יום כיפור - מי צם? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יום כיפור - מי צם?

A-L-o-n

Recommended Posts

מה אתה משחק אותה גבר, יא אינפנטיל סתום ת'פה שלך. וכן זה בריא וזה הוכח רפואית, מה לעשות בעיתון לפעמים כותבים שטויות?!

אתה חייב לתת לי בוקס דרך המסך? בוא תפגוש אותי ואז תיתן לי אגרוף, ונראה לאן כל הביטחון וגם החיים שלך עפים...

איפה זה הוכח, במגזין שופר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 155
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם אם הלכתי קצת רחוק, הנקודה שלי ברורה אני חושב.

כן... כנראה שאתה אמיתי... משתתף בצערך.

אני אסביר לך - מבחינתי אמונה באלוהים שקולה פחות או יותר לאמונה בשדים ופיות, פחד מחתולים שחורים, סולמות וכד'. זכותי לזלזל במידת מה באמונות אלו ובמעשים הנעשים כתוצאה מכך. מצחיק אותי לראות מישהו יורק 3 פעמים כשחולף על פניו חתול שחור, ומצחיק אותי לראות אנשים ממלמלים דברים לא ברורים מתוך ספר אגדות.

אני כאזרח במדינת , הממלא את כל חובותי האזרחיות (בניגוד ל"יהודים" מאמינים אחרים), איני זקוק לטקסים פגאנים אלו ואחרים על מנת להגדיר את זהותי הלאומית.

קריאתך להתנצר פשוט לא קשורה לשום דבר, באותה מידה יכולת לקרוא לי לשים סיר על הראש. בוא תלמד משהו, נוצרי ויהודי אינם הפכים, אלא שתי דתות מקבילות שתאמין או לא - אינך חייב להאמין או להשתייך לאחת מהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי לא לריב פה נכון? >:(

לא לריב פה חבר'ה, לא בשביל זה פתחתי את הנושא הזה.

צריך להרוג אנשים שפותחים נושאים כאלה :kopfpatsch:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=365480.0

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=402966.0

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=366159.0

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=208508.0

זה אף פעם לא נגמר טוב ובכל זאת אתם לא קולטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן... כנראה שאתה אמיתי... משתתף בצערך.

אני אסביר לך - מבחינתי אמונה באלוהים שקולה פחות או יותר לאמונה בשדים ופיות, פחד מחתולים שחורים, סולמות וכד'. זכותי לזלזל במידת מה באמונות אלו ובמעשים הנעשים כתוצאה מכך. מצחיק אותי לראות מישהו יורק 3 פעמים כשחולף על פניו חתול שחור, ומצחיק אותי לראות אנשים ממלמלים דברים לא ברורים מתוך ספר אגדות.

אני כאזרח במדינת , הממלא את כל חובותי האזרחיות (בניגוד ל"יהודים" מאמינים אחרים), איני זקוק לטקסים פגאנים אלו ואחרים על מנת להגדיר את זהותי הלאומית.

קריאתך להתנצר פשוט לא קשורה לשום דבר, באותה מידה יכולת לקרוא לי לשים סיר על הראש. בוא תלמד משהו, נוצרי ויהודי אינם הפכים, אלא שתי דתות מקבילות שתאמין או לא - אינך חייב להאמין או להשתייך לאחת מהן.

אם זאת נקודת המבט שלך תיהיה בריא.

אני משתתף בצערך באותה המידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch:

רגע אתם באמת לא מבינים?

לא רוצה פה סיכסוכים, רוצים לתת הערה? תתנו בפרטי, באמת, זה בלתי נסבל.

כל פעם מישהו בא ומצית אש.

מה עוד יכול להתפתח בדיון כזה? אתה מצפה ל-10 עמודים בהם התגובות הן צם/לא צם/רק שותה מים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתם רוצים שהדיון ימשיך, השתדלו לשמור על רמת דיון נאותה.

מותר להתווכח, אבל בגבול הטעם הטוב בלי קללות ובלי ירידה לפסים אישיים.

הבא שיקלל או ידבר בצורה לא יפה. יקבל אזהרה, ואם הוא ימשיך הוא יורחק.

Kurt Cobain , המנע מתגובות כאלה בעתיד.

מה אתה משחק אותה גבר, יא אינפנטיל סתום ת'פה שלך. וכן זה בריא וזה הוכח רפואית, מה לעשות בעיתון לפעמים כותבים שטויות?!

אתה חייב לתת לי בוקס דרך המסך? בוא תפגוש אותי ואז תיתן לי אגרוף, ונראה לאן כל הביטחון וגם החיים שלך עפים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זאת נקודת המבט שלך תיהיה בריא.

אני משתתף בצערך באותה המידה.

אני חושב שהשקפת עולם שהעולם חייב להיות מבוסס על דתות שונות היא השקפת עולם פרימיטיבת שמתאימה לאנשי המערות.

אם אני אגיד לך שאני לא מאמין בבריאה אתה תאמר שאתה משתתף בצערי. באותה מידה אם אני אגיד לך שאני מוסלמי אתה תשתתף בצערי. וזה הדבר העלוב ביותר בפנאטים דתיים קטינים - אין לכם את הרצון לחשוב בהיגיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתי בכותל עם הפלוגה

השארתי פתק לאלוהים, כתבתי שיש לו שנה למה שביקשתי ושאני אבדוק אם הוא עשה את זה עוד שנה.

אבל לפני זה עשינו ח' ונתנו הקשב רועם לאלוהים, כדי שישמע טוב מה שביקשתי

בנוסף: "אני נותן לכם זמן ארוך, יש לכם 15 דקות לבנות מחדש את בית המקדש ולהסתדר ב2 שורות, כמו כן אני רוצה מצב"ה בתום הזמן"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה לכל אלו שלא צמים, למה שלא פשוט ליזרום עם זה?

בכל מקרה, אתם יהודים.

נעים לכם שאומרים שאתם לא יהודים, שאתם גויים?

פשוט תזרמו עם המסורת. אני גם לא ממש מאמין בה', אבל זה כבר סיפור אחר. יש המון יהודים שאומרים שאין אלוקים בגלל השואה, יכול להיות שזאת באמת מאי - אמונה

אבל עדיין, אין מה לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צם.

אני מתנהל בצורה פשוטה מאוד, מי שצם אני מאחל לו צום קל, מי שלא אני מאחל לו בתיאבון.

אני לא מבין למה צריך לריב על השקפות שונות, אני לא רואה בדת אמינות רבה, אבל אני לא חושב שכל אדם מאמין הוא

אדם לא מפותח, אלא מישהו שעשה את הבחירה שלו. לריב איתו לגבי אם הוא צודק או לא לא יתן לי כלום.

עריכה:

יש גבול. אני לא רוצה "ליזרום" עם זה בגלל כולם.

הלאום שלי הוא יהודי, לא הדת.

מתי אנשים יבינו את ההבדל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה לכל אלו שלא צמים, למה שלא פשוט ליזרום עם זה? - אין לי שום רצון "לזרום" עם אי אכילה ושתייה במשך 25 שעות. זה לא בריא, לא נעים וחסר תועלת לחלוטין.

בכל מקרה, אתם יהודים.

נעים לכם שאומרים שאתם לא יהודים, שאתם גויים? - לא אכפת לי מה אומרים עלי רפי שכל למינהם.

.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...