בעייה בביוס - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה בביוס

bamba10

Recommended Posts

תוריד גירסה מעודכנת של הביוס ללוח אם שלך ותמלא אחר ההוראות של ההתקנה (בד"כ קובץ שמתקין אוטומטית ביוס על דיסקט) ומתי שהמחשב מבקש ממך לשים דיסקט, תשים את הדיסקט שיצרת ותמשיך לפי ההוראות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האתר של החברה מסובך למדי...

[ftp=ftp://ftp.octek.com.hk/MainBoard/Pentium%20II/Rhino%20VAP133-ACP/]זה[/ftp] כל מה שהצלחתי למצוא.

עריכה:

א)הלינק פועל

ב)הקבצים 2k025, 2k020 והקובץ שנקרא Beta עם תאריך מצורף אמורים להיות קובצי ביוס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העזרה אבל עדיין לא הצלחתי לפתורנ אותה

כל הגרסאות שהורדתי -k0372/k0802/k0252/k0202/k0142/ לא פותרות את הבעייה.

יכול להיות שאני לא יודע כיצד מעדכנים?עזרה בבקשה........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי ש octeck לוח דרעק ביותר זה נכון?

א. זה קבר אמיתי, מהסוג הגרוע ביותר שפעם היה חלק בלתי נפרד מהמחשבים של ניורון (וכן, גם לי היה אחד כזה עם pentium 200MMX).

ב. היום בכל מקרה כבר לא קונים כאלה. במקום OCTEK יש חברות כמו PCCHIPS ו- PARTNER.

ג. סתכל על האתר שלהם (אם בכלל תצליח למצוא אותו והוא גם יעלה). זה אומר הכל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח באמת עושה המון בעיות אבל ........לדעתי אפשר לעבוד עם לוח כזה במיוחד שהדרישות שלי נמוכות מאוד.

מישהו יכול למצוא את הדרייבר המזוין הזה ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שכולם מתחשבים אבל אף אחד לא ממש רוצה להתעסק עם לוח של אוחתק ( ;D ) ולקחת אחריות על משהו שעלול לא להצליח לך ואז המצב יהיה גרוע יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

יש לי 3 866 לוח M של OCTEK.

ביום בהיר אחד ניסיתי להדליק את המחשב ופתאום מופיע לי שורה שיש בעייה בביום וצריך להכניס דיסקט.

מה עושים?

לוח M של OCTEK דגם VAP 133 -ACP

עזרה?????? ???

אתה שיחקת עם ההגדרות של המעבד?

את הERROR הזה נותנים לפעמים לוחות שיש בהם אפשרות להגדיר את הFSB של המעבד והמכפלה ואם מגדירים אותם באיזה הגדרה מסויימת הלוח נותן את השגיאה הזאתי, וזה לפעמים גם אם עושים את זה עם ג'מפרים...

הדבר האחרון שאתה צריך לעשות זה לתת לו דיסקט עם הBIOS, לכן אני מציע שתעשה CLEAR לCMOS, ואם אתה לא יודע איפה זה אז תבקוש ממשהו אחר שיסביר לך כי לי כבר די נמאס מהדברים הבנאלים האלה. זה כמו להסביר לילד בן חמש איך באים תינוקות לעולם.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...