה , תמיכה במהירויות גבוהות ובלע בלעהעהע, יש משהו אחד שאתם לא יודעים.

בואו נגיד ככה שיש 4 קווים עכשיו כל קו הוא אמור להיות בסביבות 40 מגה לפחות, המודם החדש יוצא לבצע בדיקות מסויימות ולראות על איזה קו יש הכי פחות עומס ולהתחבר אליו או לעבור ממנו כשהוא מזהה שיש עומס, ככה תמיד תקבלו את המהירות המינימלית שזה לפחות 26+ אפשר להגיד 10% יותר או 10% פחות ככה באופן עקרוני עובדים.

באופן כללי למחיר זה יחסית שווה 600 שקל בערך, כי אתם תורידו משחקים HTTP וכו' בפחות מ 3 דקות לכמה גיג'ות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 274
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מעניין מתי התשתית תהיה מוכנה בבני ברק במרכז, אני עדיין בהתלבטות אם לעשות 12 MB או 16 MB תאכ'לאס יש הבדל של עוד חצי מגה מהירות שזה דיי משמעותי, אבל השאלה אם המחיר שווה את זה, אם ובמידה ואני ארצה להוריד תכנים (חוקיים כמובן) בכמות של GB'S

אבל ה UPLOAD ממש ממש בדיחה יחסית למהירויות כאלו, אם הם לא עשו חצי קו של סימטרי אז לפחות שליש או רביעית שזה מאוד משמעותי למהירויות כאלה.

לפי דעתי הסיבה הפשוטה מאוד היא, שהספקיות והתשתיות מפחדות שאנשים יתחילו לעשות מזה עסק ביתי כמו לפתוח שרת משחקים או שרת הורדות וכן הלאה...

אבל זאת רק השערה אישית שלי בלבד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החבילה הכי משתלמת באופן כללי זה ה 32מגה כי אז מחליפים לכם את המודם ל DOCSIS3.0 חוץ מזה שזה טכנולוגיה חדשה , תמיכה במהירויות גבוהות ובלע בלעהעהע, יש משהו אחד שאתם לא יודעים.

בואו נגיד ככה שיש 4 קווים עכשיו כל קו הוא אמור להיות בסביבות 40 מגה לפחות, המודם החדש יוצא לבצע בדיקות מסויימות ולראות על איזה קו יש הכי פחות עומס ולהתחבר אליו או לעבור ממנו כשהוא מזהה שיש עומס, ככה תמיד תקבלו את המהירות המינימלית שזה לפחות 26+ אפשר להגיד 10% יותר או 10% פחות ככה באופן עקרוני הוט עובדים.

באופן כללי למחיר זה יחסית שווה 600 שקל בערך, כי אתם תורידו סרטים משחקים HTTP וכו' בפחות מ 3 דקות לכמה גיג'ות.

lol , אתה אמיתי? להוציא 600 700 ש"ח בחודש על למשתמש ביתי נשמע לך "משתלם"? תהיה בריא ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lol , אתה אמיתי? להוציא 600 700 ש"ח בחודש על למשתמש ביתי נשמע לך "משתלם"? תהיה בריא ...

עזוב, אתה עוד לא הבנת שהדבר היחיד שהוא חושב עליו זה שיקח לו פחות זמן להוריד ולא על העובדה שגם אם יקח לזה קצת יותר זמן אז סבבה כי ממילא הוא צופה בהם בקצב הרבה יותר איטי מהקצב שבו הם יורדים למחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה700 ש"ח בחבילה של ה32MB שדיברתם זה ספק+תשתית, לא?

בוודאי..

אגב, מעבר לזה שזה יקר בכלליות, בחישוב של ש"ח מול Mb ה32 היא גם הכי פחות משתלמת, זה יוצא כמעט 22 ש"ח לmb

כשכל שאר החבילות נעות בין 12-16 ש"ח לmb.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן. אין לי מושג מה הוא רוצה ...

