מחשב נייד HP Probook 4310s - ביקורות ומדריכי גולשים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד HP Probook 4310s

TheSlidead

Recommended Posts

שלום לכולם,

לאחר העזרה והעצות שקיבלתי פה בפורום, החלטתי להשיב קצת תודה בעזרת ביקורת על המחשב שבסופו של דבר הזמנתי.

לאחר לבטים רבים בנוגע, לגודל, משקל, מפרט וחברה שרציתי למצוא שיתאים לדרישות שלי, החלטתי ללכת על ה Probook 4310s.

http://www.wallashops.co.il/ws/a/ap.aspx?pi=1OKNX570EA

קודם כל, מילה על וואלה!שופס (ולא אני לא עובד שם), שמעתי פה הרבה ספקות בנוגע למכירה האישית ולגבי המחיר שבו אמרתי שאפשר למצוא את המחשב הזה.

אז קודם כל, את המחשב קניתי בסופו של דבר ב 3,800 ש"ח דרך וואלה, כשהמחיר הזול ביותר בזאפ למפרט הזה הוא 4,200 ש"ח.

אז מבחינת המחיר, בהחלט הפתעה לטובה, מה גם שאתם תופתעו לשמוע שההתנהלות מול האתר (טלפונית) נוחה כמעט כמו להתמקח על עגבניות בשוק,

דיברתי עם נציג המכירה, שאמר לי שהמחיר המינמלי שהוא יכול למכור הוא 3,800, כמובן שניסיתי להוריד אותו, אך בסוף באמת סיכמנו על מחיר זה.

דבר נוסף לזכותם, את המחשב הזמנתי ביום חמישי ב 17:00 כמתנה לחברה שלי, ביקשתי שיגיע תוך שבוע, כדי שיגיע ליום הולדתה,

להפתעתי הרבה מאוד, המחשב הגיע אליי הביתה כבר למחרת ב 10:00 בבוקר, פחות מ 24 שעות!!! אז שאפו גם על זה.

קודם כל, מפרט המחשב ואח"כ התרשמות ראשונית:

מעבד Intel 2 Duo T6670 2.2GHz

מחשב עם מסך "13.3 HD, עם חיבור HDMI

זיכרון DDR3!! בנפח 3072MB

דיסק קשיח ע-נ- ק320GB ומהיר במיוחד 7200RPM

צורב DVDRW תומך LightScribe לצריבה בלייזר ע"ג הדיסק

תומך תקשורת אלחוטית + BlueTooth

מערכת הפעלה Home Premium (תומך מדיה סנטר)

שאר הפרטים תוכלו לראות באתר המכירה או באתר היצרן.

או.קיי, נעבור להתרשמות, הדבר הראשון שבולט כשמוציאים את המחשב מהקופסא הוא העיצוב שלו, כמו שתראו בתמונות בתחתית העמוד, המחשב מעוצב בצורה

מאוד מנימליסטית ונקייה (משהו שאני מאוד אוהב), יש לו גימור פיאנו מבריק בצבע שחור (אגב יש את הדגם גם באדום). ראיתי במספר ביקורות שרשמו שהמחשב

קצת מרובע ועבה, אז תשכחו מזה, הוא אומנם לא מקבוק אייר, אבל בהחלט דקיק וקל יותר מלפטופ סטנדרטי.

הצבע המבריק אומנם מושך אבק וטביעות אצבע בקלות, אבל זה שווה את המראה הנקי (מה גם שמצורפת מטלית מיוחדת לניקוי) ואפשר גם להעסיק תאילנדית

שתעשה זאת במקומכם.

המקלדת של המחשב בהחלט לוקחת את תשומת הלב כשפותחים אותו, מקלדת מקשים מופרדים (שכאן אגב מזכירים את אפל), נוחות ההקלדה פשוט מדהימה (אני כותב שורות אלה מהלפטופ).

המחשב מצוייד ביציאת , שלוש יציאות , יציאת VGA, WIFI בתקן Nוצורב לייט סקרייב לצריבת דיסקים ולייבלים על הדיסק (טרם נוסה, אך נראה מגניב ביותר).

המחשב שוקל כ 2 ק"ג בלבד, דבר שמאוד מקל על התניידות איתו, הגודל 13.3 מאוד אולטימטיבי למי שהשימושים שלו לא דורשים, עריכת תמונות ו\או .

המסך הוא מסך מבריק ברזולוציה 1366X768, שאני אישית מרגיש בנוח איתה (למרות שההבדל מעבודה על מסך 24 אינטש בבית בהחלט מורגשת).

לגבי הסוללה, היו ספקות באשר לאיך סוללת 4 תאים מספיקה לקרוב ל 4 שעות, ובכן, מדהים, אבל זה המצב. נכון לעכשיו הסוללה עובדת 3.5 שעות ללא טעינה, נרשים!

המחשב מצוייד בקורא טביעות אצבע, שבאמצעות תוכנה של מאפשר להשתמש בתביעת אצבע לכניסה לאתרים כמו , דואר וואלה וכל מה שמצריך זיהוי ע"י סיסממא.

הרמקולים של המחשב, גם הם מרשימים בעוצמתם אם כי קצת צורמים בוולים גבוה (אבל בהחלט סביר).

לגבי ביצועי המערכת והמפרט המרשים, עדיין לא ממש שמתי אותם למחן, אך אשתדל לדווח כשאוכל, בינתיים ה WIFI קולט מצויי,ף האינטרנט עובד מהר ועליית

הווינדוס מהירה (לא מדדתי זמנים).

