012 וטורנטים - מישהו סובל? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

012 וטורנטים - מישהו סובל?

Shasoosh

Recommended Posts

לאחרונה עברתי דירה והצטרפתי לכבלים + 012

מאז הטורנטים לא עוברים את ה 30 KB

יש כאן עוד אנשים שסובלים מאותה בעיה?

יש למישהו קישור לטורנט חוקי ומהיר שאוכל לעשות עליו מספר בדיקות?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מלפני חצי שנה הורדתי מכל טורנט במהירות מקסימלית, פתאום יום אחד זה לא מצליח להוריד כלום משום טורנט. עוד לקוח לא מרוצה של 012 smile.

תתקשר אליהם.

תגיד להם בפירוש, אני מוריד לאט ברשתות שיתוף קבצים.

אתם חוסמים לי פורטים.

מה אני יעשה בלי הסרט של שבת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ש012 חוסמים זה ידוע, הייתי שנה אצלהם וסבלתי כל רגע. לצערי כל פניה אליהם בטענה שהם חוסמים היתה בזבוז זמן

כעבור שנה עברתי לנטויזיון ומאז הכל טס, אני משלם קצת יותר אבל זה שווה את זה.

אני ממליץ לך לעזוב את 012 אפילו אם זה כרוך בתשלום קנס אם התחייבת כבר לתקופה כלשהי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כשנתיים היה לי אותו סיפור איתם. טרטרתי אותם עד שהודו שאינם מסוגלים לפתור את ה"תקלה", והמשכתי לטרטר אותם עד שביטלו לי את ההתחייבות וניתקו אותי.

בזה נגמר הסיפור שלי עם 012, ולשם אני לא חוזר, אלא אם כן המצב בשוק האינטרנט ישתנה באופן מהותי, מה שלא צפוי בזמן הקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ב 2.5 ADSL ב 012.

הנסיון שלי שיש חסימת תעבורת טורנטים כל הערב עד 1-2 בלילה ואז החסימה משתחררת ומקבלים קצב 100-150KB/S. כנראה לפי העומס על הרשת לחו"ל.

דיברתי רבות עם 012 על זה ואין להם שום פתרון חוץ מחשבון גיימר. היום 012 נתנו לי חשבון גיימר לניסיון במשך שבוע ולראות אם זה עוזר. אני אבדוק בימים הקרובים.

גם אם יעזור מדובר בעלות כפולה ממה שאני משלם עכשיו אצלם אז לא בטוח שכדאי.

עדכון:

בדקתי וחבילת גיימר ב 012 עוזרת מעט להורדת טורנטים אבל עדיין מדובר בקצב מגוחך. אני בודק עם הטורנט של open . בלי חבילת הקצב בשעות כאלו הוא אפס. עם חבילת הקצב הוא עשרה KB/S . קצב סביר להורדה כזו הוא מעל מאה KB/S וקצב כזה אכן מתקבל (גם בלי חבילת גיימר) בבוקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

open Office אני מוריד מהר.

איך שזה נראה לי, 012 חוסמים תעבורת טורנטים לטראקרים מסויימים. קבצים חינמים בדרך כלל מהירים אצלי, גם טורנט ליצ'.

לפי דעתי טורנטליצ' לא חסום אצלם מהסיבה שלפני זמן מה זה פורסם http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3498568,00.html

ו 012 הבינו שהם לא יכולים להתעסק איתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

open Office אני מוריד מהר.

איך שזה נראה לי, 012 חוסמים תעבורת טורנטים לטראקרים מסויימים. קבצים חינמים בדרך כלל מהירים אצלי, גם טורנט ליצ'.

לפי דעתי טורנטליצ' לא חסום אצלם מהסיבה שלפני זמן מה זה פורסם http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3498568,00.html

ו 012 הבינו שהם לא יכולים להתעסק איתם.

ניסית להוריד OO ב 10-11 בערב? מה היה הקצב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OO אני תמיד מוריד מהר

טורנטים ממקומות אחרים אני מוריד לאט

לקראת הלילה המהירות עולה מ2-6 קילובייט ל 100-150 קילובייט בבום

אולי הורדת עותק של OO שיש לו משתף מקומי ולכן ירד מהר.

איך שתיארת את הקצב זה בדיוק מה שאני רואה בכל הטורנטים שאני מוריד. אין קצב כל הערב והפקק משתחרר בסביבות 1-2 בלילה.

להערכתי הבעיה כשאין ל 012 רוחב סרט הם מתעדפים את הטורנטים נמוך ואז הם זוחלים. כשהעומס יורד התעדוף נפסק ואז הם רצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...