בזק השיקה חבילות 20 -30 מגה בNGN! - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בזק השיקה חבילות 20 -30 מגה בNGN!

full_clip

Recommended Posts

חבילות ה- 20 ו- 30 מגה לא פרקטיות, זה רק בשביל להגיד "הנה אנחנו המובילים בשוק" והחיבלות האלה מיועדות יותר למגזר העסקי.

אבל לפחות מישהו יוזם ומעלה את הרף

בכל אופן, המחיר של 10MB מצויין והמהירות יפה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 161
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לדעתי אלה חבילות ביזיון של ממש , יש לי כבר שנתיים כמעט חבילה של 10 מגה בבזק בינלאומי ויש לי גם אפלואד של 1 מגה בייט והורדה של עד 1450 קילובייט לשנייה , אז באיזה חוצפה יש לבזק האלה להציע לנו חבילות של 20 או 30 מגה עם אותה מהירות העלאה של 1 מגה , פשוט חבילות ביזיון וממש ממש לא שוות את המחיר לדעתי , צרכנים ולקוחות פרטיים אפילו לא ישקלו לשלם כאלה מחירים , גם במגזר העסקי לדעתי ישקלו פעמיים את המחירים , זה פשוט טימטום אחד גדול לשלם כזה הרבה כסף שבגרמניה כבר מורידים כמעט 5 שנים על 4 גיגה לשנייה עם סיבים אופטיים ורק אנחנו מתלהבים מחבילות של 20 או 30 מגה מעפנים שכבר לכל העולם ואחותו יש את זה , באירופה חבילות כאלה כבר הוציאו משימוש לגמרי ואצלהם שם מינימום מהירות זה 100 מגה בייט , לא פחות מזה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק אצלך..

עובד בגוגל כרום.

רק צריך להמתין מעט זמן...

בכל אופן, המחירים של עדיין שערורייה בעלויות שלהם. במיוחד ללקוחות ותיקים.

המזל שלהם, שהוט חברה עם שירות כל כך לקוי וחוסר ניצול של התשתית שזה פשוט כמו להיות לבד בשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אלה חבילות ביזיון של ממש , יש לי כבר שנתיים כמעט חבילה של 10 מגה בבזק בינלאומי ויש לי גם אפלואד של 1 מגה בייט והורדה של עד 1450 קילובייט לשנייה , אז באיזה חוצפה יש לבזק האלה להציע לנו חבילות של 20 או 30 מגה עם אותה מהירות העלאה של 1 מגה , פשוט חבילות ביזיון וממש ממש לא שוות את המחיר לדעתי , צרכנים ולקוחות פרטיים אפילו לא ישקלו לשלם כאלה מחירים , גם במגזר העסקי לדעתי ישקלו פעמיים את המחירים , זה פשוט טימטום אחד גדול לשלם כזה הרבה כסף שבגרמניה כבר מורידים כמעט 5 שנים על 4 גיגה לשנייה עם סיבים אופטיים ורק אנחנו מתלהבים מחבילות של 20 או 30 מגה מעפנים שכבר לכל העולם ואחותו יש את זה , באירופה חבילות כאלה כבר הוציאו משימוש לגמרי ואצלהם שם מינימום מהירות זה 100 מגה בייט , לא פחות מזה.....

אתה בכלל יודע איזה חבילות יש למגזר העסקי?

חביבי, שתדע תדבר, אל תחרטט דברים, ואתה חי בסרט אם אתה חושב שחברה רווחית תוריד מחיר כשאין ביקוש.

במגזר העסקי העולם אחר לגמרי, שתשלם אלפי $ תאמין לי גם אתה תקבל תשתית של 2,3,4,10,20 בUP, כל הכלכלה בעולם

עובדת לפי ביקוש והיצע.

אני יכול לומר לך שבגרמניה מרצדס עולה ב 100% פחות מאשר בארץ... לך תבכה גם על זה...

וגם שבגרמניה יש אוטוסטרדות של 200 קמ"ש... תיהיה מציאותי כבר חביבי..אפשר לחשוב אתה מנהל משרד עסקים מהבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עובד בגוגל כרום.

רק צריך להמתין מעט זמן...

בכל אופן, המחירים של עדיין שערורייה בעלויות שלהם. במיוחד ללקוחות ותיקים.

המזל שלהם, שהוט חברה עם שירות כל כך לקוי וחוסר ניצול של התשתית שזה פשוט כמו להיות לבד בשוק.

גם בגוגל זה לא מראה לי את שמות הישובים(ריבועים ריקים)

התועיל בטובך להגיד לי מה כתוב בקשר לחיפה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חרטטן חלקי

זה לא סטנדרט - יש כולה בנורווגיה ושבדיה חברה בשם BBB שמקבלת סיבסוד מהממשל

מספקת סיב לבניין ומשם ETH ללקוח

ומספקת שירותים של 10 מגה בסביבות ה15 דולר ו100 מגה בסביבות ה30 דולר

כמובן ה100 מסופק בשכונות מסויימות.

המהירות בתוך אירופה טסה ולארצה"ב יש להם אולי חצי מגה פר לקוח.

אז להגיד שבאירופה יש מינימום של מאה מגה בייייייט זה רק חרטהההההה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ת'אמת גם בארה"ב עקפו אותנו מבחינת הממוצע הארצי שעכשיו הוא בסביבות ה4MB ובטח שהרבה יותר מזה בערים הגדולות. והאינטרנט פה באמת איטי יחסית למה שיש במדינות מערביות. אבל מה שכן החבילות הבסיסיות פה מאוד זולות, אין הרבה מדינות מערביות שיש בהן חבילות של $10 לחודש לאינטרנט ללא הגבלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצה מחיר זול?! מהירות גבוהה?!

רק אצלנו - קומקאסט! מה אדוני? ביטורנט ואימיול? הם עברו דירה מצטערים, אה אבל יש לך גישה מהירה לitunes!

דרך אגב, גם אצלנו יש עם הגבלת תעבורה

תנסו להוריד 20 ג'יגה אצל נטוויז'ן אבל תמגנו טוב טוב את התחת כי הבעיטה שאתם תחטפו תיהיה חזקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חרטטן חלקי

זה לא סטנדרט - יש כולה בנורווגיה ושבדיה חברה בשם BBB שמקבלת סיבסוד מהממשל

מספקת סיב לבניין ומשם ETH ללקוח

ומספקת שירותים של 10 מגה בסביבות ה15 דולר ו100 מגה בסביבות ה30 דולר

כמובן ה100 מסופק בשכונות מסויימות.

המהירות בתוך אירופה טסה ולארצה"ב יש להם אולי חצי מגה פר לקוח.

אז להגיד שבאירופה יש מינימום של מאה מגה בייייייט זה רק חרטהההההה

לא, לא, לא מאה.. בגרמניה מורידים על 4 גיגה בשנייה!

לא הייתי אומר שהוא אפילו צודק חלקית, זה שיש בסקנדינביה את BBB שנותנים 100 מגה ללקוח פרטי במחיר טוב, זה עדיין רחוק שנות אור מהחירטוטים הנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...