הלפטופ מגיע עם WINDOWS וזכאי לשדרוג חינמי ל 7, אחריות לשנה (ניתן להרחבה) אני לא הרחבתי.

לסיכום, מחשב בהחלט מרשים (מבחינת המפרט והמראה) ולעניות דעתי, במחיר שבו השגתי אותו זה גם ממש מציאה.

אשמח לענות על שאלות ספציפיות אם יש למישהו.

בסולם שלי המחשב מקבל את הציונים הבאים:

מראה: 9

ניידות: 9.

נוחות הקלדה: 10.

ביצועים (עפ"י מה שבדקתי עד כה): 9.

סה"כ: 9 (המלצה חמה).

hp-probook-4310s-13-inch-laptop-2.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני רכשתי אותו מוואלה שופס ביום חמישי אחה"צ והוא הגיע כבר למחרת ב9 בבוקר, די מרשים..

לדעתי המחשב כן קצת שמנמן יחסית למחשבים באותו הגודל, אבל ממש לא קריטי :)

מה שכן חסר בו לדעתי זה מקלדת עם תאורת לילה, קצת קשה להקליד בחושך. אבל בטח המצב ישתפר כשאתרגל למקלדת הזאת עם הזמן.

הספקתי להתקין עליו 7 64bit, הכל הלך חלק עם ההתקנה והדרייברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:) תתחדש, כיף לשמוע שההתקנה ל WIN 7 עברה חלק, אני אחכה לעדכון הרשמי.

שאלה שאולי תוכל לעזור לי או מישהו אחר:

האם יש אפשרות שתחת אותו ה USER אני אוכל לשים שתי תביעות אצבע של אנשים שונים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על הביקורת, זה דגם שמעניין אותי ויש מחסור במידע אמין זמין :xyxthumbs:

יש לי כמה שאלות אם יש לך זמן לענות:

בקשר למשקל, 2 ק"ג זו הערכה או ששקלת אותו?

האם ווסת הווליום הוא כפתור פיסי או אחד ממשטחי המגע ש- אוהבים במיוחד? אם זה משטח מגע, האם התגובה שלו חלקה?

בתמונות מסגרת המסך נראית עבה במיוחד, האם זה בולט גם במציאות?

את חיי הסוללה מדדת בשימוש על בהירות מסך מינימלית או ממוצעת?

תתחדש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם יש אפשרות שתחת אותו ה USER אני אוכל לשים שתי תביעות אצבע של אנשים שונים?

אם בדגם שלך זה כמו בכל דגמי , אז אתה יכול להגדיר את כל האצבעות שלך (יעני 10) על מנת להיכנס להיכנס למחשב...

מה שעשיתי במחשבים שלי ושל אחי, זה שמתי אצבע אחת שלי (נראה לי מספיק) ואצבע אחת של אחי למקרה שהמחשב יחליט ביום מן הימים לא לקרוא את טביעת האצבע שלי... זה סתם לגיבוי ולהסיר חששות שהביעו פה...

בקיצור, כנס לתוכנה של זיהוי טביעת האצבע ותגדיר אצבע נוספת שהיא לא שלך.

ומצטרף לשאלה לגבי המשקל המדויק של המחשב...

תתחדש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על הביקורת, זה דגם שמעניין אותי ויש מחסור במידע אמין זמין :xyxthumbs:

יש לי כמה שאלות אם יש לך זמן לענות:

בקשר למשקל, 2 ק"ג זו הערכה או ששקלת אותו?

האם ווסת הווליום הוא כפתור פיסי או אחד ממשטחי המגע ש- אוהבים במיוחד? אם זה משטח מגע, האם התגובה שלו חלקה?

בתמונות מסגרת המסך נראית עבה במיוחד, האם זה בולט גם במציאות?

את חיי הסוללה מדדת בשימוש על בהירות מסך מינימלית או ממוצעת?

תתחדש :)

תודה על התגובות,

לגבי השאלות:

לאור שאלת המשקל שלכם לקחתי את הלפטופ ושקלתי אותו על משקל סטנדרטי ואכן הוא שוקל 2 ק"ג עם הסוללה.

ווסת הוולים הוא אכן ממשטחי המגע של (אני אישית אוהב את זה) לגבי הפרקטיות והתגובה ובכן, זה לא מושלם כמו כפתורי וולים או גלגלת, אבל זה בהחלט פרקטי ברמת דיוק של 90%.

לגבי מסגרת המסך, זה די דומה למה שרואים בתמונה, היא קצת עבה בעיקר בחלק העליון, אבל אם את שואלת מבחינה עיצובית, זה נראה טוב (מה גם שמדובר במסך עם יחס 16:9).

את חיי הסוללה בדקתי על בהירות ממוצעת, והם כ 3 שעות ו 58 דקות, בהחלט מרשים (כמובן שזה כולל WIFI דלוק כל הזמן ושימוש ממוצע במחשב).

STEIN תודה על התגובה, רעיון חביב, אני אממש.

עוד שאלות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשקל קל?

כאילו יחסית ללפטופים אחרים בגודל 14-15", 2 קילו זה בערך קילו ומשהו פחות מהמשקל שלהם

אני מתכוון אם הוא קל מספיק להסתובב איתו עלייך כל היום (סטודנט)? או שכדאי יותר קל אפילו?

נ.ב. תודה שקישרת אותי מההודעה שלי אלייך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...