אגב, מעבר לזה שזה יקר בכלליות, בחישוב של ש"ח מול Mb ה32 היא גם הכי פחות משתלמת, זה יוצא כמעט 22 ש"ח לmb

כשכל שאר החבילות נעות בין 12-16 ש"ח לmb.

+1 :xyxthumbs:

אתה מבין הבודדים שראיתי שעושה חישוב פר מגהביט , זה יפה לראות שיש עוד אנשים שעושים את החישוב הזה.

בבית של ההורים שלי יש להם 3מגה שיוצא להם איזה 44 ש"ח למגה (ספק+תשתית) כשבחישוב קליל במעבר ל12 מגהביט הם ישלמו כ14 ש"ח פר מגהביט

זה הבדל משמעותי ביחס של עלות/תמורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כמה ימים שדרגתי ל 12/1,

האמת שלא ידעתי אם הם באמת יצליחו לעמוד בקצב הזה או שבשעות העומס יהיו לי בעיות (כמו שמיליון אנשים אמרו לי שזה מה שיקרה)

בינתיים אחרי כמה ימים אני מוריד קבצים מאתרים על 1.4 MB דיי קבוע

בטורנטים לא יוצא לי להגיע למהירויות האל מאז שזרקו אותי מ TorrentLeach ככה שלא יצא לי לראות מהירויות גבוהות

אגב גם ה Upload לא מאכזב ועומד על 130kb

וכל זה במחיר של החבילת 5/512 שהייתה לי לפני

לכל מי שעוד לא עשה את זה נראה שהמעבר ל UFI שווה ביותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ יש לך בעיה של ניתוקים במקרה? ביומיים האחרונים היו לי 3-4 ניתוקים, ואני די בטוח שזה בגלל HOT כי הנורות במודם שאמורות להיות דלוקות נכבו, זה מסתדר אחרי 2-3 דקות אבל קורה לעיתים תכופות מדי לטעמי ..

(אני גם על אותה חבילה כמו שלך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספיישל בשבילך:

שרת ניוז - SSL אירופאי של Astraweb

תוכנה - SABnzbd

ספק - אורנג'

תשתית - הוט

מהירות - 12 מגה בהוט אבל רק 10 מגה באורנג' (כי עוד אין מחיר לUFI) ככה שקח בחשבון מהירות מקסימלית של 10240Kbps

מהירות חיבור בודד - נע בין 50 ל160, להערכתי ממוצע של 90KBps

מהירות 20 חיבורים - 1200KBps (ניצול מלא של רוחב הפס)

בקיצור, באורנג' עם 20 חיבורים המהירות המקסימלית שתוכל לנצל היא 16 מגה ועם 50 חיבורים(GN למשל) אני מעריך שתוכל לנצל גם 32 מגה. אני לא מכיר שרת ניוז שנותן לך יותר מ50 חיבורים ולדעתי אצל הספקיות האחרות המצב הוא לא יותר טוב אלא להפך.

גם אני בספקית ORANGE ולא מעוניין להחליף, כמה שאלות בחבילת ה-10 מגה אתה מקבל UPLOAD של 0.8מגה (10 של NGN) או 1מגה (12 של UFI)?

האם אתה נתקל בבעיות בגלל שמהירות החבילות לא חופפות ? (בזמנו כשרציתי לקחת 10 מגה במקום 5 כשעוד חשבתי שNGN יגיע בקרוב לחיפה, המליצו לי להישאר ב-5 עד שיגיע 10 כי זה יכול ליצור בעיות, מה שאולי חרטא אולי לא).

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו הצליח לקבל הצעה ללא התחייבות מאיזשהו ספק?

יש לי תשתית של עם התחייבות לשנה (300 ש"ח דמי יציאה). אני בבזק בינלאומי כבר כמה שנים ודי מרוצה, אבל להתחייב לשנה וחצי עם קנס של יתרת תשלום במקרה התנתקות נראה לי ממש לא שפוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...