Cowon S9 VS Iriver Spinn U30 8GB - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Cowon S9 VS Iriver Spinn U30 8GB

F430

Recommended Posts

לאח שלי יש את הSPINN והוא סבבה לגמרי ;) לא מכיר את הנגן השני, אבל כל הנגנים של Cowon מצויינים

אני בטוח שיש טבלאות של השוואות באינטרנט [ניסית ב-anythingbutipod.com ?], כך או כך באיזה נגן שתבחר אני בטוח שלא תתאכזב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד מהם. קנה touch.

אתה צוחק נכון?!

Ipod במספר רמות מתחת לנגנים הללו באיכות האודיו, אם איכות האודיו לא כלכך חשובה, ויותר חשובה "הפוזה" אז באמת קנה ...

אני כנראה הייתי הולך על ה- S9.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צוחק נכון?!

Ipod במספר רמות מתחת לנגנים הללו באיכות האודיו, אם איכות האודיו לא כלכך חשובה, ויותר חשובה "הפוזה" אז באמת קנה ...

אני כנראה הייתי הולך על ה- S9.

ממש לא. בתור אחד שקנה COWON בערך מאז שהחברה הוקמה הנגנים החדשים שלהם מחורבנים. S9 חיקוי עלוב של touch. הנגן מרגיש זול, מסך מגע לא מגיב היטב, אין Multi touch , מפוצץ באגים, והכי גרוע אין משחקים ותוכנות ברמה של האייפוד. אז יופי איכות שמע קצת יותר טובה. ביג פאקינג דיל. O2 בכלל זבל. אשפה. כנ"ל לגבי ה-Spinn. אפילו יותר גרוע מ-S9. אייריבר ממזמן הפכה לחברה סוג ב'. עצוב. פעם הם היו בחזית הטכנולוגיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כמה שכואב לי להגיד את זה, אתה צודק לגמרי. אמנם לS9 ול SPINN יש איכות שמע [הרבה] יותר טובה מלאייפוד.

אז ביג פאקינג דיל.. זה ממש לא הכל, בסופו של דבר האוזניות הן אלה שקובעות חד משמעית את איכות הסאונד... ובואו נגיד ש CX300\JBL R220 וכל מה שמסביב ממש לא הולך לקחת את הנגן שלכם לשחקים.

האייפוד יותר טוב משני אלה בכל פרמטר אחר (למעט הסוללה, אבל זה די ברור למה הוא יותר זללן מהאחרים..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל זאת, אני מאמין שמי שמתכוון להוציא 2000 שקל על נגן איכותי הוא בעלים של איכותיות/ מתכוון לקנות איכותיות מספיק בשביל להרגיש הבדל מהאייפוד.

מה שכן, גם לדעתי הS9 והO2 הם סתם צעצועים מיותרים, ושלא נדבר עם הספין....

אם אתה יכול, הייתי ממליץ לך לחכות לזון HD.

התבלבלתי עם ת'רד אחר, אפשר למחוק את התגובה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: הרגתם אותי עכשיו...

אנשים, מי שרוצה לקנות נגן אודיו שיקנה נגן אודיו, מי שרוצה מכשיר שכולל יותר מזה שיקנה לעצמו את איפוד טאץ', זה מזמן לא נגן אודיו בלבד, לא אחרי שהכניסו לו WIFI ותמיכה בכל התוכנות של האיפון הרגיל.

מי שרוצה אבל לקנות נגן טוב שילך על הCOWON, אני משתמש בA3 וD2 שני נגנים מעולים שמעטים יכולים להתחרות בהם בתחום של התמיכה בפורמטים וזמן (הD2)

הבעיה העיקרית לדעתי באיפודים למיניהם היא שרק האיפוד לא מספיק... יש אביזרים, ועוד אביזרים... בCOWON הכל פשוט, מביאים לך הכל חוץ מאולי כבל בודד שאפשר לקנות ונרתיק.

איפוד זה סמל סטטוס היום בדיוק כמו האיפון, זה לא הנגן/טלפון הכי טוב שיש, אבל זה סמל ובגלל זה קונים אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתכם, אבל כשאני הולך לקנות נגן אודיו הדבר שהכי חשוב לי הוא איכות האודיו, לכן אני קונה נגן אודיו, ולא צעצוע עם המון שטויות מסביב שאולי יסובב ראשים ברחוב או במשרד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כך אז לא צריך לא S9 ולא SPINN, תקנו איזה ZVM בן 4 שנים וזהו :)

אם ההתלבטות היא בין הנגנים האלה, ואני מניח שזה יותר בגלל ה"שטויות מסביב" ולא בגלל הסאונד, TOUCH בהחלט מתחרה ראוי.

פותח הדיון לא ציין שחשובה לו איכות הסאונד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי הכי טוב יהיה הZUNE HD...

