רשת ה-UFI של הוט תושק ככל הנראה מחר, ה-21 לאוקטובר - עמוד 11 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשת ה-UFI של הוט תושק ככל הנראה מחר, ה-21 לאוקטובר

Nemesis

Recommended Posts

לא יותר מידי, אתה יכול לספור את כמות האנשים שקנו 100MBIT על יד אחת(בדיוק), בין לאומי פשוט הם הספקית הכי מסקנה מבחינת רוחב פס מול HOT, ומול עצמה.

NV מובילה בהפרש עצום, ואחרי 012 עם רוחב פס לא מועט. חבל ששני הספקיות האלה גרועות בהרבה מבחינת רוחב פס לחו"ל יחסית ל014...

זה נשמע די מטופש מצידם שרוחב הפס מול מגביל אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 274
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא הייתה פעם איזה כתבה שבזק עצמם יהיו גם ספק אינטרנט? נוסף להיותם ספק תשתית?

אגב התחייבויות גם אני בדילמה.

שבוע הבא נגמרת לי ההתחייבות של ה ADSL מול ואני משלם כרגע 88ש"ח לתשתית בלבד (5מגה)

אם אני ימשיך בלי התחייבות זה יהיה 102ש"ח,אם נחדש את ההתחייבות סביר שיירד ל80ש"ח (כי עכשיו אפשר "לאיים" לעבור לכלבים).

מצד שני כבר אכלתי חרא עם בכבלים לפני 4שנים והצטערתי כל יום שהתחברתי אליהם.

מצד שלישי אולי עד היום הם השתפרו ושווה לנסות אצלם חודש-חודשיים ללא התחייבות כשתהיה פה תשתית UFI (כי אין פה עדיין NGN)

עזרה? :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו מבעלי הUFI ניסה אותו בשימוש בUSENET?

כן.

אתמול בלילה היתה הפעם הראשונה והאחרונה עד כה שבה לא קיבלתי את מלוא רוחב הפס אבל אני מאמין שמקור הבעיה הוא ברוחב פס לא מספק של אורנג', מעבר לזה אני תמיד מגיע למקסימום.

20 חיבורים לשרת האירופאי של Astraweb, לא בדקתי מה המקסימום שאפשר להגיע אליו בחיבור בודד.[br]פורסם בתאריך: 25.10.2009 בשעה 23:00:54

+1

:xyxthumbs:

אז בעיקרון עד 16 מגה אין צורך להחליף מודם, מקסימום גם אם תאלץ להחליף זה לא אמור לעלות לך כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא ש HOT טוענים שרק תשתית UFI מסוגלת לאפשר מהירות שכזו (יותר נכון התומך שענה לי - "הקלקתי במחשב"... "באיזור שלך לא נפרסה התשתית"). :s07:

ציינתי בפני הבחור שתשתית DOCSIS 1.1, על הנייר, אמורה לאכול עד 9 מגהביט באפסטרים, ועד כ 50 מגהביט בדאון. לא אמורה להיות שום בעיה לחבר אותי לשירות במהירויות שכאלה, כמו כל משתמש אחר.

סתם הקטנת ראש מטופשת שתעלה בהמתנה מיותרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש, NuNaTaK... משרד התקשורת נותן את הטון בענייני ההגבלות וההיתרים לספקי התשתית, האינטרנט והסלולר. אע"פי שהטכנולוגיה מאפשרת, אף ספקית תשתית לא תתחיל לאפשר מהירויות תעבורה מקסימליות. על אחת כמה-וכמה לא , שמסרסת את כל השוק עם נושא ה UPLOAD כבר מתחילת שנות ה 2000, רק בכדי לשמר את הפתרונות הותיקים והיקרים שלה לעסקים, כדוגמת הנל"ן וה F.R.

התירוץ התורן למצב ה UPSTREAM - "אין ביקוש".

תופעת ה "Price Discrimination" במיטבה, הבאה למנוע מהשוק העסקי ליהנות מטכנולוגיות (יעילות, זולות וקלות לתחזוקה) המוצעות כבר שנים עבור השוק הפרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח אם כל מי שניסה יכתוב מי הספק שלו,באיזה מהירות הוא מחובר וכמה הוא מוריד בפועל.

ספיישל בשבילך:

שרת ניוז - SSL אירופאי של Astraweb

תוכנה - SABnzbd

ספק - אורנג'

תשתית - הוט

מהירות - 12 מגה בהוט אבל רק 10 מגה באורנג' (כי עוד אין מחיר לUFI) ככה שקח בחשבון מהירות מקסימלית של 10240Kbps

מהירות חיבור בודד - נע בין 50 ל160, להערכתי ממוצע של 90KBps

מהירות 20 חיבורים - 1200KBps (ניצול מלא של רוחב הפס)

בקיצור, באורנג' עם 20 חיבורים המהירות המקסימלית שתוכל לנצל היא 16 מגה ועם 50 חיבורים(GN למשל) אני מעריך שתוכל לנצל גם 32 מגה. אני לא מכיר שרת ניוז שנותן לך יותר מ50 חיבורים ולדעתי אצל הספקיות האחרות המצב הוא לא יותר טוב אלא להפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...