רשת ה-UFI של הוט תושק ככל הנראה מחר, ה-21 לאוקטובר - עמוד 7 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשת ה-UFI של הוט תושק ככל הנראה מחר, ה-21 לאוקטובר

Nemesis

Recommended Posts

נו? תתקשר ותשמע מה יש להם להציע לך...

תדגיש בפניהם שיש לך כוונה להתחבר לUFI כשהוא יהיה זמין באזור שלך ושאתה לא רוצה להתחייב לחבילה חדשה עכשיו...

לי מס' פעמים האריכו ב3 חודשים כל פעם במקום להכניס לי התחייבות חדשה לתקופה ארוכה יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 274
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוקיי אז בהוט 12 מגה עולה 119 ש"ח , 16 מגה עולה 149 ש"ח . (רק לשם השוואה ,על ה5 מגה שלי עכשיו אני משלם 109 ש"ח)

נטויז'ן עושה 12 מגה ב75 שקלים, ו16 מגה ב100 שקלים. 3 החודשים הראשונים ללא חיוב, ואז יש התחייבות לשנה ו3 חודשים. מוזר שעכשיו אני משלם 80 שקל על 5 מגה ,ו12 עולה 75 ש"ח .. לא יפה =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו פשוט דפיקה של אלה שאין באפשרותם להתחבר לשירות החדש בשל היעדר פריסת תשתית.

המצב הזה גם יכול להימשך חצי שנה בלי שינוי. הפתרון היחיד הוא ככל הנראה לסרס את עצמי לחבילת 1.5 או 2.5 עד שהשינוי יתאפשר. - מזל שאני לא בהתחייבות, לא אצל הספקית ולא אצל התשתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצב הזה ימשך עוד 3 שנים, עד שבזק יסיימו לפרוס את התשתית החדשה. בהוט זה יסתיים בעוד שנה וחצי.

לדעתי אם הוט/בזק יחשבו קצת יהיה להן כדאי להציע ללקוחות שהרשת החדשה עדיין לא זמינה עבורם חבילות מוזלות במחיר יחסי שהוא מקביל למחיר של הרשתות החדשות, זה בתמורה להתחייבות עד לפריסת הרשת החדשה במקום מגוריו של הלקוח + שנה נוספת. הרי ממילא אין פה עלויות נוספות שמצדיקות את המחיר הגבוה יותר ברשתות הישנות אלא שפשוט מדובר בחוסר ברירה, ככה הלקוחות יהיו מרוצים והחברות ירוויחו לקוחות עם התחייבות ארוכת טווח.

זה נכון במיוחד להוט שהרשת שלהם נפרסת בקצב הרבה יותר מהיר משל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הארכתי אתמול את החוזה עם HOT עד יעברו מספר חודשים ולקראת סוף השנה אתחבר ל-UFI.

טלוויזיה - בסיס(205ש"ח)+ממיר מקליט מג'יק (35 ש"ח)=240 ש"ח- אין התחייבות

אינטרנט - 7/700 - 3 חודשים חינם ולאחר מכן 140 ש"ח-התחייבות לשנה (כאמור אני מתכנן אחרי 3 חודשים לעבור ל-UFI שבע"ה יגיע כבר לתל אביב).

טלפון - 3 חודשים חינם ולאחר מכן 60 ש"ח - אין התחייבות

==========================================================================

יש להם גם חבילת טריפל זולה אבל זה מסוכן כי לעבור אח"כ מקו רגיל ל-UFI עלול לגרום לשבירת החבילה ולקנסות אז עשיתי ללא טריפל.

טריפל:

טלוויזיה - חבילת PREMIUM כל הערוצים+ממיר מג'יק עולים 224 ש"ח

אינטרנט - 7 מגה - 107 ש"ח

טלפון - 55 ש"ח

הטריפל הוא עם התחייבות ל-3 שנים ולכן זול יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו הפייבוריט NGN הזה של 014 זה רק ל-NGN או שאם יש לי גם UFI זה כולל?

פרייווט NGN לא קשור לא לNGN ולא לUFI

זה בכלל תעדוף כמו מסלול שנמצא בספקית שבמקום להתמקד בשרתי משחק ובפינגים שלהם הוא נותן לך לקבל את כל הרוחב פס לחו"ל

לא משנה איפה אתה נמצא וכל עוד יש לך ב014 חבילה של 10 מגה ומעלה

רק תשים לב שאתה לא לוקח safenet בטעות כמו שקרה לי, אני עכשיו מתענה עם זה עד מחר שהשירות לקוחות יפתח ואני אוכל לבקש שיורידו את זה

זה דופק את כל התיעדוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^ אתה יכול לבדוק באתר של לפי שם ישוב.

יש לי כמה שאלות, אני גר בחדרה שהיא אחת משמונת הערים שנפרס בה הUFI (תודה לאל חשבתי שאחכה לNGN לנצח).

אני כרגע בבזק, במה כרוך המעבר להוט? אני ככל הניראה אצטרך מודם שלהם נכון? מישהו יודע את העלויות?

לגבי הPRIVATE NGN האם זה ודאי שזה תקף גם ללקוחות UFI? זה רשום איפשהו באתר שלהם? כי ניראה לי שזה אקסקלוסיבי לNGN, יהיה נחמד אם לא.

ועוד שאלה אולי קצת טיפשית אבל מעולם לא התחברתי לאינטרנט בכבלים, האם המודם מתחבר לממיר איכשהו? או לכבל RF? או שאולי מתחבר לקו הטלפון הרגיל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...