רשת ה-UFI של הוט תושק ככל הנראה מחר, ה-21 לאוקטובר - עמוד 4 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשת ה-UFI של הוט תושק ככל הנראה מחר, ה-21 לאוקטובר

Nemesis

Recommended Posts

• תגובות 274
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סוף סוף, תוך חצי שנה הוכפלה מהירות האינטרנט בארץ פי 10 והגיע אם לא עקפה את רוב המדינות המערביות, גם המחירים בכלל לא רעים, עכשיו רק צריך לטפל בעניין של תקשורת לחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחלה הם ידאגו וישקיעו הרבה כסף שזה יעבוד טוב לראשונים שעושים את זה - ככה הם ירוצו לספר לכולם ויספרו דברים טובים לכל מי שישאל אותם (בדיוק מה שקורה פה).

זה לא רק שכרגע אף אחד לא מחובר, אלא שבסבירות גבוה הם עוקבים אחרי זה ודואגים שיהיה כמו שצריך. כמה חודשים כאלו וזה משתלם פי כמה מהפירסומות.

אולי מעכשיו כדאי שייספקו לנו "עד 12 מגה" ואנחנו נשלם "עד 150 שקל" :) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שמסתובב כאן יותר מכמה חודשים יודע שבזב"ל היו יקירי הפורום עד לאחרונה -- המהירות היתה מהירות, ההורדות רצו וכולם היו מרוצים ורצו לספר לחבר'ה. מי שיחפש אחרוה בפורם יראה המלצות גורפות על בזב"ל לעומת ה-ISP האחרים. והיום -- אחרי שכל העולם ואישתו נטשו את שאר ה-ISP ועברו לבזב"ל -- הפתעה -- המהירות זה לא בדיוק מהשהובטח, ההורדות מחו"ל זוחלות וגם בבזב"ל יש את כל שאר המחלות שהיו בשאר ה-ISP. אז עכשיו הלהיט הוא PRIVATE NGN ועל מנת לקדם את זה חייבים שזה יעבוד ויעבוד מהר ויעיל. אבל כדאי להיות סבלנים -- אני נותן לזה כמה חודשים ואח"כ נראה מה יהיה שם באמת אחרי שה-NGN יהיה זמין באופן קצת יותר נרחב ויותר לקוחות יעברו, אחרי שיחתמו על ההתחיבות המתאימה, ל-PRIVATE NGN.

ועוד נקודה למחשבה -- זה אולי יפתיע חלק מכם, אבל ה-ISP הן בסופו של דבר חברות מסחריות, חלקם בורסאיות והמטרה שלהם היא לא לספק חיבורי אלא לספק חיבורי ובאמצעות זה להרוויח כסף. ובכדי להרוויח כסף צריך לקוחות, שיווק ולפעמים קצת עיגול פינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שמסתובב כאן יותר מכמה חודשים יודע שבזב"ל היו יקירי הפורום עד לאחרונה -- המהירות היתה מהירות, ההורדות רצו וכולם היו מרוצים ורצו לספר לחבר'ה. מי שיחפש אחרוה בפורם יראה המלצות גורפות על בזב"ל לעומת ה-ISP האחרים. והיום -- אחרי שכל העולם ואישתו נטשו את שאר ה-ISP ועברו לבזב"ל -- הפתעה -- המהירות זה לא בדיוק מהשהובטח, ההורדות מחו"ל זוחלות וגם בבזב"ל יש את כל שאר המחלות שהיו בשאר ה-ISP. אז עכשיו הלהיט הוא PRIVATE NGN ועל מנת לקדם את זה חייבים שזה יעבוד ויעבוד מהר ויעיל. אבל כדאי להיות סבלנים -- אני נותן לזה כמה חודשים ואח"כ נראה מה יהיה שם באמת אחרי שה-NGN יהיה זמין באופן קצת יותר נרחב ויותר לקוחות יעברו, אחרי שיחתמו על ההתחיבות המתאימה, ל-PRIVATE NGN.

ועוד נקודה למחשבה -- זה אולי יפתיע חלק מכם, אבל ה-ISP הן בסופו של דבר חברות מסחריות, חלקם בורסאיות והמטרה שלהם היא לא לספק חיבורי אלא לספק חיבורי ובאמצעות זה להרוויח כסף. ובכדי להרוויח כסף צריך לקוחות, שיווק ולפעמים קצת עיגול פינות.

מסכים ב-100%.

השאלה היא אם עכשיו המקום ה"בלתי מעורער" של בבזב"ל נלקח ע"י ספקית אחרת... ממש בימים אלה מסתיימת ההתחייבות שלי איתם, ואני שוקל להתחבר לספק אחר.

המלצות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ לא.

התקשרתי בדיוק עכשיו לשניהם לברר, באקספון הנציגה ענתה לי ב"מה זה UFI??" והחבילה הכי גדולה שלהם בHOT זה חבילה של 10Mb

ואין לה מושג מתי יהיו .. כנ"ל לגבי אורנג' .

אז חוץ מנטויזן ובז"בל, שלשניהן אני ממש לא מעוניין לעבור למי יש חבילות על הUFI? :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגבעתיים אין NGN ואין UFI

נמשיך לשלם המון כסף על חיבור של 5 מגה :'(

בחלק גדול מהמדינה אין - גם פה בצפון, מדהים שמשיקים שירות בככזה רעש וצלצולים שלא זמין לחלק גדול מתושבי המדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי אנשים סוף סוף בפעם הראשונה בלי מאיץ הורדות אני מוריד משרת שיש לו פינג של 200, קובץ במהירות של 1.2 מגה בייט לשנייה!

איזה חזק הprivate ngn הזה

יאללה בואו נאסוף תרומות ל014 כדי שלא יגמר להם התקציב לרוחב פס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...