רשת ה-UFI של הוט תושק ככל הנראה מחר, ה-21 לאוקטובר - עמוד 8 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשת ה-UFI של הוט תושק ככל הנראה מחר, ה-21 לאוקטובר

Nemesis

Recommended Posts

• תגובות 274
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה תצטרך מודם ולשלם על התקנה ראשונית שאם תתמקח אולי תוכל לקבל בחינם, 12 מגה ללא התחייבות עולה 119 ש"ח בחודש.

המודם מתחבר לשקע של , אם אין לך שקע אז המתקין יכין לך.

יש לך מושג מחירים בערך של התקנה כזאת?

אני אנסה להתקשר להוט אבל בכל זאת שואל פה כי הם עונים אחרי שנה ואין לי זמן באמצע עבודה להמתין להם יש לי לקוחות משלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מצפה שהם יחכו עד שהפרסה תסתיים בכל חור נידח, ורק אז יתחילו למכור את השירות לומרות שבהרבה מקומות הם יחלו כבר להתחיל להרוויח מזמן. למעשה הם בכלל לא חייבים לעשות תשתית לכל מקום, אז תגידו תודה שפרסו אצלך כבלים/ADSL ואתה לא צריך להשתמש בDial Up/רשת סלוארית כמו שמקובל בחורים נידחים במדינות מפותחות.

אתה רציני? השירות לא זמין באיזורים נרחבים, בנהם ערים "נידחות" כמו ת"א - על מה אתה מדבר?! :o[br]פורסם בתאריך: 25.10.2009 בשעה 09:49:24

בדיקת "גלובס" במוקדים של 14 חברות (22/10/2009)

מקור: עיתון "גלובס"

בדיקת "גלובס" במוקדים של 14 חברות מגלה פערים משמעותיים בין זמן ההמתנה למוקד שירות הלקוחות למוקד המכירות.מהבדיקה עולה כי בחב' בינ"ל,הניצבת במקום 5 בדירוג,זמן ההמתנה במוקד השירות עומד על 02:00 דק' ואילו זמן ההמתנה במוקד המכירות 01:13 דק'.

מחירי ספקיות האינטרנט לתשתית HOT (22/10/2009)

מקור: עיתון "כלכליסט"

בעקבות השקת האינטרנט המהיר של HOT,שבה היא תציע מהירויות של עד 100 מגה,פרסמו ספקיות האינטרנט את תמחור חבילות הגלישה שציעו על גבי התשתית החדשה.כך,חבילת 12 מגה למשל,מתומחרת בבזק בינ"ל ב-94.9 ש',לעומת 74.95 ש' בנטוויז'ן ו-74.9 ש' ב-012 סמיי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו מה הולך עם אורנג', הם לא מציעים אף אחד מהחבילות הגבוהות , ואין שום ספק נורמלי שלא חוסם טורנטים, יש לי אורנג' וגם ברק ובברק 10 מגה ולא מגיע בכלל ל 200 באותו טורנט, כשאני סוגר את היוטורנט ומתחבר לאורנג' ומתחיל מחדש זה קופץ בקפיצות של 150+ קילובייט עד שהוא מגיע ל 1.25-1.28 , אוף אני רוצה רק אורנג'. שיציעו כבר חבילות !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך חבילת GAMER ? אם לא. תתקשר ותתלונן, שיאשרו לך "חד פעמים/במחיר מיוחד/שקר כולשהו" להשתמש בחבילה הזאת ותראה איך המצב משתפר(בהנחה שמקודם הטורנטים עבדו לך מצויין).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו מה הולך עם אורנג', הם לא מציעים אף אחד מהחבילות הגבוהות , ואין שום ספק נורמלי שלא חוסם טורנטים, יש לי אורנג' וגם ברק ובברק 10 מגה ולא מגיע בכלל ל 200 באותו טורנט, כשאני סוגר את היוטורנט ומתחבר לאורנג' ומתחיל מחדש זה קופץ בקפיצות של 150+ קילובייט עד שהוא מגיע ל 1.25-1.28 , אוף אני רוצה רק אורנג'. שיציעו כבר חבילות !

גם אני באותו מצב כמוך, כרגע באורנג' ומוכן להתחבר רק לאורנג'/אקספון ואף אחת מהן עוד לא פירסמה מחירים.

