Logitech G500 - סקירה ראשונית... - עמוד 3 - ביקורות ומדריכי גולשים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Logitech G500 - סקירה ראשונית...

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הX8 נראה לי מסורבל , צריך לראות אותו בעיניים ולהרגיש בידיים...

הממבה ממש לא מצדיקה את המחיר , חשבתי בעבר ללכת על הG7 אבל למרות שיש לו ספייר , אתה מבלה את זמנך ובלהחליף כל הזמן...

האמת שאני ממש צריך עכבר חדש , אני מתלבט בין לרכוש את הG500 שיש לו ביקורות חמות לבין הCoolerMaster Sentinel Advance שגם מגיע עם ביקורות חמות אבל מושק בעוד מס' ימים ואין אותו עדיין בארץ (גם לא ידוע אם יהיה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא שיפרו מאוד את הX8 דווקא בגלל שגלגול הקודם הוא(סיידוונדר הישן) היה מאוד גדול לרוב האנשים!

[br]פורסם בתאריך: 7.10.2009 בשעה 23:31:36

עשיתי סקר שוק מקיף לפני כמה חודשים שעוד לא יצא הG500 אבל שוב אני לא מחפש עכבר חוטי.

אני הכי התרשמתי מה X8 והG9X (לא יודע עם הוא זמין בארץ בכלל לא הG9 )

שהשני הוא חוטי

ד"א המחיר גם יחסית טוב לעכבר אלחוטי http://www.noacomp.co.il/Product.aspx?productid=5195

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אפשר לגבות עליהם יותר כסף.

שלא תבין אותי לא נכון, ברור לחלוטין שהאופטי הבסיסי של לא קרוב לG500 ובמשחק למי שמשחק עם G500 יש יתרון ברור אבל שחקן טוב יסתדר יופי גם עם העכבר הפשוט יותר...

המ"מבחן" שעשיתי אינו מדוייק או נכון, זוהי ממש לא הדרך להשוות עכברים

צודק.

כי קשה להשוות, יכול להיות שבאותו יום תקום על צד שמאל ואתה תהייה אפס אפילו עם מוצרי הגיימינג הכי טובים...

קיצר, בתחום של הביצועים הבנתי שאני צריך להחזיק איתי את שאר המתחרים של ה-G500 בכדי לתת ביקורת עליו. :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק.

כי קשה להשוות, יכול להיות שבאותו יום תקום על צד שמאל ואתה תהייה אפס אפילו עם מוצרי הגיימינג הכי טובים...

קיצר, בתחום של הביצועים הבנתי שאני צריך להחזיק איתי את שאר המתחרים של ה-G500 בכדי לתת ביקורת עליו. :smile1:

כל מילה בסלע :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הת'רד-העלית שאתה לא יודע מה הכפתור באמצע עושה, ושהגלגלת מחליקה במשחקים.

כמו ב G9 ו G9X, הכפתור משנה את הגלגלת ממצב גולש (לדפי אינטרנט) למצב קשיח, לדוגמה שצריך להחליף נשקים בדיוק. (וזה מבוסס על מה שקראתי על העכבר באתר של לוג'טיק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ביקורת מקיפה עליו בGURU3D , הם רושמים שבמחיר שלו הוא נותן תמורה כמו עכברים שעולים פי 2 ממנו.

התוכנה והדרייברים שלו מעולים ונותנים גמישות רבה בתכנות העכבר.

הקטע שהוא עולה 70 דולר שזה כמו הG500.

אני בספק אם הוא יעלה פחות מהG500 , הייבוא של לוג'יטק הרבה יותר מסיבי בארץ ולכן יותר קל לתמחר מוצרים במחירים תחרותיים.

אני מקווה שאני אטעה כי זה יכול להיות עכבר מעולה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע אני על MX500 מקרטע ואני לא רואה שום סיבה ליותר מ GM-M6800

ארגונומי, לא ממש צריך יותר עכבר 5 כפתורים והמחיר שלו כשליש מMX518

אחד קצת פחות מדיוק אחד קצת יותר מדיוק, משקולות, לדים, עוד DPI ועוד DPI ועוד כפתורים - שטויות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מי שמנצל את הכפתורים הנוספים ותמיד יש מי שמנצל את הEXTRA DPI שהעכבר יכול לתת

לא לזלזל

תעבוד שנים עם עכברים כגון MX518 ודומיו, תאמין לי שלא תבין אין עבדת על עכבר פשוט

בינתיים מחכה לפד, כרגע גם על השולחן, הG500 מראה דיוק ראוי לציון

מאוד נוח במשחקים ובמיוחד בסירטוטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...