כמה ביצועים אני מפסיד עם Q9550 לעומת ה i5 החדש ? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה ביצועים אני מפסיד עם Q9550 לעומת ה i5 החדש ?

UV1

Recommended Posts

יש הפרש מסוים, אבל שום דבר שצריך לגרום לך לרוץ לחנות ולשדרג.

רוב הבנצ'ים שיש בשלב זה משווים את הCI5 לCI7 920 דווקא, ככה שקשה לכמת את ההפרש במספרים.

אני לא יודע מה שאר המפרט שלך, אבל סביר להניח שהQ9550 שלך לא יוצר צוואר בקבוק לשארית המערכת ככה שההבדל צריך להיות די זניח, כלומר במשחקים מסוימים זה יהיה ההבדל מהסוג (תלוי רזולוציה והגדרות כמובן) שבין 82 ל86 FPS לא משהו עקרוני מדי.

הCI5 כן תומך בכמה טכנולוגיות שכן נותנות לו ביצועים עדיפים במספר תחומים, כמו הTURBO BOOST, שמבצעת OC (דינאמי) לכל או לחלק מהליבות במקרה הצורך (במידה והמעבד לא חם מדי), בקר מובנה במעבד ואם אני לא טועה גם תמיכה בסט פקודות נוסף, ובטוח שיש עוד. הדבר שכן מבאס הוא שהCI5 כבר מגיע בתושבת חדשה לגמרי, מה שאומר שע"מ לשדרג מערכת לCI5 בטוח שצריך להחליף לוח, ולרוב גם זיכרונות לDDR3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היישומים שלי הם גרפיקה דו מימדית ווידאו

אז למעשה זה שלא הלכתי על i7 ו DDR3 היה מקח טעות

תקציבית לא היתה לי בעיה לעשות את זה אבל כמובן שאני

לא נהנה לבזבז כסף ויעצו לי ללכת על Q9550 ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שגם אני קניתי Q9550 לא מזמן אבל אפילו לפני ה O/C שהוא עוד יקבל אני מאוד שמח מהביצועים שלו...אומנם ה i5 נראה מאוד נחמד בטבלאות אבל אל תשכח שלוח אם וזכרונות למעבדים האלה מאוד יקרים ואחרי הכל, מה אתה צריך כרגע יותר ממה שיש לך?

אני חייב להודות שגם אני נסחפתי וקניתי את המעבד שלי עם Scythe Mugen II בשביל ה O/C אבל בינינו ממש לא הייתי צריך את זה, המעבד סוחב הכל, וסוחב הכל מצוין. אולי עוד שנה כשאני אתחיל להרגיש איזה גמגום מינימלי אני אתחיל לחשוב על O/C.

וכרגע רק שמתי לב שהפורום מזהה את Win 7 בתור NT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוחות כבר לא יקרים כמו בבלומפילד. יש את הלוחות של אינטל שהם ממש זולים ועונים על הדרישות של רוב המשתמשים.

לגבי זיכרונות- המחירים כבר ממזמן נמוכים וניתן למצוא קיט של 4GB מסוג במעט פחות מ-400 שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוחות כבר לא יקרים כמו בבלומפילד. יש את הלוחות של אינטל שהם ממש זולים ועונים על הדרישות של רוב המשתמשים.

לגבי זיכרונות- המחירים כבר ממזמן נמוכים וניתן למצוא קיט של 4GB מסוג במעט פחות מ-400 שקלים.

קיט של 4GB ? יש כאן מישהו שלוקח 8 ג'יגה? צריך להשתמש בדואל לא ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון אבל לא Low Voltage.. מה ש i5 דורש..

צריך זכרונות עם מתח עבודה של או פחות מ 1.65

כל דבר יותר מזה לא לא ממליצה וזה לא בריא למערכת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...