אפרופו אורנג', שמעתי על זה מאנשים אחרים אבל הרגשתי את זה על בשרי רק אתמול בלילה: בשעות העומס אין להם מספיק רוחב פס, ביוזנט עם 20 חיבורים הצלחתי להגיע למהירות מקסימלית של 500KBps. אז אולי הם לא מגבילים, אבל בהחלט ניתן לומר שאין להם רוחב פס מספק. בפעם הבאה שזה קורה אני אתקשר להתלונן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך חבילת GAMER ? אם לא. תתקשר ותתלונן, שיאשרו לך "חד פעמים/במחיר מיוחד/שקר כולשהו" להשתמש בחבילה הזאת ותראה איך המצב משתפר(בהנחה שמקודם הטורנטים עבדו לך מצויין).

התקשרתי ואין להם שום גיימר ושום נעלים. כל פעם גם אמרו לי משהו אחר.

הבחור ממחלקת השידרוגים פשוט פרש והעביר אותי לשירות הלקוחות, עלק תמיד הם אומרים לי מהירות טסה ("מה זה בדיוק מהירות טסה") אני מסביר לו שבאורנג' זה "טס" כן עם כנפיים על 1.28 מקס בשניות ובברק הוא לא מתפקד ולא מגיע יותר מ 200 אחרי 5 דקות גם. לפי דעתי זה אפילו לא טיסה, לא המראה ולא מטוס , רק משהו דימיוני עם המילה "טס" "לטוס".

אם ברק אמיתי באמת היה זז כמו האינטרנט שלהם היינו יכולים לתפוס ברקים.

גם אני באותו מצב כמוך, כרגע באורנג' ומוכן להתחבר רק לאורנג'/אקספון ואף אחת מהן עוד לא פירסמה מחירים.

אפרופו אורנג', שמעתי על זה מאנשים אחרים אבל הרגשתי את זה על בשרי רק אתמול בלילה: בשעות העומס אין להם מספיק רוחב פס, ביוזנט עם 20 חיבורים הצלחתי להגיע למהירות מקסימלית של 500KBps. אז אולי הם לא מגבילים, אבל בהחלט ניתן לומר שאין להם רוחב פס מספק. בפעם הבאה שזה קורה אני אתקשר להתלונן.

לא העומס זה מהוט, ברגע שתתנתק מהחייגן תראה שמהאתר של הוט אתה תקבל את המהירות המוגבלת הזאת.

עכשיו השאלה האמיתית זה אם מישהו פה עם ב 12 או 16 מגה ומוריד מקס מיוטורנט Tl וכו' ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שידרגתי ל12Mb, יוצא לי 120 ש"ח להוט + 75 ש"ח לנטויזן = 195 ש"ח לחודש.

זה בדיוק מה ששילמתי מקודם על מהירות 5Mb, ההבדל היחיד הוא שעכשיו אני מחוייב גם להוט וגם לנטויזן לשנה+, נו שויין.

איזה כיף שהUFI כבר פרוס בנשר.. זה ממש תענוג להסתכל על jdownloader ולראות 1500KB מהירות הורדה :D

(אגב, נאלצתי להתנתק מאקספון ולהתחבר לנטויזן, החבילה הכי מהירה של אקספון זה 10 וב140 ש"ח לחודש .. טוב שלא הייתה לי התחייבות אליהם.)

* מוריד על קרוב למקסימום גם מTL אגב, 1300-1400

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אני ללא מחוייבות לא אוהב מחוייבויות בשום מקום.

קודם כל תסבירו לי מה זה הגיימר בברק, זה אומר עדיפות QOS מה שאומר בלי TRAFFIC SHAPING כאמור כן, עכשיו השאלה זה גם כולל אייפי קבוע כי זה אומר שיהיה לכם תיעדוף רק עם אייפי ספציפי, כל זה אמור לעלות כסף כי אייפי קבוע לא חינם, אולי התיעדוף עצמו אמור להיות חינם אבל לא האייפי עצמו.

אז מי שיש לו 013 -ברק בתיעדוף "גיימר" בעסקי משתמשים במילה תיעדוף , בפרטי משתמשים בגיימר.