שאפילו סקירה נורמלית לתוכנה אין לו? אהה כן... אין לו עדיין תוכנה, זה סה"כ צעצוע עם סרטון הדגמה :P

קודם שיצא ואז נראה מה הוא שווה.. אבל כן, הייתי מחכה עד אז עם הקניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתכם, אבל כשאני הולך לקנות נגן אודיו הדבר שהכי חשוב לי הוא איכות האודיו, לכן אני קונה נגן אודיו, ולא צעצוע עם המון שטויות מסביב שאולי יסובב ראשים ברחוב או במשרד...

אני קניתי גאדג'ט רב תכליתי שמשלב נגן מוזיקה, קונסולה ניידת ומחשב כף יד באריזה דקה, יפה, סקסית ופרקטית. אני יכול לנהל חשבון בנק, לעדכן את היומן ולשמוע מוזיקה. אחרי שימאס אני משחק ב-Tower Defense טוב ששורף שעה ברכבת. אבל לך תמיכה ב-Flac. כיף! תזכיר לי כמה שירים יש בפורמט האדיר הזה?

במשך שנים נגנים של אפל באמת היו יותר נחותים בהשוואה לחברות מתחרות ולא הציעו שום יתרון למעט עיצוב. השוק השתנה אחרי השקת הטאץ'. נכון להיום אף חברה לא יכולה להתחרות באפל מבחינת יחס מחיר תמורה. רובן אפילו לא מנסות. iriver הפכה לחברה סוג ב' שלא הוציא שום מוצר ראוי בשלוש השנים האחרונות. COWON למעט D2 לא השיקה אף נגן נורמלי בשנתיים האחרונות. היה ניסיון להחתרות עם S9, אבל הנגן לא יותר מחיקוי עלוב של אייפוד רק בלי אפליקציות, בלי משחקים, בלי , בלי Multi-Touch, בלי מסך איכותי, מפוצץ באגים ומגיע בלי שום אביזרים.

אם בחור היה מחפש נגן אודיו נטו בתקציב צנוע הייתי ממליץ שיקנה Cowon i7. נגן קטן, איכותי, איכות שמע מעולה, סוללה חזקה ומחיר טוב. בתקציב קצת יותר גבוה שיקנה D2. אבל הוא מתעניין בנגן בתקציב מעל 1,000 שקלים אז למה שלא אמליץ על טאץ' שלדעתי נותן את התמורה הטובה ביותר לכסף?[br]פורסם בתאריך: 17.09.2009 בשעה 10:26:58

הבעיה העיקרית לדעתי באיפודים למיניהם היא שרק האיפוד לא מספיק... יש אביזרים, ועוד אביזרים... בCOWON הכל פשוט, מביאים לך הכל חוץ מאולי כבל בודד שאפשר לקנות ונרתיק.

איפוד זה סמל סטטוס היום בדיוק כמו האיפון, זה לא הנגן/טלפון הכי טוב שיש, אבל זה סמל ובגלל זה קונים אותם

ב-COWON אין? כבל נמכר בנפרד, מטען ב-D2+ נמכר בנפרד, נרתיק נמכר בנפרד, כבל Line in נמכר בנפרד. ממש הכל כלול באריזה. אייפוד טאץ' נמכר הכי טוב בגלל השם ללא ספק, אבל גם בכלל שהוא נותן את התמורה הטובה ביותר למחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: הרגתם אותי עכשיו...

אנשים, מי שרוצה לקנות נגן אודיו שיקנה נגן אודיו, מי שרוצה מכשיר שכולל יותר מזה שיקנה לעצמו את איפוד טאץ', זה מזמן לא נגן אודיו בלבד, לא אחרי שהכניסו לו WIFI ותמיכה בכל התוכנות של האיפון הרגיל.

שאתה אומר את זה נשמע כאילו התוספות האלו הן דבר רע...

מי שרוצה אבל לקנות נגן טוב שילך על הCOWON, אני משתמש בA3 וD2 שני נגנים מעולים שמעטים יכולים להתחרות בהם בתחום של התמיכה בפורמטים וזמן (הD2)

הטיעון הזה כל כך דבילי.. מה שאתה מקבל באריזה של אייפוד זה בדיוק מה שאתה מקבל באריזה של COWON- ואם כבר ירדת לפס הזה, אז האריזה הרבה יותר איכותית, הוא מגיע עם יותר ספרים ואפילו מדבקות של (!!!)

בולשיט, אין לאייפון אף מתחרה ראוי וכנ"ל לאייפוד טאץ'. ברגע שיהיו, יש מצב שזה יהיה נכון.. כרגע אין. אפילו לגבי האייפוד נאנו בדור הנוכחי זה לא נכון. [אבל בדורות 1-3 בהחלט היה נכון, שאתה משלם יותר ומקבל פחות בגלל עיצוב]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...