Pro Evolution Soccer 2010 - הדיון הראשי - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Pro Evolution Soccer 2010 - הדיון הראשי

David_Beckham

Recommended Posts

האמת באתר של מיקרוסופט אני לא מצליח למצוא את ההורדה.

אבל אתם יכולים להוריד מפה:

http://www.filehippo.com/download_directx/

-

בכל מקרה, התקנתי את הMSPATCH אבל השמות של הקבוצות חזרו לי להיות כמו במקור (pompy וכו')

הפאטצ' הזה לא מתקן את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 162
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

תודה על הלינק.

בקשר ל POMPY אם אני לא טועה זה היה אמור לתקן בכל אופן יצאו כבר פאטצ'ים חדשים יותר רשמיים של GamingAccess Community Patch שאותו עכשיו אני אנסה להתקין זה הלינק http://downloads.gamingaccess.com/index.php?cat_id=548

אני רק מתלבט אם להתקין את מהגירסא 0.1 והאלה או ישר להקין רק את 0.2

***לשיב לב שזה BETA לכן כנראה יהיו "פאקים" בכל מיני שמות משהו כזה

יצא גם SM PATCH 2.9 :http://downloads.gamingaccess.com/index.php?file_id=45230 (ניסיתי את ה 3.0 לא מוצלח כי השפה בחצי אנגלית וחצי איטלקית או משהו כזה))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים אני צריך עזרה.

היה לי מסך 17' של .

החלפתי היום לאחד חדש 19' של מדגם FLATRON L1960TR.

כשאני משחק יש מין ריצוד מוזר על השחקנים ועל הסימן של החץ הכחול מעל הראשים שלהם.ריצוד זו המילה הטובה ביותר שמצאתי..

מין תקיעות קצרות שנמשכות כל הזמן אך כל תקיעה אורכת בערך מאייה.

כמובן שעם המסך הקודם זה לא קרה לי.

מישהו שמע על הבעיה?

פאצ' שמסדר את זה?

תודה מראש...אני ממשיך צריך עזרה.

עריכה:

אני שם לב שהבעיה מתרחת בעיקר שאני רץ עם שחקנים.ככל שהשחקן יותר מהיר כך תדירות הריצוד גבוהה יותר.עם מסי ואחרים מהירים זה ממש בלתי נסבל,השחקן עצמו והחץ שמעל הראש שלו מרדצים בצורה מטורפת.

איזה באסה עד שאני פותר את הבעיה של ה- FRAME SKIPPING עכשיו איך שהתקנתי את אחד הפאטצ'ים פתאום נהיה בעיית הריצודים הנזכרת הנ"ל

הבנתי שהוא פתר את זה בכך שהו התאים את קצב הרענון של המסך ... אצלי הכל מותאם ל 60 הרץ מה נסגר אם זה? איך פותרים זה עכשיו :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עכשיו מתקין את mspatch 3.5, אם אתה יכול תן בבקשה חוות דעת על הGamingAccess Community Patch

אני בנתיים לא התקנתי את הפאטצ' הזה ,התקנתי רק את הפאטצ'ים של SM ואהבתי את 2.0,2.7 ו 2.9 את 3.0 לא אהבתי כי היו לי בעיות איתו בעיות בשפה ,בכל אופן אני כרגע לא משחק במשחק ולא מנסה עוד פאטצ'ים כי יש לי בעיות של "ריצודים" כמו שהזכרתי בהודעה הקודמת ועד שאני לא אפתור את הבעיה אין לי חשק אפילו לשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן,

התקנתי את המשחק ברגע שהוא יצא.

הכל היה סבבה ועובד.

הפסקתי את המשחק לטובת COD החדש

עכשיו אני נכנס וההגדרות מופיעות לי כך:

pes10setting.jpg

הרזו' הטבעית של המסך היא 1680x1050p וכך גם המשחק היה מוגדר בעבר.

איך אני מסדר את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתרתי את בעיות הריצודים ,מסתבר שזה נגרם מהתוכנה POWERSTRIP ,בקיצור בשביל לפתור את בעיית החתכים פשוט מגדירים ב POWERSTRIP ב- DISPLAY PROFILE משם ל - CONFIGURE ושם פשוט מזיזים את הסרגל מ 59 הרץ ל 60 הרץ .

למי שיש בעיות ריצודים תוך כדי שהו משתמש בתוכנה של POWERSTRIP סביר להניח שהו שינה משהו בתוכנה שגורם לזה לכן אני פתרתי את הבעיה בכך שהחזרתי את כל ההגדרות לברירת מחדל כמובן חוץ מ REFRESH RATE.

בשביל לפתור את בעיות הפאטצ'ים למשתמשי W7 צריך פשוט להתקין DX 9.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שזה עושה זה משנה את המרחק של המצלמה מהשחקן ע"מ שהאיכות של המודול תשתנה.

אם אתה תגרור את הסליידרים הכי שמאלה אתה תיראה אותו ממרחק גדול באותה איכות כאילו המצלמה הייתה קרובה עליו, מה שייגרום להם להיראות

הרבה יותר טוב.

אאל"ט S1 קובע את המרחק הדרוש כדי שהשחקן יהיה באיכות הטובה ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שזה עושה זה משנה את המרחק של המצלמה מהשחקן ע"מ שהאיכות של המודול תשתנה.

אם אתה תגרור את הסליידרים הכי שמאלה אתה תיראה אותו ממרחק גדול באותה איכות כאילו המצלמה הייתה קרובה עליו, מה שייגרום להם להיראות

הרבה יותר טוב.

אאל"ט S1 קובע את המרחק הדרוש כדי שהשחקן יהיה באיכות הטובה ביותר.

זאת אומרת שזה משפר איכות בגרפיקה של השחקנים אם אני מסמן את זה ב V ? -ננסה.[br]פורסם בתאריך: 5.12.2009 בשעה 22:34:42

זאת אומרת שזה משפר איכות בגרפיקה של השחקנים אם אני מסמן את זה ב V ? -ננסה.

לא יודע סימנתי ב ווי את האופציה ולא רואה הבדלים ,זה משהו שצריך לשיב לב אליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...