רשת ה-UFI של הוט תושק ככל הנראה מחר, ה-21 לאוקטובר - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשת ה-UFI של הוט תושק ככל הנראה מחר, ה-21 לאוקטובר

Nemesis

Recommended Posts

צר לי לקלקל לכולכם את החגיגה. עם כל הכבוד למהירויות המדהימות של ו-HOT, הרי שבאופן מעשי אין להן שום משמעות, במיוחד אם מדובר על חיבורים לחו"ל

...

ילמדו ללכת, במיוחד כאשר המחירים הם כאלה גבוהים.

בדיוק, לפני שאני רץ לקנות חבילות של 100 מגהביט, שיתנו לי את ה-2.5 מגהביט העלובים שאני משלם בעבורם כיום ללא טרפיק שייפינג ושאר טריקים מלוכלכים, אח"כ נדבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 274
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יופי, שלח לי 150 ש"ח וגם אני מוכן להתחייב לך שאני אספק לך רוחב פס של עד 5 מגהביט (גם אפס נכלל בזה, לא?), וה"עד" הזה לא אמור לכלול חסימות מכוונות של הספקית עצמה.

יש עסקה?, לא?, למה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קרה לך שקרס האינטרנט? זה בדיוק ה0 MB

מה עשית עם זה? כלום , הרי כולנו אוכלים את החרא הזה ולא עושים שום דבר כי אי אפשר בלי ...

תבדוק בכל הפירסומים שלהם שרשום "אינטרנט במהירות של עד 5MB" אם לך יש בעיה לקרוא את האותיות הקטנות עדיף שלא תחתום על חוזים לבד....

עריכה:

על חסימות מכוונות, חסימות פורטים וכד' אני מסכים שיש בעיה ויש בשביל זה שר תקשורת (שלא ממש איכפת לו)

אתה יודע למה אין עסקה? כי אני משלם סה"כ 30 ש"ח בחודש ומקבל במהירות של 64 מגהביט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי, שלח לי 150 ש"ח וגם אני מוכן להתחייב לך שאני אספק לך רוחב פס של עד 5 מגהביט (גם אפס נכלל בזה, לא?), וה"עד" הזה לא אמור לכלול חסימות מכוונות של הספקית עצמה.

יש עסקה?, לא?, למה?

אתה תספק לי את כל המהירות בהורדות מכל האתרים הגדולים/רפידשר ושות'/טרקרים פרטיים/יוזנט?

כי אם כן אני אשקול לעבור אליך, כי מבזק בינלאומי אני מקבל את כל המהירות תמיד מהאתרים האלה אבל זה עולה לי יותר מ150 (כולל התשתית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מדבר על תקלות שקורות, אני מדבר על חסימה מכוונת ע"י הספקיות.

ויופי, רשמו "עד"...לא אמרתי שהחוזה לא חוקי, אמרתי שלפני שיבטיחו לי 100 מגהביט (ואח"כ יגידו לי, אמרנו "עד") שיתנו לי את ה-2.5 שאני משלם עבורם ללא ה"עד".

אתה תספק לי את כל המהירות בהורדות מכל האתרים הגדולים/רפידשר ושות'/טרקרים פרטיים/יוזנט?

כי אם כן אני אשקול לעבור אליך, כי מבזק בינלאומי אני מקבל את כל המהירות תמיד מהאתרים האלה אבל זה עולה לי יותר מ150 (כולל התשתית)

תקרא את הרשום מעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פספסת את הנקודה העקרונית שניסיתי להעביר,

דובר על זה שביצוע טריפיק שייפינג זה תקין לחלוטין מפני שהחברות כתבו בחוזה "עד מהירות X", נתתי דוגמה מופרכת שמדגימה בדיוק עד-כמה הטענה הזאת מגוכחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל בעל הגיון מבין בקלות מה עומד מאחורי זה

95% מהאנשים בכלל לא יודעים מה זה טרפיק שייפינג

אם ספקיות האינטרנט לא יפעילו סוג של טרפיק שייפינג, הן יתקשו לספק גלישה נורמלית (לא הורדות, גלישה) לאותם 95%

החיבור לחו"ל יקר מדי בשביל להרחיב אותו עד אין סוף (התוצאות הכספיות של חברות האינטרנט בארץ רחוקות מלהיות מדהימות)

מה אתה רוצה שיעשו? שיתחשבו ב5% על חשבון שאר ה95%?

אתה חושב שבשאר העולם מבטיחים מהירות X ולא עד מהירות X?

די להיות נאיבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה למכור חבילות מהירות יותר (על הנייר), אם ידוע לכל בעל הגיון כי אין ביכולתם של הספקיות לספק בפועל את המהירויות האלו?

יש לי 5 מגה כיום והיה לי 7 בעבר

בשימושים העיקריים שלי קיבלתי (ואני עדיין מקבל) את כל המהירות

אתה לא רוצה ספק אינטרנט, אתה רוצה שירות נל"ן שיבטיח לך מהירות

גם את זה אין בעיה לספק, רק תשלם

http://www.bezeqint.net/Page.aspx?cc=01030604

כי אנשים מטומטמים, והחברות רוצות להרוויח כסף

סבבה, אז תוריד פרק בסדרה שאתה אוהב ותחכה חצי שעה, אני מעדיף לחכות 7 דקות (ומטה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב לכל מי שמזלזל בprivate ngn של 014

אני בהחלט מקבל עכשיו מהירות גבוהה מאוד לחו"ל לעומת מה שהיה לי אצליהם ב5 מגה עם גיימר

מה שגם הם אומרים שבגלל שיש את הרשת הנפרדת אין צורך יותר במסלול ונראה שהם צודקים

רק מה שאני עשיתי את זה היום ואני עדיין מקבל משהו בין 4.5 ל5 מגה כי יש איזה בעיה עם התשתית תודות להוט המטומטמים שכשהם התקינו את הטלפון שלהם אז הם עשו קומבינות עם השקעים ועכשיו צריך לחכות לעוד טכנאי שיבדוק את זה

שמעו גם לי נשמע תמוה שמאיפה לעזאזל הם יכולים לתת לכל אחד רוחב פס מלא לחו"ל אבל הרגע בדקתי ואני באמת מקבל מהירות מטורפת בהורדה ישירה בלי ריבוי חיבורים (פלאשגט למשל) יעני רק פיירפוקס רגיל

כאני אתקן את הבעיה וה10 מגה יעבוד כמו שצריך(מקווה שכבר מחר) אני אדווח אם אני מקבל מהירות מלאה גם ב10 מגה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...