מפרטים מומלצים [יולי/אוקטובר 2010] - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרטים מומלצים [יולי/אוקטובר 2010]

YairZ

Recommended Posts

• 1 חודש מאוחר יותר...
  • תגובות 95
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בתשובה לשאלותיך - לא ולא.

המפרטים כבר לא מעודכנים וייקח זמן, לדעתי הרבה, לפני שמישהו יתפנה לעדכן אותם. עצתי לך היא לפתוח שירשור בפורום כשבוע לפני מועד הרכישה, תקבלי הצעות יותר רלוונטיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

למה שייקח זמן עד שיעודכנו המפרטים? :nixweiss:

הפוסט הזה כבר בן חצי שנה, ואני חושב שמישהו (מנהלים אהמ אהמ...) צריך לקחת את האחריות ולעשות את זה...

פוסט מעודכן יחסוך הרבה עבודה לכל הנוגעים בדבר.

:jump:

מקווה שתהיה התייחסות מצד ההנהלה, ( או מישהו אחר :silly:) אביב.

נ.ב הפוסט הקיים מאוד עזר לי (בזמנו) וח"ח ( עצום) לSilencer tmpusr YairZ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מלבד להסכים אתכם אין לי הרבה מה לומר - המדור בהחלט דורש עדכון רציני ואני מקווה שאגיע לזה בקרוב.

זכרו שכולנו (כמעט) כאן בהתנדבות מלאה ועל חשבון זמננו הפרטי המאוד מוגבל ולא תמיד אנחנו מספיקים הכל.

אנא התאזרו בסבלנות ומי שלא יכול, מוזמן לפתוח ת'רד בפורום ונעזור לו כמיטב יכולתנו.

בינתיים אני נועל את הדיון כי באמת אין לא הרבה טעם (אולי מלבד לשחרר קצת קיטור מוצדק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שייקח זמן עד שיעודכנו המפרטים? :nixweiss:

הפוסט הזה כבר בן חצי שנה, ואני חושב שמישהו (מנהלים אהמ אהמ...) צריך לקחת את האחריות ולעשות את זה...

פוסט מעודכן יחסוך הרבה עבודה לכל הנוגעים בדבר.

:jump:

מקווה שתהיה התייחסות מצד ההנהלה, ( או מישהו אחר :silly:) אביב.

נ.ב הפוסט הקיים מאוד עזר לי (בזמנו) וח"ח ( עצום) לSilencer tmpusr YairZ.

וגם אם אתם לא רוצים לעדכן לא עדיף להוריד אותם?...

חבל להטעות אנשים

אתם רואים? קצת צועקים עלינו ואנחנו מתקפלים :kopfpatsch:

המדור עודכן כמעט במלואו - אתם מוזמנים לעבור עליו ולעזור לנו לשפר אותו.

הפעם נשתדל לעשות זאת בזמן אמת ככל האפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: מגניב!

here we go again

כמה הערות קטנות:

את המאווררים אני מציע להחליף מה-S-Flex ל-Slip Stream שזול ממנו בחצי, או לחילופין לעלות רמה וללכת על ה-B12\S12 של נוקטואה.

וגם -

ראיתי שבחלק מהמפרטים מככב גוף הקירור של נוקטואה, ה-SE.

למרות החיבה העזה שיש לי לנוקטואה, והשקט והקירור שהוא מספק, הוא עדיין יקר ללא הצדקה בשביל משתמש רגיל.

במועד הכתיבה המקורי עוד לא הייתה גירסת Mugen שתמכה בתושבת החדשה של , היום יש, והיא גם יותר זולה מהנוקטואה.

קישור לנתוני שקט וקירור של השניים:

http://www.silentpcreview.com/article850-page5.html

http://www.silentpcreview.com/article961-page5.html

הקישורים מראים שה-Mugen משמעותית יותר שקט, וזה עוד לפני גירסת ה-SE2 שבה מגיעים שני מאווררי נוקטואה על ה-NH-U12P ובכך הופכים אותו לרועש עוד יותר מאשר בביקורת המצורפת.

לכן לדעתי מלבד אנשים שחותרים ל-OC כבד אין לאיש סיבה להעדיף את הנוקטואה על ה-mugen 2 rev.B, ואני מציע לשנות את המפרטים בהתאם.

נקודה נוספת היא ספק הכוח, במפרטים מופיע לא מעט ה-M12II של סיסוניק, שאמנם תותח אבל למשתמש מהשורה שלא מחליף חלקים וכנראה גם לעולם לא יפתח את המחשב, לקנות ספק מודולארי (למרות יתרונותיו) זה קצת ביזבוז כסף.

they'll never know the difference

לדעתי ה-S12II יספיק במפרטים להמונים.

