Pro Evolution Soccer 2010 - הדיון הראשי - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Pro Evolution Soccer 2010 - הדיון הראשי

David_Beckham

Recommended Posts

• תגובות 162
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

טוב חברים אחרי כ 25 מחזורים בליגה האנגלית (ב top player) -מקום שני בליגה וצמוד למקום הראשון + בחצי גמר של ליגת האלופות וליגה האנגלית מסתבר שהמשחק לאחר שמתרגלים אליו וצוברים ניסיון השליטה והמשחקיות במשחק בכלל לא קשה כמו שהיה בהתחלה המשחק הרבה יותר שוטף וזורם יש לי כבר עליונות בשליטה על פני קבוצות היריב וממוצע הגולים למשחק עלה ל 3 וכל החסרונות שהיו בהתחלה התגברתי עליהם וזה כבר לא מורגש במשחק(רק חסרון אחד נשאר וזה ההשמטות של השוערים למרכז הרחבה).

המשחק עבר ממשחק שלפעמיים מתסכל למשחק שכיף לשחק בו :xyxthumbs: !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק המון זמן וכבר גובר על קבוצות גדולות בקלות לפעמים 3-4 אפס ועדיין יש משחקים פתאום מאוד קשים נגד קבוצות קטנות אוסאסונה וחטפה שפשוט קשה לנצח כאילו המחשב חייב להבקיע בדרך כלשהי,גם אם זה כרוך בהבקעת שערים מוזרים וטעויות שוער מוזרות.

בכל מקרה אני עדיין מתוסכל מאוד מהמסירות עומק שפשוט לא נוחות.

עריכה:

אני מוצא את עצמי כמעט תמיד יותר יצירתי ממה שהמשחק יכול לתת.(בנושא מסירות העומק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום יש לי כרטיס מסך 9800gtx+ ויש לי בעיה עם המשחק שנגיש אני מוסר רחוק אז השחקנים ניראים טיפה מטושטש!! ושזה מגיע אל אותו שחקן רואים בסדר למה זה קורה? פעם חשבתי שזה ביגלל ה mill second של המסך ולי יש מסך t220 עם 2MS וזה לא אמור להיות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PESEdit Patch 0.7

http://www.gamingaccess.com/index.php?news_id=22845

Features:

* Complete Bundesliga

* Updated kit configuration for all teams

* Updated kits and numbers

* Corrected names for unlicensed national teams

* New balls

* Bundesliga in place of Eredivisie (Eredivisie is still there; your saved games still work

* Missing teams added to CL mode selection

* updated league and cup logos

* updated German national team

* original league, cup and team logos

* correct kits for all teams

* faces for some players

* correct team names

Important:

If you use Official PES 2010 Patch 1.1, please save your pes2010.exe file, so you can still play online.

If you use Windows / 7, you have to run the installation program and the game as admin.

If you want to start a BAL career, you have to double-click BAL.bat inside your PES 2010 folder before you start the game. (only the first time before you create the savegame)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו רק אצלי לא שורקים על עבירות פנדלים ? - סיימתי עכשיו את כל הליגה האנגלית (במקום הראשון ) מבלי אף פנדל .

עוד משהו מישהו יודע אם יצא כבר פאטץ' שמתקן את כל הפנים המעוותים של השחקנים ???

PESEdit Patch 0.7 ---> בשביל להתקין ושזה יעבוד צריך שיהיה מותקן Kitserver?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוצאת לי את המילים מהמקלדת.

השופט פשוט לא שורק על תיקולים שהם 1000% עבירה. לא רק ברחבה, הם פשוט לא שורקים עבירות ברורות.

נראה לי שבקונאמי רצו להפוך את השופטים שיזרמו עם המשחק, אבל הם פשוט הפכו אותם לאדישים לעבירות ברורות אבל כל מיני נגיעות קלות יש שריקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפעמיים כשאני משחק יש לי תקיעות במשחק ,אמרו לי אולי זה יסתדר אם אני יעדכן דרייברים (ATI) ,אתמול עדכנתי ונהיה אפילו גרוע יותר לעומת זאת לחבר שלי יש מחשב הרבה יותר חלש עם כרטיס והוא לא נתקל בתקיעות . זה משהו ידוע אצל כרטיס ATI???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מוגר אצלי על 60 הרץ לא יודע משהו מוזר היום למשל שיחקתי כבר כ 10 משחקים ולא היה אף תקיעה ,אתמול לעומת זאת בידיוק לאחר שהגדרתי היו תקיעות אני כבר לא מבין מה הבעיה ואם יש בכלל בעיה נקווה מאוד רק שהתקיעות לא יחזרו על עצמם.

נ.ב : ככול שמשחקים יותר ויותר במשחק מגלים עד כמה שהגיימפליי טוב ומהנה(הבאסה רק זה שאני מרגיש שאין כבר אתגר ברמה הכי קשה מול המחשב )

**עריכה**

כשמשחקים מול מנצ'סטר יש עדיין אתגר :yelclap: -רוני הזה יכול להבקיע לך מכל מצב ומנגד וונדרסר שלהם מציל כאלו בעיטות שחבל על הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PESEdit Patch 0.7

http://www.gamingaccess.com/index.php?news_id=22845

Features:

* Complete Bundesliga

* Updated kit configuration for all teams

* Updated kits and numbers

* Corrected names for unlicensed national teams

* New balls

* Bundesliga in place of Eredivisie (Eredivisie is still there; your saved games still work

* Missing teams added to CL mode selection

* updated league and cup logos

* updated German national team

* original league, cup and team logos

* correct kits for all teams

* faces for some players

* correct team names

Important:

If you use Official PES 2010 Patch 1.1, please save your pes2010.exe file, so you can still play online.

If you use Windows / 7, you have to run the installation program and the game as admin.

If you want to start a BAL career, you have to double-click BAL.bat inside your PES 2010 folder before you start the game. (only the first time before you create the savegame)

תגידו כשמתקינים את patch הזה לאיזו תיקיה זה מותקן?

כי אני לא רוצה את כל השינויים שיש פה למשל אני מעדייף לאחר שיותקן ה PATCH להשאר עם הכדורים המקוריים ,איך עושים זאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...