זה עוזר ? אתם משלמים אקסטרה ? דברו הסבירו שאני יידע מה לדבר איתם. מה שאמרתי לכם בהתחלה זה מה שהתומך טכני אמר לי אבל הוא לא היה בנוי על זה והוא לא בטוח, אז תסבירו תגידו מה שאתם יודעים שנוכל לפנות למיקום הנכון בבעייה.

לפי מה שאני רואה נטוזיון לא עושה TRAFFIC SHAPING יותר ? אם מוריד לך על מקסימום ב 12מגה מ TL זה אומר שאין הגבלה כמו שאר אורנג' ואקספון.[br]פורסם בתאריך: 25.10.2009 בשעה 13:54:20

שידרגתי ל12Mb, יוצא לי 120 ש"ח להוט + 75 ש"ח לנטויזן = 195 ש"ח לחודש.

זה בדיוק מה ששילמתי מקודם על מהירות 5Mb, ההבדל היחיד הוא שעכשיו אני מחוייב גם להוט וגם לנטויזן לשנה+, נו שויין.

איזה כיף שהUFI כבר פרוס בנשר.. זה ממש תענוג להסתכל על jdownloader ולראות 1500KB מהירות הורדה :D

(אגב, נאלצתי להתנתק מאקספון ולהתחבר לנטויזן, החבילה הכי מהירה של אקספון זה 10 וב140 ש"ח לחודש .. טוב שלא הייתה לי התחייבות אליהם.)

* מוריד על קרוב למקסימום גם מTL אגב, 1300-1400

יא מצחיק, לא עדיף לך עוד 29 שקל בשביל 16 מגה ?? כלומר זה 4מגה יותר בשביל 40 שקל אם לא בסך הכל, ועוד אני השגתי את זה ללא מחוייבות, חבל, פשוט חבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל על מה בדיוק? ::)

זה עוד 500 ש"ח בשנה על תוספת מהירות שהיא לא כזו משמעותית בעיניי. לעומת זאת להמשיך לשלם בדיוק מה ששילמת עד היום ולקבל פי 2.5 .. זה כן. אז לשאלתך - לא, זה לא יותר משתלם מבחינתי.

ואיפה בדיוק "השגת" את החבילה ללא התחייבות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שלאקספון אין חבילות גבוהות במחירים סבירים

כשיתאפשר לי להתחבר למהירות 10Mb ב- NGN(מחוייב לבזק כולה לעוד חודשיים, אבל ככל הנראה אני לא אעבור להוט, למרות שאני גר בחיפה וזמין פה ה- UFI) אעבור מהם לבזק בינלאומי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל על מה בדיוק? ::)

זה עוד 500 ש"ח בשנה על תוספת מהירות שהיא לא כזו משמעותית בעיניי. לעומת זאת להמשיך לשלם בדיוק מה ששילמת עד היום ולקבל פי 2.5 .. זה כן. אז לשאלתך - לא, זה לא יותר משתלם מבחינתי.

ואיפה בדיוק "השגת" את החבילה ללא התחייבות?

מחזק.

אני משלם את אותו מחיר ששילמתי על 5 מגה ומקבל 12 וגם זה יותר ממספיק עבורי, גם בתוספת של 20 שקלים בחודש לא הייתי משדרג ל16 כי אין בזה תועלת עבורי.

אפילו יוצא בעצם שאני משלם 10 שקלים פחות כי בהוט הייתי במבצע של שלושה חודשים חינם ואחר כך 120 ש"ח, עכשיו אני משלם 109 ש"ח.

לא בעיה להשיג ללא התחייבות. בהוט זה תוספת של 10 שקלים ובאורנג'/אקספון זה סטנדרט.[br]פורסם בתאריך: 25.10.2009 בשעה 15:04:04

חבל שלאקספון אין חבילות גבוהות במחירים סבירים

כשיתאפשר לי להתחבר למהירות 10Mb ב- NGN(מחוייב לבזק כולה לעוד חודשיים, אבל ככל הנראה אני לא אעבור להוט, למרות שאני גר בחיפה וזמין פה ה- UFI) אעבור מהם לבזק בינלאומי

תנסה את אורנג', 10 מגה ב95 שקלים ללא התחייבות.

אם יש לך UFI זמין חבל לחכות לNGN.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...