לא עברתי עדיין על כל המפרטים, אבל בסה"כ בינתיים נראה משובח. כל הכבוד :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בהחלט משהו בדבריך לגבי ה-MUGEM. כרגע שניהם מוצגים כאלטרנטיבות למשתמשים.

שניהם הרבה מעל הדרוש למרבית המשתמשים שלא עושים OC משמעותי אבל במפרטים הגבוהים אני חושב שזו השקעה נבונה.

זכרו שמטרת המדור היא לא להוציא את הביצועים הגבוהים ביותר במינימום כסף - לשם כך יש פורום ולכל אחד יש מושג אחר מה זה "מקסימום" ועל מה הוא מוכן או לא מוכן להתפשר. במדור בכוונה היא לשים רכיבי הייאנד במפרט הייאנד - גם אם בפועל אפשר בהחלט להסתפק בפחות.

לכן במפרט הייאנד יופיע דגם ספק כוח מודולרי או שקט במיוחד ואיכותי למרות שגם ספק HEC בסיסי וטוב בהחלט מסוגל להחזיק את המערכת בכבוד.

אותו דבר לגבי המארזים - HEC 6A19 מסוגל בקלות להכיל 90% מהמפרטים אבל לא תראה אותי מציע אותו ולו פעם אחת ולא בכדי. במפרטי הייאנד שמתי יקרים ואיכותיים בהתאם.

אם ראיתם מפרט שבו התוספת התקציבית בעקבות הנ"ל היא מופרזת ביחס למחיר ולתמורה - אנא האירו את עינינו ונתקן במידת הצורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בהחלט משהו בדבריך לגבי ה-MUGEM. כרגע שניהם מוצגים כאלטרנטיבות למשתמשים.

שמתי לב, בגלל זה כתבתי. אני מקווה שבעתיד יוצג רק אחד. אני לא מבין את הצורך בהצגת רכיבים שהם פחות טובים ויותר יקרים כאופציות אלטרנטיביות. בשביל מה? אנשים הרי יקנו את המפרט כפי שהופיע במדור. אם מישהו לא מוצא רכיב בחנות הוא יפנה לפורום ושם המקום להצגת חלופות פחות טובות.

בנושא אחר, במפרט הנ"ל:

http://hwzone.co.il/specslist/index.php?item=133224&section=293&target=%D7%A8%D7%91%20%D7%AA%D7%9B%D7%9C%D7%99%D7%AA%D7%99

אני מפנה את שימת ליבך לציוד ההיקפי - - סט 5.1 של חברה מוכרת - 260 ש"ח.

במפרט all around לטעמי (העדפה אישית) עדיף להשקיע ברמקולים 2.1 טובים יותר ולא ב-5.1 באיכות נמוכה. זה נכון לדעתי בכל מפרט שאינו גיימינג טהור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו הסיבה בדיוק להציג חלופות - כדי שאם לא ימצא רכיב ספציפי הקונה ידע מה פחות או יותר שווה ערך וביצועים.

אני מאוד מקווה שקוראי המדור לכל הפחות יודעים להסתכל על מפרטים מקבילים בו - עוד 2 ס"מ מהאף.

לגבי ציוד היקפי - תיקנתי רק טעויות גסות. לא ממש נגעתי בחלק הזה.

מסכים איתך באופן עקרוני, אם כי גם לסרטים בתכני HD סט 5.1 מתחיל להיות כדאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו הסיבה בדיוק להציג חלופות - כדי שאם לא ימצא רכיב ספציפי הקונה ידע מה פחות או יותר שווה ערך וביצועים.

המקום להצעות כאלו (אלטרנטיבות פחות משתלמות) צריך להיות בהערות ולא במפרט. המפרט צריך להכיל את מה שאתה רוצה שהאיש יקנה.

זו לפחות דעתי.

לגבי ציוד היקפי - תיקנתי רק טעויות גסות. לא ממש נגעתי בחלק הזה.

מסכים איתך באופן עקרוני, אם כי גם לסרטים בתכני HD סט 5.1 מתחיל להיות כדאי.

:) לא באתי להאשים, רק להעיר את תשומת ליבך ולחוות דעה.

הבעיה שלי עם על גרועים היא שהעובדה שיש לך סראונד לא משתווה למה שאיבדת באיכות מבחינת סה"כ ההנאה (שוב - לדעתי האישית).

כמובן שמעבר לרמת מחיר מסוימת יש כבר סטים הגיוניים מבחינת איכות של 5.1, אבל רמת המחיר הזו למיטב הבנתי (פעם התעניינתי קצת, אבל אין לי יומרות בתחום זה) היא בסביבות ה-600-700 ש"ח לסט.

אפשר לשאול את מומחי האודיו באתר לדעה קצת יותר מקצועית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...